Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 5/5
  Liiga Priede

  Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

ALEKSAS JOKI

Aleksa (6g.) spēlejas ar naudiņu, saka: "Pērciet mani, ja nebūs tev, mammu, tik daudz naudas es par brīvu!" Aleksa saka: "Mammu, tu gribi, lai es iekūstu? Man karsti!"   Braucam Rīgā pār tiltu. Aleksa saka: "Mēs braucam tunelim pa jumtu!"  MAIJA KONKURSA BALVA Balvā – kleita vai svārki no jaunās PETR

Skatīt visus jokus

Emuāru lietošanas noteikumi

Emuāri ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Jaunākie viedokļi

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Tā mēs braucām rakt kartupeļus un plūkt kabačus. PIEREDZE + FOTO

  Raksts publicēts vakar 13:25 Emuāri

  Esmu dzimusi un augusi laukos - vecākiem bija zemnieku saimniecība. Esmu ravējusi dārzus, pavasarī stādījusi un rudenī novākusi kartupeļus, grābusi sienu, konservējusi gurķus un gatavojusi ievārījumus. Esmu kopusi cāļus un dzirdījusi govis. Tādēļ joprojām sevi dziļi sirdī uzskatu par lauku meiteni. Tas nekas, ka gadus piecpadsmit dzīvoju Rīgā, un zemnieku saimniecības vairs nav.

   

   

 •  

  Lasīt vairāk

  Dažādi autori: Pokemoni dzīvokļos, parkos, ielās un kapsētās

  Raksts publicēts vakar 12:00 Emuāri

  Retais Latvijas iedzīvotājs nebūs pamanījis, ka vietām sācies jauns trakums – pārsvarā jauni cilvēki pulcējās publiskās vietās – Rīgā, Vērmanes dārzā, arī citur pasaulē – Ņujorkas Centrālparkā un Parīzes Eifeļa torņa pakājē –, vicinot viedtelefonus un it kā dzenājot kaut ko neredzamu. Tiek medīti pokemoni, pareizāk sakot, būtnes, kas redzamas uz reālās pasaules fona tikai caur viedtelefona kameru. Kas te notiek?

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Pokemonu spēles spožums un posts. Vecāki, pieskatiet bērnus!

  Raksts publicēts 15. Jul 14:30 Emuāri

  Pirms dažiem gadiem izlasīju pusaudžu auditorijai adresēto trilleri “Erebos” (autore Urzula Poznanski). Grāmata ir par skolēnu Niku, kurš ir kā apsēsts ar Erebos – datorspēli, kas viņa skolā tiek izplatīta no rokas rokā. Spēles noteikumi ir neparasti strikti: iespēja spēlēt Erebos tiek dota tikai vienu reizi, tas jādara vienatnē un ne ar vienu par to nedrīkst runāt. To, kurš pārkāpj noteikumus vai neizpilda uzdevumus, spēle izslēdz. Spēli otrreiz startēt nevar. Taču visdīvainākais ir tas, ka Erebos uzdevumi ir jāveic ne tikai virtuālajā, bet arī īstajā pasaulē. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Kā mācīt bērnam dzert ūdeni? Tad nu gan problēma!

  Raksts publicēts 14. Jul 14:05 Emuāri

  Projekta "Mazais nav lielais" ietvaros aktualizējām tēmu, kā un kad mācīt bērnam dzert ūdeni. Komentāros kāds no lasītājiem izteicies gana kritiski - tad nu gan tēma, ko aktualizēt. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Mammam.lv/tetiem.lv ieteikumi: Ko darīt ar pilnajiem gaileņu groziem? Receptes! (1)

  Raksts publicēts 14. Jul 07:45 Emuāri

  Gaileņu sezona pilnā plaukumā!

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Sarmīte Kolāte: Uz ceļa bīstams objekts jeb Feminisms ir par VISU cilvēku tiesībām

  Raksts publicēts 7. Jul 10:00 Emuāri

  Ir tik daudz ir runāts un rakstīts par tām feministēm un viņu trakumu, ka šķiet – ko gan vēl tur pateikt? Galu galā slavenais olšūnu likums [1] ir "uzlikts uz pauzes", tātad nekas tāds nav noticis. Tomēr pēdējos gados politiskajā dienaskārtībā par itin nopietnām tiek uztvertas tādas idejas, kurām iesākumā grūti noticēt. Šķiet, kāds jokojas, taču ne. Pāri paliek vien sāpīgs kauns.

 •  

  Lasīt vairāk

  Līga Brūvere: Personīgā pieredze: Kā bērniem mācīt lasītprieku jau no zīdaiņa vecuma

  Raksts publicēts 29. Jun 12:00 Emuāri

  Esmu priecīga un arī lepna, ka mani divi bērni ir lasītāji! Protams, arī viņām ļoti patīk viedtelefoni, spēlītes un noteikts laiks, ko var ik dienas pavadīt pie datora. Tomēr pirms miega vai dodoties ceļā, līdzi vienmēr rokās ir grāmata. Kad man jautā, kā izdevies pieradināt bērnus pie lasīšanas un ko darīt, ja pirmklasniekam grāmatas lasīt nu nemaz nepatīk, man jāsaka – vai tik nu jau nav par vēlu sākt audzināt lasītprieku? Bet par to lai vairāk domā bērnu attīstības eksperti. Varu vien pastāstīt, kā lasīšanas kāri bērniem veidojām mūsu ģimenē.  

 •  

  Lasīt vairāk

  Linda Sīle: Vecākiem būt gudriem un pieņemt savu bērnu emocijas

  Raksts publicēts 26. Jun 10:20 Viedoklis

  Mūsu laiks ir īpašs ar to, ka daudzējādi meklējam ceļus atpakaļ pie dabas. Mēs mācāmies dabiski elpot un dzīvot, iepērkamies eko veikalos, apmeklējam veselīgas dzīvesmācības festivālus, taustāmies pēc sava pirmatnējā “es”... Tas viss ir apsveicami! Tomēr gribas jautāt, kā mums klājas ar savu emociju dabisku izpaušanu? Un – vai patiesi ļaujam saviem bērniem būt dabiskiem? 

 •  

  Lasīt vairāk

  Līga Brūvere: Pārgājienā pa Igaunijas purviņiem un dabas takām. Droši! (1)

  Raksts publicēts 21. Jun 11:00 Emuāri

  Īsā Latvijas vasara daudziem ir saplānota ar pasākumiem, ceļojumiem, festivāliem, koncertiem, dārza ballītēm... Iespējams, ka arī ar  ieceri vienreiz beidzot doties īstā pārgājienā! Šis aktīvā dzīvesveida hobijs ik gadu gūst arvien lielāku popularitāti.  Pietiek piesekoties kādai ar pārgājieniem saistītai lapai FaceBook, kā ik dienu tev sāk “mest” acīs piedāvājumus doties  tur un šur, garākā, īsākā, izaicinošakā vai mierīgākā pārgājienā. Galu galā visu dzīvi mēs kaut kur skrienam, kāpēc gan to nepārvērst par baudpilnu un mazliet arī mokpilnu savas izturības testu? 

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Mammas pārdomas: audzināt dēlu, lai neizaug par "lupatu"

  Raksts publicēts 11. Jun 22:35 Emuāri

  Daudz esmu dzirdējusi runājam, ka mūsdienās vīrieši tādi lupatas vien ir. Tulkoju, kas domāts ar vārdu "lupata" - neizlēmīgs vīrietis, piemērots bīdīšanai un bakstīšanai un bieži vien absolūtā sievietes aizgādnībā. Sieviete nodrošina iztiku, uzņemas visus vīrieša darbus, vīrietis paliek tikai fonam. Nu tur tā - lielais bērns ģimenē.

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Bērns ir beztiesīga būtne, kurai drīkst arī samelot? (1)

  Raksts publicēts 8. Jun 17:10 Emuāri

  Lai arī sabiedrībā nereti izskan viedoklis, ka mūsdienās bērniem tiesību jau kļuvis par daudz, diemžēl reālajā dzīvē bērnu tiesību ievērošana tik gludi nevedas – pietrūkst gan zināšanu, gan arī apņēmības paturēt bērna intereses pirmajā vietā.

 •  

  Lasīt vairāk

  Līga Brūvere: LEGO dāvanas - kreatīvie kluči un spēļu komplekti Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem

  Raksts publicēts 31. May 15:00 Emuāri

  Šodien ar prieku un sirds siltumu no vecāku organizācijas "Mammāuntētiem.lv" un kompānijas LEGO aizvedām uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu trīs lielas kastes ar klučiem. Iespējams, ka tā ir viena no mīļākajām mūsdienu bērnu rotaļlietām, kurām ļoti ātri pieaugot kājas. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Skarbi... Vai es esmu potenciāla sava vīra slepkava? (1)

  Raksts publicēts 26. May 14:05 Emuāri

  Nupat pacientu biedrība “ParSirdi.lv” kopā ar kardiologiem uzsākuši kampaņu, kas rosina runāt  un domāt par vīrieša sirds veselību. Tiktāl viss būtu ļoti jauki, taču satriecošs (vārda tiešajā nozīmē) ir kampaņas sauklis - "Neesi sava vīra slepkava!"

 •  

  Lasīt vairāk

  Linda Sīle: "Es savai māmiņai kā sirsniņa azotē" jeb maijā mazliet par mātišķo

  Raksts publicēts 25. May 11:45 Emuāri

  Gribas maiju pasludināt par siltās azotes mēnesi! Kādēļ gan nepušķot sevi ievu ziediem un nekronēt ar pieneņu vainagiem – visas māmiņas to nudien ir pelnījušas! Kā tu izjūti mātišķo sevī? Iespējams, tieši maijā, kad daba pret mums tik maiga, ir vērts sev uzdot šo jautājumu.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Cik E vielu ir bērnu kultūrā? Viedoklis par bērniem paredzētās kultūras kvalitāti

  Raksts publicēts 18. May 11:00 Viedoklis

  Bērnam augot, elementārs uzkrāšanas princips būvē pārliecības pamatus, zināšanu piramīdu un priekšstatu plašumu. Arī augošs bērna skelets ar D vitamīnu tiek stiprināts no mazotnes, lai tas kalpotu visa mūža garumā. Mazliet pievienojot iztēli, mākslas un kultūras pirmos iespaidus var salīdzināt ar sagatavēm jeb "mapēm", kurās dzīves laikā satilpināt  "failus" ar estētisko vērtību. 

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. »

 

LAPAS KARTE