Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 5/5
  Liiga Priede

  Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Ralfa smieklīgie joki

Ralfa jociņi:   * Steidzamies uz bērnudārzu. Ralfs brauc ar riteni. Aizbrauc līdz vārtiņiem un speciāli tajos ietriecas. Aizmugurē tētis brīnās, kā tā, uz ko Ralfs atbild: "Kāpēc tu man neatvēri vārtiņus?" Tētis, verot vārtus vaļā, skaidro, ka nav paspējis. Ralfs demonstratīvi izbrauc pa atvērtajiem vārtiem un nosaka: "Dumjais tētis!" :)&nb

Skatīt visus jokus

Emuāru lietošanas noteikumi

Emuāri ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Jaunākie viedokļi

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Kad beidzot ģimene ar bērniem būs prioritāte? Par finansējumu privātajiem bērnudārziem

  Raksts publicēts 22. Feb 14:00 Emuāri

  Ministru kabineta noteikumi Nr.709 nosaka kārtību, kādā pašvaldības līdzfinansē privātos bērnudārzus, tie paredz, ka pašvaldības atbalsta apmērs tiek aprēķināts, ņemot izdevumu apjomu iepriekšējā mācību gadā un izdalot ar bērnu skaitu. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Tehnoloģiju apsēstie. Vai tiešām ar jūsu bērniem ir tik traki?

  Raksts publicēts 20. Feb 17:05 Emuāri

  Godīgi sakot, nedaudz apnicis klausīties no visiem, kam nav slinkums izteikties, ka mūsdienu bērni ir atkarīgi no telefoniem un planšetēm, ka mūsdienu bērni nemaz neprot citādi izklaidēties, vien skatoties filmiņas vai spēlējot datorspēlītes. Kad mēs augām – tad gan dzīvojāmies pa āru, cēlām mājiņas, spēlējām kariņus skrējām ar bumbu. Vai tiešām, tiešām ar bērniem, kurus jūs paši audziniet,  ir tik traki? 

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Dāvis Grietēns: Nevar rehabilitēt cilvēkus, kuri to nevēlas

  Raksts publicēts 1. Feb 13:25 Viedoklis

  Naktspatversmē lielāko daļu kontingenta sastāda pirmspensijas vecuma cilvēki – no 50 līdz 62 gadiem un vairāk gadiem. Latvijā tiek lēsts, ka varētu paaugstināt pensionēšanās vecumu, bet reāli darba devējiem šādus cilvēkus vairs nevajag. Kad cilvēks sasniedz 50 gadu slieksni, viņš vairs darba devējiem nav īsti interesants.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Artis Buks: Par nomāktības sabiedrību

  Raksts publicēts 31. Jan 13:45 Viedoklis

  Vissirslikti. Pasaule brūk kopā. Ja neticat, aprunājieties ar taksometra šoferi vai sociālajos tīklos ar pašpasludinātajiem politologiem-sociologiem-futurologiem vienā personā – uzzināsiet, ka pasaules gals, ja nu gluži vēl nav pienācis, tad noteikti ir sācies. No visām pusēm uzglūn svešie migranti, pašlabuma un izvarojamo objektu meklētāji, visur notiek kari, kuru izraisītāju mērķis ir iegrūst pasauli haosa virpulī, nauda zaudē savu vērtību, politiķi domā tikai par to, kā piepildīt savas kabatas, valsts ierēdņi vispār nedomā, jaunatne vairs neciena pieaugušos, nelasa grāmatas, vārdu sakot, vissirslikti.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Roberts Fūrmanis par notriekto sirmgalvi: histēriski staigājošs autobusa šoferis un absolūti vienaldzīga sabiedrība

  Raksts publicēts 23. Jan 09:00 Viedoklis

  Pavisam nesen masu medijos bija skatāms pāris minūšu garš video ar ceļu satiksmes negadījumu Liepājā, kurā tika notriekts vīrietis. Visu to laiku neatradās neviens, kas spētu, gribētu vai mācētu palīdzēt šim nelaimē nokļuvušajam cilvēkam. Visiem video redzamajiem “varoņiem” gribu norādīt, ka uz viņiem būtu attiecināma Latvijas Republikas Krimināllikuma 141. panta otrā daļa. Domāju, ka likuma sargiem nebūtu sarežģīti vismaz daļu no šiem bezmugurkaulniekiem identificēt un saukt pie atbildības. Vismaz autobusa šoferi vajadzētu. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Zanda Pučuka: Vecāki ved bērnus saņemt neatliekamo palīdzību, lai gan... tā nav neatliekama (6)

  Raksts publicēts 17. Jan 16:30 Viedoklis

  Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS) ir aprēķinājusi, ka  75% pacientu, kuri ierodas Bērnu slimnīcas NMPON (Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļa) saņemt neatliekamo palīdzību, nav nepieciešama steidzama ārsta apskate un dzīvība nav apdraudēta. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Uzvedība un audzināšana: Dzīve ir garlaicīga tikai garlaicīgiem cilvēkiem. Ļauj bērnam garlaikoties!

  Raksts publicēts 16. Jan 11:20 Raksts

  Dzejnieks Džozefs Brodskijs aprakstījis garlaicību kā psiholoģisku Sahāru, kas sākas bērna guļamistabā un stiepjas līdz pat horizontam. Taču garlaicība ir arī mūsu logs uz radošumu. Kad šis logs atveras, nevajag to mēģināt aizvērt; tieši pretēji, atveriet to plaši vaļā.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Ksenija Andrijanova par traģēdiju Dobelē: labāk padaliet prezervatīvus. Tie ir dārgi (1)

  Raksts publicēts 7. Jan 12:10 Emuāri

  Man ir 5 lietas, ko vēlos pateikt Tev par traģēdiju Dobelē. Nē, šī nebūs nekāda zinātniski pierādīta informācija. Nebūs arī viedoklis ar pretenzijām uz absolūto taisnību. Šī būs pieredze: savu bērnību es pavadīju kopmītņu tipa sociālajā mājā Bolderājā, kur teju katra diena bija Degpunkta sižeta vērta. Es dzīvoju kopā ar alkoholiķiem, narkomāniem, noziedzniekiem, augu kopā ar viņu bērniem un ar panaivu bērna attieksmi uzsūcu sevī to dzīves pieredzi, kas ļauj dzīvot šādā vidē un saglabāt sevi vienā vesela gabalā.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Agnese Sladzevska: Dobeles traģēdija – nopietns trauksmes signāls institūcijām un sabiedrībai kopumā (2)

  Raksts publicēts 5. Jan 13:15 Emuāri

  Vakar sabiedrību pāršalca šokējoša ziņa par Dobelē notikušo traģēdiju – divi vecāki un 9 mēnešus vecs zīdainis atrasts miris, bet turpat līdzās pie atvērta loga pusbadā bijuši vēl trīs raudoši, mazgadīgi bērni. Vai šī traģēdija bija nenovēršama? Vai tā bija nejaušība? Diemžēl nē - tas ir skaļš signāls gan visām institūcijām, gan sabiedrībai kopumā, ka kaut kas nav kārtībā gan “sistēmā” un institūciju sadarbībā, gan arī līdzcilvēku attieksmē. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: 11 iemesli, kādēļ mana darbavieta ir vislabākā

  Raksts publicēts 4. Jan 15:20 Emuāri

  Darba likums regulē, kādas normas darba devējam attiecībā pret darbinieku jānodrošina, kādi atvaļinājumi jāpiešķir, kādas piemaksas jāmaksā. Pārējais ir uzņēmuma vadības iniciatīva un labā griba. Ja darba dzīve rit mierīgi savu gaitu, darbinieki jebko, kas notiek viņu ikdienā, sāk uztvert par normu. 

 1. « 
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. 9
 11. 10
 12. 11
 13. »

 

LAPAS KARTE