Aptauja

Kādi ir noteicošie faktori, pēc kuriem nosakāt bērnistabas iekārtojumu?

Bērna intereses un vecums

Mēbeļu, materiālu u.c. cena

Nepieciešamo lietu un materiālu vizuālais izskats

Dabai draudzīgu materiālu izvēle, tai skaitā – koks

Bērnam pieaugot, ērti pārbūvēt

Lietu izturība

Cits variants

Atbildēt

Rezultāti | Iepriekšējās aptaujasIesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 3.5/5
  Inta Linde

  Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērnudārza draugi

Ejam ar Sintiju (5 gadi) no bērnudārza un pārrunājam kā gājis. Jautāju, ko šodien darījāt? Sintija saka: Neko. Prasu, kā tā neko... pavisam neko? Sintija saka: Nu mēs ar Adrianu (Sintijas draugs) ar lellēm spēlējāmies, viņam nebija līdzi savas, rīt paņems. Prasu: Vai tad puisim būs mājās lelles? Varbūt, lai viņš paņem kādu ma&scar

Skatīt visus jokus

Emuāru lietošanas noteikumi

Emuāri ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Jaunākie viedokļi

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Instagram mammas melo (2)

  Raksts publicēts 29. Mar 09:55 Emuāri

  "Pārdomāts dzemdību plāns, abonements grūtnieču vingrošanai, izlasīti labākie vecākošanas blogi un tu seko vismaz 10 jaunajām māmiņām instagramā. Esi paspējusi iegādāties pinterest cienīgus zīdaiņa rāpuļus no #lindexofficial un tagad nespēj vien sagaidīt, kad ar kūpošas kafijas krūzi varēsi dzīvoties pa glīti saklāto gultu un iemūžināt stilīgi saģērbto zīdainīti, jo #mammas30dienas!" raksta bloga www.kola.lv autore Agija Kola.

 •  

  Lasīt vairāk

  Mammamuntetiem.lv: Jauna ministra ideja: Garāks mācību gads, lai bērniem tiktu vēl viena sporta stunda (2)

  Raksts publicēts 18. Mar 13:00 Emuāri

  Jauns Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (Vienotība) nācis klajā ar ideju, ka skolēnu tukluma un mazkustīguma problēma būtu risināma, ieviešot nedēļā 3. sporta stundu. Par to runā jau ilgāku laiku un ideja nav slikta, ja vien tas nenozīmētu, ka mācību gads tiktu pagarināts par 2 nedēļām uz vasaras brīvlaika rēķina. Savādāk nevarot, jo skolas mācību programma ir pārblīvēta un ielikt vēl vienu papildstundu, nemainot mācību gada garumu, vienkārši nav iespējams. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Vai zināji, ar ko tu indē savu bērnu? E vielas bērnu kārumos (5)

  Raksts publicēts 17. Mar 10:00 Emuāri

  Iznācām ar Noelu (tobrīd vēl 4 gadi) no veikala. Pie durvīm kāds vīrietis ar baudu sūca cigareti, kamēr viņam pie rokas aptuveni 3 gadus veca meitenīte laizīja saldējumu. "Jums nevajadzētu smēķēt bērna klātbūtnē," vīrietim sacīju. "Es to nedaru bieži," viņš atteica. "Un tomēr..." "Jums taisnība," vīrietis nopūtās un nodzēsa cigareti. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Linda Sīle: Piecpadsmit lielās patiesības jaundzimušā mammai un tētim (1)

  Raksts publicēts 11. Mar 10:00 Viedoklis

  Tik daudz tiek runāts un rakstīt par grūtniecības laiku, bet kas īsti sagaida jaunos vecākus, kad mazulis ir piedzimis? Grāmata „The attachment parenting book”* ir kā Bībele jaundzimušā vecākiem. Svarīgākās atziņas, ko vērts pārlasīt, gatavojoties pēcdzemdību periodam un dzīvei ar bērniņu, Mammamuntetiem.lv stāsta PEPmamma Linda Sīle.

 •  

  Lasīt vairāk

  Mammamuntetiem.lv: Ieskats Mammamuntetiem.lv ēdienkartē. Iedvesmojies savam vakariņu galdam!

  Raksts publicēts 4. Mar 14:10 Emuāri

  Mammamuntetiem.lv kolektīvs kopš pērnā gada oktobra ir pieņēmis jaunu izaicinājumu – pusdienu gatavošana kolēģiem. Princips pavisam vienkāršs – katru dienu gatavo viens no kolektīva un pusdienas nes pārējiem. Mūsu komandā vienam cilvēkam ēst taisīt sanāk tikai vienu reizi nedēļā, jo uz vietas esam piecas dāmas. Ieguvumu ir daudz – ietaupīts laiks un nauda, veselīgākas pusdienas, iespēja atiet no datora un kolektīva kopā būšana, kā arī ēdienkartes dažādība. Smelies iedvesmu maltītei no mums! 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Labāk dzīvs Glābējsilītē, nevis miris kāpņutelpā (2)

  Raksts publicēts 17. Feb 13:00 Emuāri

  “Šai sievietei jau ir seši bērni, septīto viņa nevēlas,” man čukstēja vecmāte, kura pirms nepilnām divpadsmit stundām bija man līdzās, kad pasaulē nāca mans dēliņš. Paskatījos uz bravūrīgu sievieti. Viņa skaļi un izaicinoši Dzemdību nama gaiteņa vidū pārsprieda situāciju ar sociālo darbinieci. “Man viņu nevajag, es nepārdomāšu!” daudzbērnu mamma teica un pagriezās promiešanai. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Ksenija Andrijanova: Uztura speciāliste Ksenija Andrijanova: Pārāk laba apetīte aukstajā laikā – ko iesākt?

  Raksts publicēts 11. Feb 15:15 Viedoklis

  Kāpēc ziemas laikā ir paaugstināta apetīte un kā tikt ar to galā – uzzināsi šajā rakstā!

 •  

  Lasīt vairāk

  Inga Akmentiņa-Smildziņa: Pie dzemdību nama smēķējošās grūtnieces. FOTO un SPECIĀLISTU komentāri (2)

  Raksts publicēts 11. Feb 07:05 Viedoklis

  Saposts kā lellīte, uzkrāsotiem rozā vaidziņiem, svinīgs, kluss un rāms – tādu viņa bēru dienā atceros pus gadu vecu mazuli. Viņa māmiņa grūtniecības laikā un pēcdzemdību periodā smēķēja. Tomēr Latvijas likumdošana nedzimuša un gaidīta bērna veselību nesargā - Latvijas likumos par bērnu tiek uzskatīts piedzimis bērns. 

 1. « 
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. 9
 11. 10
 12. 11
 13. »

 

LAPAS KARTE