Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Sarmīte Šmite, personīgās meistarības trenere, NLP meistare

Specialitāte:

Kontaktinformācija:: sarmitesmite@gmail.com; www.manaipersonibai.lv; www.nlpcentrs.lv

 

Jautā speciālistei par attiecību veidošanu, attiecību problēmām, personīgo izaugsmi, pozitīvo pasaules uztveri, savu lomu dzīvē. Uzdot savus jautājumus mīļi aicināti arī vientuļie tēti un māmiņas!

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • 16 gadi kopā ar vīru, kuru vairs nemīlu

  Jautājums:Mums ir 3 bērni, bet man pašai pēdējos divus gadus  ir problēmas - man liekas ,ka nemīlu vairs savu vīru. Ko lai daru – bērni ir pusaudžu vecumā. Nesen kādā kompānijā iedzēru vīnu un mēģināju iepazīties ar citiem vīriešiem. Vispār es dzeru reti un tagad iznāk, ka es savu vīru atgrūžu. Ko man darīt? Atceros visu, ko viņš man ir darījis pāri, bet viņš to neatzīst.

  Atbild: Sarmīte Šmite, personīgās meistarības trenere, NLP meistare

  Labdien! Atbildi lasiet šajā rakstā http://www.mammamuntetiem.lv/articles/29789/viru-vairs-nemilu-un-gribu-satikt-citu-virieti-ko-darit-ar-laulibu/

  Lasīt vairāk

 • Gribētu izveidot attiecības, bet sievietes izvairās...

  Jautājums:Labdien! Kopš es izšķīros ar draudzeni, vēlos iepazīties atkal no jauna ar sievieti nopietnām attiecībām, bet lieta tāda, ka, tiklīdz sievietes uzzina, ka esmu 2. grupas invalīds un ka slimoju ar epilepsiju, tā pasaka, ka vairs nevēlas ar mani iepazīties un satikties. Kapēc sievietes atgrūž cilvēkus invalīdus? Ne jau mēs paši izlemjam, kādi mēs piedzimsim vai kā savādāk, kā saka - katram ir savs liktenis un katram ir savi + un - . Neviens nav ideāls. Paldies, gaidīšu atbildi.

  Atbild: Sarmīte Šmite, personīgās meistarības trenere, NLP meistare

  Atbildi uz jūsu iesūtīto jautājumu var lasīt http://www.mammamuntetiem.lv/articles/28114/virietis-esmu-2-grupas-invalids-slimoju-ar-epilepsiju-tapec-sievietes-negrib-ar-mani-attiecibas/

  Lasīt vairāk

 • Jaunas attiecības. Ilgojos pēc bijušā...

  Jautājums:Labdien. Sākšu ar to, ka man ir meita, 3 gadiņi. Ar viņas tēti bijām kopā 5 gadus. Izšķīrāmies pirms 2 gadiem, bet vairāk kā gadu vēl tad tāpat nodzīvojām kopā, jo man nebija, kur iet, tajā laikā viņš deva arī naudu visam. Tad meita bija pietiekami liela, sameklēju pati savu darbu un savu dzīvokli. Attiecības joprojām draudzīgas, viņš meitas dārziņu maksā un šad tad arī atskaita nedaudz dzīvošanai. Laiks iet, un viņam ir jaunas attiecības. Meitu brauc apraudzīt, kad vien var. Pirms kāda laika sapazinos ar 10 gadus vecāku vīrieti. It kā simpātisks, jauks utt. Tāpat gāju ciemos pie viņa. Sanāca tā, ka paliku stāvoklī no viņa... Mazo paturēju, jo zināju, ka abortu uztaisīt nevaru. Nu jau ir 22. nedēļa. Viņš ļoti priecājas. Rūpējas arī par mani u.tml. Viņš grib nākt pie manis dzīvot, bet lieta tāda... Es viņu nemīlu, manās domās visu laiku ir meitiņas tētis. Pat naktīs pamostos, un asaras birst pašas no sevis. Saprotu, ka nekad vairs nebūs kā bijis, bet kā lai es tieku tam pāri? Tas mani grauž visu laiku. Ar to vīrieti esmu runājusi. Viņš mani nesaprot. Cita neviena man nav, ar ko izrunāties. mazā dēļ arī nav jēgas kopā vienkārši dzīvot. Nezinu, vai viena morāli tikšu galā... Ko Jūs man ieteiktu?

  Atbild: Sarmīte Šmite, personīgās meistarības trenere, NLP meistare

  Sveika! Ir labi, tā dzīvot viegli, kādu laiku, kad esam atbildīgas pašas par sevi. Meklējot sevi un savu vietu dzīvē. Tad, kad mūsu dzīvē ienāk bērni, tad jāuzņemas atbildība par viņiem. Un cik ļoti

  Lasīt vairāk

 • Vīra māte jaucas mūsu dzīvē. Vīrs neaizstāv... (2)

  Jautājums:Labdien. Ko darīt, lai vīrs neļautu savai mātei jaukties mūsu attiecībās? Te mūsu mājās stāv nepareizā vietā galds, te bērnu mantas ir izmētātas. Mūžīgi salīdzina, ka, redz, viņai māj kārtībā (salīdzina savu māju, kur dzīvo viens pensionārs ar māju, kur dzīvo 2 mazi bērni). Un tagad ir jau aizgājis tik tālu, ka uz manu pusi var veltīt visādus vārdus - ne pārāk labus tikai dēļ, ka dēls paņēmis sievu ar bērnu pūrā. Un vīrs atkal paliek viņas pusē... Un otrs jautājums, kā lai pārdzīvo to rūgtumu, kad bērnībā tēvs man veltīja vārdus, ka esmu stulba, jo kaut kas nesanāca ar pirmo reizi, ka esmu sliņķe, jo kaut ko darīju ilgāk nekā vecāki. Un vienreiz mani nosauca par slampu, jo atnācu no kūts ar netīrām drēbēm. Tagad šķiet, ka vēsture atkārtojas, es mīlu savu vīru, bet man sāp, ka mani nevar aizstāvēt no savas mātes... Lai Jums jauka diena!!!

  Atbild: Sarmīte Šmite, personīgās meistarības trenere, NLP meistare

  Labdien! Nezinu, vai vīrs varēs aizliegt mātei maisīties jūsu attiecībās. Vai vispār kādam var kaut ko aizliegt. Bērnam, jo vairāk aizliedz, jo vairāk viņš grib pie tā tikt. Tātad gribas apmierināt

  Lasīt vairāk

 • Ļoti vēlos vēl vienu bērniņu, bet viņš ne

  Jautājums:

  Labdien.
  Man ir 30 gadi un manam dzīvesbiedram tikpat. Mums ir 2gadīgs bērniņš, kurš bija ļoti gaidīts un plānots. Tētis ļoti mīl un rūpējas par bērnu. Es viņu varētu nosaukt par ļoti labu tēti. Es ļoti vēlos vēl vienu bērniņu, bet tētis ir kategoriski pret. Esmu daudz mēģinājusi par šo tēmu ar viņu runāt, bet viņš izvairās par to runāt. Saka, nē. Viņš jau sen ir teicis, ka šis ir un būs vienīgais bērns. Viņam esot labi ar vienu, kamdēļ vēl kādu vajag. Ja uzzinātu par otru, viņš būtu ļoti nelaimīgs. Otru viņš nekad nemīlētu tik ļoti, kā pirmo tik gaidīto bērnu. Viņš jūtoties noguris, jo zina cik daudz spēka un enerģijas prasa bērns. Tāpat vienmēr ir uzsvēris, ka neesam tik finansiāli stabili nodrošināti, lai gan abiem mums darbs vienmēr ir bijis (esam kopā jau 8 gadus), esam paēduši. Tiesa gan dzīvojam īrētā dzīvoklī, jo kredītu baidāmies ņemt.
  Daudzi man ir teikuši, lai izdaru sievietes viltībiņu un vienkārši palieku stāvoklī, bet es tā nevaru. Pirmkārt viņš zina, ka regulāri lietoju pretapaugļošanās tabletes, un ja es paliktu stāvoklī, tad viņš saprastu, ka tā esmu vēlējusies es viena pati. Otrkārt, mana sirdsapziņa neļauj to darīt, jo zinu, ka aiz muguras rīkoties nav labi. Baidos arī tādā veidā sabojāt attiecības. Bet otru bērniņu tomēr gribas.
  Vai man jāsamierinās ar to, ka viņš nevēlas vēl vienu bērnu? Gaidīt labākus laikus, bet viņš varbūt tik un tā nevēlēsies vēl vienu? Un ko gan sagaidīsi?

  Atbild: Sarmīte Šmite, personīgās meistarības trenere, NLP meistare

  Jums ir ļoti laba un draudzīga ģimene, kurā valda uzticēšanās, rūpes un mīlestība. Jums ir vīrs, kurš uzņēmies atbildību par ģimeni. Viņš noteikti zina, cik lielas iespējas šajā brīdī ir, lai izdarītu

  Lasīt vairāk

 • Viņš, man acīs skatīdamies, saka, ka citas sievietes viņam nav...

  Jautājums:Sveiki!
  Mana dzive ir sakusies kaut kada melnaa svitra.Es vairs neizprotu svau virieti ar kuru jau kopa dzivojam 3so  gadu.Vai nu man tik ta liekas esmu sevi uzskruvejusi/uzvilkusi vai pat par daudz jau domaju. Mana galva stradaa 24 stundas,pat nakti nevaru beigt par to domat-kas notiek??Sajuta ir ,ka vinam ir uzradusies cita sieviete,bet kad es ko tadu pajautaju vinas man acis skatidamies atbild ,ka citas NAV.Bet tad kapec mani nepamet ta sajuta,ka viss musu attiecibas iet uz beigam.Vairs nezinu ,ko vinam teikt,ka uzvesties?Ko man iesakt?Ka rikoties talak?Varbut vajag vienkarsi sanemties un vinu palaist valaa????

  Atbild: Sarmīte Šmite, personīgās meistarības trenere, NLP meistare

  Atbildi uz jautājumu lūgums skatīt šeit http://www.mammamuntetiem.lv/articles/27103/nepamet-sajuta-ka-manam-virietim-ir-cita-ko-man-iesakt/

  Lasīt vairāk

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. »

 

LAPAS KARTE