Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 4/5
  Dace Mūrniece

  Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Lai ātrāk varu savu krustu nest!

Gustavs (5 gadi): "Mammu, kad mani nokristīs?" Es: "Nu sarunāsim ar mācītāju, tas būs vasarā." Gustavs: "Kur viņu var satikt?" Es: "Svētdien baznīcā." Gustavs: "Būs jāaiziet, lai tas svētītājs zina, ko kristīt vajadzēs." Es: "Tā ir laba doma. Bet kāpēc tu gribi lai tevi nokrista?" Gustavs: "Lai ā

Skatīt visus jokus

Emuāru lietošanas noteikumi

Emuāri ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Jaunākie viedokļi

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Skarbi... Es esmu potenciāla sava vīra slepkava

  Raksts publicēts 26. May 14:05 Emuāri

  Nupat pacientu biedrība “ParSirdi.lv” kopā ar kardiologiem uzsākuši kampaņu, kas rosina runāt  un domāt par vīrieša sirds veselību. Tiktāl viss būtu ļoti jauki, taču satriecošs (vārda tiešajā nozīmē) ir kampaņas sauklis - "Neesi sava vīra slepkava!"

 •  

  Lasīt vairāk

  Linda Sīle: "Es savai māmiņai kā sirsniņa azotē" jeb maijā mazliet par mātišķo

  Raksts publicēts 25. May 11:45 Emuāri

  Gribas maiju pasludināt par siltās azotes mēnesi! Kādēļ gan nepušķot sevi ievu ziediem un nekronēt ar pieneņu vainagiem – visas māmiņas to nudien ir pelnījušas! Kā tu izjūti mātišķo sevī? Iespējams, tieši maijā, kad daba pret mums tik maiga, ir vērts sev uzdot šo jautājumu.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Cik E vielu ir bērnu kultūrā? Viedoklis par bērniem paredzētās kultūras kvalitāti

  Raksts publicēts 18. May 11:00 Viedoklis

  Bērnam augot, elementārs uzkrāšanas princips būvē pārliecības pamatus, zināšanu piramīdu un priekšstatu plašumu. Arī augošs bērna skelets ar D vitamīnu tiek stiprināts no mazotnes, lai tas kalpotu visa mūža garumā. Mazliet pievienojot iztēli, mākslas un kultūras pirmos iespaidus var salīdzināt ar sagatavēm jeb "mapēm", kurās dzīves laikā satilpināt  "failus" ar estētisko vērtību. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Līga Brūvere: Vairs nekādu atrunu - pilsētās sāk organizēt bezmaksas treniņus svaigā gaisā

  Raksts publicēts 11. May 13:00 Emuāri

  Atzīšos, esmu no tiem laiskajiem cilvēkiem, kuriem tik grūti saņemties nopirkt sporta abonementu un sākt sevi fiziski nodarbināt. Zinu, ka vajag, bet tālāk par zināšanu nekādi neizdodas tikt. Laika nav, naudas žēl, spēka nepietiek... Protams, tās visas ir atrunas paša slinkumam. Tomēr pienākot siltajam laikam, atklājas, ka ķermenis burtiski lūdzās – nu izkustini mani, lūdzu!

 •  

  Lasīt vairāk

  Mammamuntetiem.lv: Un pienāca Māmiņdienas rīts

  Raksts publicēts 8. May 09:05 Emuāri

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Gūtenmorgens un deminutīviņš

  Raksts publicēts 26. Apr 11:20 Viedoklis

  Vienreiz Gūtenmorgens pamodās un juta, ka viņam ir pielipis kaut kas mazītiņš, bet ne visai patīkamiņš. Nupat izslimoja angīniņu un jau nopriecājās, bet še tev – uzreiz cita kaitīte klāt. „Cik skaistiņi saulīte āriņā spīguļo, bet tev, nabadziņam, jāsēž mājiņā, jo uz kurienīti tad tāds slimiņš iesi.” Gūtenmorgeniņš uz ātriņāko tvēra rokā klausulīti un zvanīja ārstiņam.

 •  

  Lasīt vairāk

  Inga Akmentiņa-Smildziņa: TV raidījums “Tēta nedienas Latvijā” - bērnu pazemošana un vardarbīgas audzināšanas popularizēšana? (7)

  Raksts publicēts 21. Apr 16:00 Viedoklis

  Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv jau gadiem mērķtiecīgi strādā pie tā, lai veidotu / mainītu sabiedrības domu bērna audzināšanas jautājumos – audzināt, neizmantojot vardarbīgas metodes. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Linda Sīle: Ko es vēlētos pateikt visām jaunajām māmiņām

  Raksts publicēts 16. Apr 10:00 Emuāri

  Par pirmo emocionālo palīdzību jaunajām māmiņām, kas daždien tik ļoti nepieciešama, un ko īsti dara PEP mammas.

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Mazā burvju flauta - izdevusies pirmā operas pieredze mazajam kultūras baudītājam. FOTO

  Raksts publicēts 8. Apr 11:20 Emuāri

  Mūsu piecgadnieks ir diezgan rūdīts kultūras pasākumu apmeklētājs. Pirmā teātra pieredze viņam bija nepilna gada vecumā Leļļu teātrī. Toreiz drošības pēc biju paņēmusi līdzi cepumus, ja nu bērns kļūst nemierīgs, bet nav iespēja uzreiz piecelties un iziet. Izrādes skatīšanās tomēr bija ļoti veiksmīga. Un tā pamazām esam tikuši tik tālu, ka izlases veidā Noelu ņemu līdzi arī uz pieaugušo izrādēm. Tāpēc man nebija ne mazāko bažu - ir pienācis laiks doties uz operu.

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Instagram mammas melo (2)

  Raksts publicēts 29. Mar 09:55 Emuāri

  "Pārdomāts dzemdību plāns, abonements grūtnieču vingrošanai, izlasīti labākie vecākošanas blogi un tu seko vismaz 10 jaunajām māmiņām instagramā. Esi paspējusi iegādāties pinterest cienīgus zīdaiņa rāpuļus no #lindexofficial un tagad nespēj vien sagaidīt, kad ar kūpošas kafijas krūzi varēsi dzīvoties pa glīti saklāto gultu un iemūžināt stilīgi saģērbto zīdainīti, jo #mammas30dienas!" raksta bloga www.kola.lv autore Agija Kola.

 •  

  Lasīt vairāk

  Mammamuntetiem.lv: Jauna ministra ideja: Garāks mācību gads, lai bērniem tiktu vēl viena sporta stunda (2)

  Raksts publicēts 18. Mar 13:00 Emuāri

  Jauns Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (Vienotība) nācis klajā ar ideju, ka skolēnu tukluma un mazkustīguma problēma būtu risināma, ieviešot nedēļā 3. sporta stundu. Par to runā jau ilgāku laiku un ideja nav slikta, ja vien tas nenozīmētu, ka mācību gads tiktu pagarināts par 2 nedēļām uz vasaras brīvlaika rēķina. Savādāk nevarot, jo skolas mācību programma ir pārblīvēta un ielikt vēl vienu papildstundu, nemainot mācību gada garumu, vienkārši nav iespējams. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Vai zināji, ar ko tu indē savu bērnu? E vielas bērnu kārumos (5)

  Raksts publicēts 17. Mar 10:00 Emuāri

  Iznācām ar Noelu (tobrīd vēl 4 gadi) no veikala. Pie durvīm kāds vīrietis ar baudu sūca cigareti, kamēr viņam pie rokas aptuveni 3 gadus veca meitenīte laizīja saldējumu. "Jums nevajadzētu smēķēt bērna klātbūtnē," vīrietim sacīju. "Es to nedaru bieži," viņš atteica. "Un tomēr..." "Jums taisnība," vīrietis nopūtās un nodzēsa cigareti. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Linda Sīle: Piecpadsmit lielās patiesības jaundzimušā mammai un tētim (1)

  Raksts publicēts 11. Mar 10:00 Viedoklis

  Tik daudz tiek runāts un rakstīt par grūtniecības laiku, bet kas īsti sagaida jaunos vecākus, kad mazulis ir piedzimis? Grāmata „The attachment parenting book”* ir kā Bībele jaundzimušā vecākiem. Svarīgākās atziņas, ko vērts pārlasīt, gatavojoties pēcdzemdību periodam un dzīvei ar bērniņu, Mammamuntetiem.lv stāsta PEPmamma Linda Sīle.

 •  

  Lasīt vairāk

  Mammamuntetiem.lv: Ieskats Mammamuntetiem.lv ēdienkartē. Iedvesmojies savam vakariņu galdam!

  Raksts publicēts 4. Mar 14:10 Emuāri

  Mammamuntetiem.lv kolektīvs kopš pērnā gada oktobra ir pieņēmis jaunu izaicinājumu – pusdienu gatavošana kolēģiem. Princips pavisam vienkāršs – katru dienu gatavo viens no kolektīva un pusdienas nes pārējiem. Mūsu komandā vienam cilvēkam ēst taisīt sanāk tikai vienu reizi nedēļā, jo uz vietas esam piecas dāmas. Ieguvumu ir daudz – ietaupīts laiks un nauda, veselīgākas pusdienas, iespēja atiet no datora un kolektīva kopā būšana, kā arī ēdienkartes dažādība. Smelies iedvesmu maltītei no mums! 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Labāk dzīvs Glābējsilītē, nevis miris kāpņutelpā (2)

  Raksts publicēts 17. Feb 13:00 Emuāri

  “Šai sievietei jau ir seši bērni, septīto viņa nevēlas,” man čukstēja vecmāte, kura pirms nepilnām divpadsmit stundām bija man līdzās, kad pasaulē nāca mans dēliņš. Paskatījos uz bravūrīgu sievieti. Viņa skaļi un izaicinoši Dzemdību nama gaiteņa vidū pārsprieda situāciju ar sociālo darbinieci. “Man viņu nevajag, es nepārdomāšu!” daudzbērnu mamma teica un pagriezās promiešanai. 

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. »

 

LAPAS KARTE