Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 3.5/5
  Inta Linde

  Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Joku konkurss: Ome māca runāt!

Aleksa jociņš: Mazais Aleksis ļoti šļupst, bieži runā citus burtiņus. Omīte, gribēdama pamācīt, saka: Aleksīt, atkārto - g, g, g... gribu! Aleksis: G, g, g... ļipu!     __________________________________________________________________________ Visus konkursam iesūtītos jokus lasi ŠEIT! Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPI

Skatīt visus jokus

Emuāru lietošanas noteikumi

Emuāri ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Jaunākie viedokļi

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Šī gada grāmatas. TOP 23

  Raksts publicēts 22. Dec 2016 14:35 Emuāri

  Jau vairākus gadus Mammamuntetiem.lv radošais kolektīvs Ziemassvētku dāvanu maisā atrod lieliskas grāmatas no apgāda Zvaigzne ABC. Šis gads nav izņēmums. Tad nu padalāmies savās izvēlēs, varbūt idejas noderēs arī tev, mīļais lasītāj!

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Vita Liberte: Demogrāfijas problēmas jārisina, veicinot labklājību un piesaistot talantus no ārzemēm

  Raksts publicēts 21. Dec 2016 14:20 Emuāri

  Lai risinātu Latvijas demogrāfiskās problēmas, nepieciešams mērķtiecīgi atbalstīt uzņēmējdarbību un piesaistīt jaunus talantus. “Labas darba vietas un produktivitātes pieaugums ir galvenās iespējas, kā nodrošināt uzlabojumus pašreizējā demogrāfiskajā situācijā,” komentē Vita Liberte, BDO Law vadošā partnere. Viņa uzsver, ka daudzās valstīs ieviestas programmas talantu piesaistei no ārzemēm. Atsevišķi pētnieki to nodēvējuši par “vispasaules karu talantu pievēršanai” (global talent war) un minējuši, ka 21. gadsimtā sacensība būs nevis par resursiem, bet par cilvēku talantu.

 •  

  Lasīt vairāk

  Līga Brūvere: Tētis dzemdībās - pāra lēmums vai vecmātes attieksmes rezultāts?

  Raksts publicēts 8. Dec 2016 13:00 Emuāri

  Veidojot rakstu par to, kā jūtas un ko domā tēvi, kas ir piedalās savu bērnu dzimšanas procesā, aptaujājām vairākas Latvijas slimnīcu dzemdību nodaļu vecmātes ar jautājumu – cik procentos dzemdību tēvi piedalās ģimenes dzemdībās. No personīgās pieredzes raugoties, dzirdot tuvinieku un draugu pieredzi, šķiet, ka dzemdības bez tēva piedalīšanās vispār gandrīz vai neeksistē. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Zane Lobānova: Stingrs vai vardarbīgs?

  Raksts publicēts 6. Dec 2016 10:55 Emuāri

  Pavisam nejauši, palīdzot bērnudārza koridorā pārģērbties savam bērnam, dzirdēju, kā grupiņā mūsu audzinātāja kliedz uz kādu zēnu: ”Stāvi klusu – dzert nedabūsi!”. Bļaušana kādu laiku turpinājās. Kad iegāju grupiņā un jautāju – kādēļ šāda izturēšanās, audzinātāja atbildēja, ka viņai katram vecākam tas nav jāpaskaidro. Konflikts beidzās ar to, ka atradu savam bērnam citu dārziņu, bet ne par šo būs stāsts.

 •  

  Lasīt vairāk

  Speciālistu emuāri: Pēteris Apinis: Nepopulārs viedoklis par aknu transplantāciju

  Raksts publicēts 5. Dec 2016 14:45 Emuāri

  Jaunas slimnieces nāve pēc aknu transplantācijas sacēlusi vētru sabiedriskajos medijos un sociālajos tīklos. Galvenais motīvs – valsts ir vainīga šīs jaunās sievietes nāvē, jo nav laikus nodrošinājusi viņai aknu transplantāciju.

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Brūkošie veikali. Pavisam personīgi (1)

  Raksts publicēts 30. Nov 2016 12:45 Emuāri

  Nedēļas nogalē lasu Lsm.lv. Tur, atsaucoties uz LTV7 raidījumu "Ļičnoje delo", stāstīts, ka Zolitūdes traģēdija varēja atkārtoties Pļavniekos, jo veikala "Prisma" betona pārsegumi gandrīz iebrukuši. Ja Zolitūdes veikalā neiepirkos un personīgi nepazinu nevienu, kurš to bija darījis, tad Pļavnieku veikals bija manas ģimenes veikals - ieskrējam tur pēc maizes, piena un sadzīves sīkumiem. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Mammas viedoklis: Negribu, lai maniem bērniem nozog gadu no bērnības

  Raksts publicēts 28. Nov 2016 11:00 Emuāri

  Esmu Valkas pagasta amatierteātra vadītāja, šova “Lauku sēta” dalībniece un arī māmiņa četrus gadus vecajai Katei un sešus gadus vecajam Emīlam Dāvim. Esmu viena no tām māmiņām, kas ir sašutušas par Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) plānotajiem grozījumiem Vispārējās izglītības likumā – obligāto pamatizglītību no sešu gadu vecuma. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Laila Balode: Seriāls "Šķiršanās formula" liek skaidrot - kas ir seksuāla vardarbība pret bērnu?

  Raksts publicēts 24. Nov 2016 16:15 Emuāri

  Vakar, 23.novembrī - dienā bērnu aizsardzībai no seksuālas vardarbības - sabiedrībā radusies asa diskusija par seriāla "Šķiršanās formula" ainu, kurā galvenais varonis Oskars savu 11 gadus veco dēlu dzimšanas dienā aizved uz viesnīcas numuriņu pie sievietes, kas viņu sagaida gultā, seksuālā pozā. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Vecvecāku nopūta: mēs veselu gadu mazbērnu neesam redzējuši

  Raksts publicēts 23. Nov 2016 14:15 Emuāri

  Vecvecāku attiecības ar mazbērniem ir jautājums, kas daudz aprunāts forumos, pētīts rakstos un piedzīvots teju katra ikdienā. Tas, kādas attiecības veidojas vecvecākiem ar mazbērniem, lielā mērā atkarīgas no attiecībām ar mazbērna vecākiem, proti, no attiecībām ar pašu dēlu vai meitu. Jo labākas tās būs, jo labākas tās varētu būt arī ar mazbērnu. Tajā pašā laikā – vai tik netiek mazliet saputrots, jo labas attiecības ar pieaugušo bērnu vēl nenozīmē jebkādas attiecības ar mazbērnu.

 1. « 
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. 9
 11. 10
 12. 11
 13. »

 

LAPAS KARTE