Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 5/5
  Liiga Priede

  Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks: Labdien!

Dēls atnāk no dārziņa un prasa, ko nozīmē vārds: "Labden." Sākumā apmulstu un neko neatbildu, prasu, kur viņš to dzirdējis. Izrādās uz dārziņu nāk sieviete, kas saka "Labden." (lauzītā latviešu valodā ar krievisku akcentu), kas nozīmē "Labdien!" No bērna mutes šis "Labden." izklausās ļoti interesanti un sm

Skatīt visus jokus

Emuāru lietošanas noteikumi

Emuāri ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Jaunākie viedokļi

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Inga Mastiņa: It kā dzīvotu ar vardarbīgu vīru (lasīt, Šadurski), kurš apgalvo, ka nesit, bet gan gluži otrādi - mīl sievu (1)

  Raksts publicēts 13. Oct 10:00 Emuāri

  Raudiens nāk, šodien redzot kolēģes raudam, tā dienā, kad skolotāji saņēma aizkavējušās algas, savā FaceBook profilā raksta skolotāja Inga Mastiņa. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Inga Akmentiņa-Smildziņa: Sešgadnieks uz skolu. No kā baidās vecāki

  Raksts publicēts 27. Sep 11:45 Emuāri

  Diskusijas par skolas gaitu uzsākšanu sešos gados Latvijā notiek jau vairāk nekā desmit gadus – no vienas puses taisni vai jābrīnās, ka tās turpinās tik ilgi, no otras – gan vecāki, gan skolotāji baidās, kas nu būs. Un izskatās, ka bailēm ir pamats. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Ja zīdīšana nevedas... Kur meklēt palīdzību?

  Raksts publicēts 15. Sep 10:05 Emuāri

  Jau gadiem no mediķiem un atbildīgām Veselības ministrijas amatpersonām dzirdam, ka zīdīšana ir labākais ēdināšanas veids mazulim. Tas ierakstīts ne tikai Pasaules Veselības organizācijas vadlīnijās, bet arī pašmāju dokumentos. Taču realitātē, ja jaunajai māmiņas rodas grūtības, palīdzības meklēšana var būt satraukumiem bagāta. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Grūtniecība un dzemdības: Unda Avota: Neērtā saruna

  Raksts publicēts 2. Sep 13:00 Emuāri

  Man ir meita. Viņai ir piecarpus gadu. Man bija dēls. Viņam bija viena minūte.

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Par pirmajiem soļiem ceļā uz skolu

  Raksts publicēts 1. Sep 11:35 Emuāri

  Katrs no mums noteikti atceras vienu no savām lielajām dzīves dienām, kad ar uztraukumā sažņaugtām puķēm rokās spērām nedrošus soļus pretī jaunam dzīves posmam - 1. septembrim.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Brīvprātīgie – pasaules, sevis, citu mainītāji

  Raksts publicēts 19. Aug 09:50 Emuāri

  Visā pasaulē katru gadu milzīgu darbu dažādās sociālajās aktivitātēs paveic brīvprātīgie. Neviena lielāka vai mazāka mēroga pasākuma rīkošana mūsdienās nebūtu iespējama bez brīvprātīgo līdzdalības.

 •  

  Lasīt vairāk

  Linda Sīle: No vīrieša kļūt par tēti

  Raksts publicēts 11. Aug 10:35 Emuāri

  Pēdējās desmitgadēs tiek plaši runāts par māmiņas un mazuļa agrīnas piesaistes būtisko lomu bērna attīstībā. Tas ir uzteicami, tomēr dažkārt šķiet, ka kāda ļoti svarīga persona kopīgajā bildē “zaudējusi asumu”.

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Mazo pacientu vecāki – no klientiem par sadarbības partneriem

  Raksts publicēts 9. Aug 14:00 Viedoklis

  Šķiet, neviena nozare netiek tik daudz aicināta uz reformām kā veselības aprūpe. Taču veicamas ir ne tikai finansiālas un strukturālas reformas. Dzīvojam laikā, kad notiek būtiskas pārmaiņas ārstu un pacientu sadarbībā. Periodiski notiekošās diskusijas ap dažādiem starpgadījumiem bērnu veselības aprūpē izgaismo to, cik sarežģīts ir šis process un kādu pielāgošanos un izaugsmi tas prasa no iesaistītajām pusēm.

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Bezmaksas ēdināšana bērnudārzos - deputāti noskaņoti pozitīvi!

  Raksts publicēts 4. Aug 11:50 Emuāri

  Šī gada 3. augustā notika kārtējā Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde, kurā atkārtoti (kopsummā jau trešo reizi) tika izvērtēts Latvijas pilsoņu kolektīvais iesniegums "Par bezmaksas ēdināšanu bērnudārzos", kurš tika iesniegts Saeimai 3. jūnijā ar 10515 pilsoņu parakstiem.

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Tā mēs braucām rakt kartupeļus un plūkt kabačus. PIEREDZE + FOTO

  Raksts publicēts 28. Jul 13:25 Emuāri

  Esmu dzimusi un augusi laukos - vecākiem bija zemnieku saimniecība. Esmu ravējusi dārzus, pavasarī stādījusi un rudenī novākusi kartupeļus, grābusi sienu, konservējusi gurķus un gatavojusi ievārījumus. Esmu kopusi cāļus un dzirdījusi govis. Tādēļ joprojām sevi dziļi sirdī uzskatu par lauku meiteni. Tas nekas, ka gadus piecpadsmit dzīvoju Rīgā, un zemnieku saimniecības vairs nav.

   

   

 •  

  Lasīt vairāk

  Dažādi autori: Pokemoni dzīvokļos, parkos, ielās un kapsētās

  Raksts publicēts 28. Jul 12:00 Emuāri

  Retais Latvijas iedzīvotājs nebūs pamanījis, ka vietām sācies jauns trakums – pārsvarā jauni cilvēki pulcējās publiskās vietās – Rīgā, Vērmanes dārzā, arī citur pasaulē – Ņujorkas Centrālparkā un Parīzes Eifeļa torņa pakājē –, vicinot viedtelefonus un it kā dzenājot kaut ko neredzamu. Tiek medīti pokemoni, pareizāk sakot, būtnes, kas redzamas uz reālās pasaules fona tikai caur viedtelefona kameru. Kas te notiek?

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Pokemonu spēles spožums un posts. Vecāki, pieskatiet bērnus!

  Raksts publicēts 15. Jul 14:30 Emuāri

  Pirms dažiem gadiem izlasīju pusaudžu auditorijai adresēto trilleri “Erebos” (autore Urzula Poznanski). Grāmata ir par skolēnu Niku, kurš ir kā apsēsts ar Erebos – datorspēli, kas viņa skolā tiek izplatīta no rokas rokā. Spēles noteikumi ir neparasti strikti: iespēja spēlēt Erebos tiek dota tikai vienu reizi, tas jādara vienatnē un ne ar vienu par to nedrīkst runāt. To, kurš pārkāpj noteikumus vai neizpilda uzdevumus, spēle izslēdz. Spēli otrreiz startēt nevar. Taču visdīvainākais ir tas, ka Erebos uzdevumi ir jāveic ne tikai virtuālajā, bet arī īstajā pasaulē. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Kā mācīt bērnam dzert ūdeni? Tad nu gan problēma!

  Raksts publicēts 14. Jul 14:05 Emuāri

  Projekta "Mazais nav lielais" ietvaros aktualizējām tēmu, kā un kad mācīt bērnam dzert ūdeni. Komentāros kāds no lasītājiem izteicies gana kritiski - tad nu gan tēma, ko aktualizēt. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Sarmīte Kolāte: Uz ceļa bīstams objekts jeb Feminisms ir par VISU cilvēku tiesībām

  Raksts publicēts 7. Jul 10:00 Emuāri

  Ir tik daudz ir runāts un rakstīts par tām feministēm un viņu trakumu, ka šķiet – ko gan vēl tur pateikt? Galu galā slavenais olšūnu likums [1] ir "uzlikts uz pauzes", tātad nekas tāds nav noticis. Tomēr pēdējos gados politiskajā dienaskārtībā par itin nopietnām tiek uztvertas tādas idejas, kurām iesākumā grūti noticēt. Šķiet, kāds jokojas, taču ne. Pāri paliek vien sāpīgs kauns.

 •  

  Lasīt vairāk

  Līga Brūvere: Personīgā pieredze: Kā bērniem mācīt lasītprieku jau no zīdaiņa vecuma

  Raksts publicēts 29. Jun 12:00 Emuāri

  Esmu priecīga un arī lepna, ka mani divi bērni ir lasītāji! Protams, arī viņām ļoti patīk viedtelefoni, spēlītes un noteikts laiks, ko var ik dienas pavadīt pie datora. Tomēr pirms miega vai dodoties ceļā, līdzi vienmēr rokās ir grāmata. Kad man jautā, kā izdevies pieradināt bērnus pie lasīšanas un ko darīt, ja pirmklasniekam grāmatas lasīt nu nemaz nepatīk, man jāsaka – vai tik nu jau nav par vēlu sākt audzināt lasītprieku? Bet par to lai vairāk domā bērnu attīstības eksperti. Varu vien pastāstīt, kā lasīšanas kāri bērniem veidojām mūsu ģimenē.  

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. »

;
 

LAPAS KARTE