Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 3.5/5
  Inta Linde

  Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Emuāru lietošanas noteikumi

Emuāri ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

test1test pdata:
: Array ( [id] => 740 [title] => Mammamuntetiem.lv [sectionid] => 22 [parentid] => 0 [childs] => 7 [articles] => 365 [active] => 1 [text] =>

Portāla mammamuntetiem.lv  jaunumi, aktualitātes un vienkārši interesantas lietas.

[etype] => closed [uid] => 0 [spotlight] => 1 [users] => 0 [author] => Par visu, kas svarīgs un aktuāls mammamuntetiem.lv redakcijai [image] => b972b22721df8192734f1bf154ea9e6d6b448182 [slug] => mammamuntetiemlv )

Emuāri (Blogi) > Mammamuntetiem.lv > Audra Šauere

Audra Šauere

Audra Šauere

Šajā blogā:

Par visu, kas   svarīgs un aktuāls   Mammamuntetiem.lv vadītājas vietniecei Audrai.

Bloga aizsācējs: mammamuntetiem.lv

Pievienot komentāru slēgtajam emuāram

Jaunākie viedokļi

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Vai zini, kas notiek ar pārmaksāto naudu par pusdienām bērnudārzā?

  Raksts publicēts 1. nov 08:45 Viedoklis

  Tie vecāki, kuru bērni ir pabeiguši vai joprojām apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, lieliski zina, ka rēķins par ēdināšanu tiek apmaksāts uz priekšu, proti, piemēram, oktobra sākumā jāsamaksā par visu oktobri. Nākamā mēneša sākumā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments veic pārrēķinu un sūta jaunu rēķinu attiecīgi par novembri vai citu atbilstošu mēnesi.

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Dažviet rindā pie ārsta jāgaida... pusotru gadu

  Raksts publicēts 26. okt 13:20 Raksts

  Pirmklasnieks tikko uzsācis skolas gaitas. Tā tomēr ir papildus slodze mugurai, tādēļ, lai pārliecinātos par bērna stāju un muguras veselību, devāmies uz konsultāciju pie rehabilitologa Rīgā Šarlotes poliklīnikā, kur atrodas arī ģimenes ārsts. Augusta sākumā, kad saņēmu nosūtījumu no ģimenes ārsta, atvasi pierakstīju ātrākā iespējamā laikā - uz oktobra beigām. Tā diena beidzot pienāca. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Uzšaut pa dupsi, ja to dara ar mērķi audzināt?

  Raksts publicēts 9. okt 17:40 Emuāri

  Kā rīkoties, ja sešgadīgais dēls aizspēlējies un ignorē aicinājumu doties mazgāties? Kāda ir pareizā rīcība, ja četrus gadus vecai meitai apgāzusies glāze ar pienu? Un ko darīt, ja abas atvases dauzās tik skaļi, ka to noteikti dzird arī kaimiņi? Protams, uzšaut pa dupsi, paraut aiz auss, vai papurināt aiz matu kodaļas. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Invalīda ģimene sliktāka par asistentu?

  Raksts publicēts 30. aug 12:25 Emuāri

  Pavisam nesen masu saziņas līdzekļos izskanēja informācija, ka plānotas atšķirības cilvēku ar invaliditāti asistentu pakalpojumu apmaksas apjomā. Ja cilvēkam ar invaliditāti asistents būs ģimenes loceklis, samaksa varētu palikt līdzšinējā (2,40 eur apmērā). Savukārt apmācību izgājušam asistentam ārpus ģimenes loka samaksa varētu būt 3 līdz 4 eur apmērā. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Tiesības just un iespēja atvainoties

  Raksts publicēts 25. jūl 13:05 Emuāri

  Mazuļa gaidīšana ir nepacietīgi priecīgs un laimes pieliets laiks sievietes dzīvē? Dažkārt tā ir, taču ir reizes, kad vienlaikus ar grūtniecības testa veikšanu topošās māmiņas prātā iezogas bažas, šaubas un bailes. Un pēc tam arī vainas apziņa – kāpēc es tāda jocīga, ka nespēju tā uz reiz par visiem 100 % gribēt savu bērnu? 

 •  

  Lasīt vairāk

  Skolēns: Vecāku organizācija: pagarinātās dienas grupas ir svarīgas, domājot par bērnu drošību

  Raksts publicēts 18. jūl 09:55 Viedoklis

  “Ja mēs vēlamies, lai sākumskolas skolēni pēc stundu beigām laiku varētu pavadīt drošā, attīstošā un draudzīgā vidē, ir būtiski visās skolās nodrošināt pagarinātās dienas grupas, kas pieejamas ikvienam bērnam. Jebkuras normatīvo aktu izmaiņas, kas esošo situāciju pasliktina, nav skolēnu un viņu vecāku interesēs,” komentējot plānotās izmaiņas palielināt pagarināto dienas grupu skolotāju darba slodzi līdz 40 stundām nedēļā, saglabājot līdzšinējo atalgojumu, norāda Latvijas vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv vadītājas vietniece Audra Šauere. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Ivana pazušana: cik viegli ir pazaudēt bērnu?

  Raksts publicēts 11. jūl 16:35 Emuāri

  Mēs zinām tikai to, ko publiski pauž policija. Sākotnēji pazudušā Ivana meklējumi notika Liepājā un tās tuvākā apkārtnē. Pēc tam policija informēja - kāds video liecina, ka zēns iekāpis sabiedriskajā transportā un aizbraucis līdz Dubeņiem, kur esot izkāpis. Tālāk pēdas pazudušas. Šobrīd Valsts policija turpina Ivana meklēšanas pasākumus Grobiņas novadā, nosakot 40 kvadrātkilometru lielu teritoriālo platību, kurā zēns varētu atrasties.  

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: 28 reizes bērns domātu, ka internets ir svarīgāks par viņu

  Raksts publicēts 6. jūl 09:00 Emuāri

  Pirms dažiem gadiem kāda dvīņu mamma veica pavisam nelielu eksperimentu, kura laikā secināja, cik ļoti bieži bērniem ir nepieciešama vecāku uzmanība. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Bērns sliktus vārdus iemācās dārziņā? Visbiežāk no vecākiem...

  Raksts publicēts 18. jūn 09:30 Emuāri

  “Dzirdēju no sava četrgadnieka TĀDU vārdu! Gandrīz nokritu no pārsteiguma...” Tā izsakās ne viens vien vecāks. Cits piebalso – jā, ne tādus vien dārziņā samācīsies. Taču mana pieredze rāda, ka sliktos vārdiņus mazais cilvēks visbiežāk iemācās... ģimenē. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Pasaka izlaidumu laikam: video un plikais krāniņš

  Raksts publicēts 2. jūn 16:05 Emuāri

  Reiz dzīvoja mammas, tēti un viņu bērni, kas draudzīgi sadzīvoja vienā bērnudārza grupiņā.

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Būt nacionālistam. Būt pašam

  Raksts publicēts 23. mai 16:35 Emuāri

  Drīz būs pagājusi nedēļa kopš piedzīvoju brīnišķīgu teātra pieredzi – Dirty Deal Teatro jaunāko izrādi “Būt nacionālistam”. Pagājusi nedēļa, bet par izrādi es turpinu domāt. Ne tikai par izrādi, bet arī par sevi, par cilvēkiem apkārt un par cilvēkiem, kurus nepazīstu. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Cik maksā izlaidums bērnudārzā? Jeb kā 22 bērnu vecāki izlaidumu organizēja

  Raksts publicēts 15. apr 18:00 Emuāri

  Jau janvārī kāda no bērnudārza grupiņas mammām aktualizēja jautājumu – mūsu bērni šogad absolventu godā, jāsāk plānot un rezervēt, jo labākās svinēšanas vietas drīz jau būs aizņemtas, arī naudiņa jāsāk plānot jau laikus, jo izdevumi būs.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. »

 

LAPAS KARTE