Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 4/5
  Dace Mūrniece

  Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērni joko - iz bērnudārza dzīves!

NR. 1 E.: "Audzīte, kas šeit ir galvenais, vadītāja vai sargs?" G.:  "Un, kā Tu pats domā?" E.:" Es domāju, ka vadītāja, jo viņa visu laiku skatās pa logu, vai kāds neslēpjas!" NR. 2 Mums aktuāla tēma ir "māsiņas/brālīši", tāpēc regulāri taisām stārķīšus rudenī/pavasarī, un bērni nes mājās

Skatīt visus jokus

Emuāru lietošanas noteikumi

Emuāri ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Jaunākie viedokļi

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Gūtenmorgens un deminutīviņš

  Raksts publicēts 26. Apr 11:20 Viedoklis

  Vienreiz Gūtenmorgens pamodās un juta, ka viņam ir pielipis kaut kas mazītiņš, bet ne visai patīkamiņš. Nupat izslimoja angīniņu un jau nopriecājās, bet še tev – uzreiz cita kaitīte klāt. „Cik skaistiņi saulīte āriņā spīguļo, bet tev, nabadziņam, jāsēž mājiņā, jo uz kurienīti tad tāds slimiņš iesi.” Gūtenmorgeniņš uz ātriņāko tvēra rokā klausulīti un zvanīja ārstiņam.

 •  

  Lasīt vairāk

  Inga Akmentiņa-Smildziņa: TV raidījums “Tēta nedienas Latvijā” - bērnu pazemošana un vardarbīgas audzināšanas popularizēšana? (8)

  Raksts publicēts 21. Apr 16:00 Viedoklis

  Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv jau gadiem mērķtiecīgi strādā pie tā, lai veidotu / mainītu sabiedrības domu bērna audzināšanas jautājumos – audzināt, neizmantojot vardarbīgas metodes. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Linda Sīle: Ko es vēlētos pateikt visām jaunajām māmiņām

  Raksts publicēts 16. Apr 10:00 Emuāri

  Par pirmo emocionālo palīdzību jaunajām māmiņām, kas daždien tik ļoti nepieciešama, un ko īsti dara PEP mammas.

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Mazā burvju flauta - izdevusies pirmā operas pieredze mazajam kultūras baudītājam. FOTO

  Raksts publicēts 8. Apr 11:20 Emuāri

  Mūsu piecgadnieks ir diezgan rūdīts kultūras pasākumu apmeklētājs. Pirmā teātra pieredze viņam bija nepilna gada vecumā Leļļu teātrī. Toreiz drošības pēc biju paņēmusi līdzi cepumus, ja nu bērns kļūst nemierīgs, bet nav iespēja uzreiz piecelties un iziet. Izrādes skatīšanās tomēr bija ļoti veiksmīga. Un tā pamazām esam tikuši tik tālu, ka izlases veidā Noelu ņemu līdzi arī uz pieaugušo izrādēm. Tāpēc man nebija ne mazāko bažu - ir pienācis laiks doties uz operu.

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Instagram mammas melo (2)

  Raksts publicēts 29. Mar 09:55 Emuāri

  "Pārdomāts dzemdību plāns, abonements grūtnieču vingrošanai, izlasīti labākie vecākošanas blogi un tu seko vismaz 10 jaunajām māmiņām instagramā. Esi paspējusi iegādāties pinterest cienīgus zīdaiņa rāpuļus no #lindexofficial un tagad nespēj vien sagaidīt, kad ar kūpošas kafijas krūzi varēsi dzīvoties pa glīti saklāto gultu un iemūžināt stilīgi saģērbto zīdainīti, jo #mammas30dienas!" raksta bloga www.kola.lv autore Agija Kola.

 •  

  Lasīt vairāk

  Līga Brūvere: Jauna ministra ideja: Garāks mācību gads, lai bērniem tiktu vēl viena sporta stunda (2)

  Raksts publicēts 18. Mar 13:00 Emuāri

  Jauns Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (Vienotība) nācis klajā ar ideju, ka skolēnu tukluma un mazkustīguma problēma būtu risināma, ieviešot nedēļā 3. sporta stundu. Par to runā jau ilgāku laiku un ideja nav slikta, ja vien tas nenozīmētu, ka mācību gads tiktu pagarināts par 2 nedēļām uz vasaras brīvlaika rēķina. Savādāk nevarot, jo skolas mācību programma ir pārblīvēta un ielikt vēl vienu papildstundu, nemainot mācību gada garumu, vienkārši nav iespējams. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Vai zināji, ar ko tu indē savu bērnu? E vielas bērnu kārumos (5)

  Raksts publicēts 17. Mar 10:00 Emuāri

  Iznācām ar Noelu (tobrīd vēl 4 gadi) no veikala. Pie durvīm kāds vīrietis ar baudu sūca cigareti, kamēr viņam pie rokas aptuveni 3 gadus veca meitenīte laizīja saldējumu. "Jums nevajadzētu smēķēt bērna klātbūtnē," vīrietim sacīju. "Es to nedaru bieži," viņš atteica. "Un tomēr..." "Jums taisnība," vīrietis nopūtās un nodzēsa cigareti. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Linda Sīle: Piecpadsmit lielās patiesības jaundzimušā mammai un tētim (1)

  Raksts publicēts 11. Mar 10:00 Viedoklis

  Tik daudz tiek runāts un rakstīt par grūtniecības laiku, bet kas īsti sagaida jaunos vecākus, kad mazulis ir piedzimis? Grāmata „The attachment parenting book”* ir kā Bībele jaundzimušā vecākiem. Svarīgākās atziņas, ko vērts pārlasīt, gatavojoties pēcdzemdību periodam un dzīvei ar bērniņu, Mammamuntetiem.lv stāsta PEPmamma Linda Sīle.

 1. « 
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. 9
 11. 10
 12. 11
 13. »

 

LAPAS KARTE