Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Emuāru lietošanas noteikumi

Emuāri ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Atvars Aniņš: Pašrocīga astroloģijas kartes sastādīšana un interpretācija.

Emuāri | Smalkā pasaule

 Pievienot komentāru

Smalkā pasaule

Dzīvoju un mīlu, dalos ar savu Mīlestību, Pieredzi, Atbalstu caur sevi un savu Sirds Darbu- Pasaulei,Cilvēkiem caur Gaismas Dziedniecību.

Atvars Aniņš: Pašrocīga astroloģijas kartes sastādīšana un interpretācija.
šeit var izveidot savu karti
standartā piedāvā ar Placidus māju sistēmu, šeit var pamēģināt uztaisīt arī pēc Koha sistēmas  pie options House system default vietā izvēlēsieties Koch un tad var salīdzināt kura labāk atbilst.

kad karte uztaisīta noteikti der saprast, ko tā īsti stāsta un tā :
(katrai tēmai komentārā esmu centies pievienot ''lietošanas instrukciju'')
1. šeit mēs pēc Venēras varam noskaidrot savu mīlēšanas stilu. 
2. šeit mēs pēc Plutona varam atrast kādu sāpīgu pagātnes notikumu, kuram būtu lietderīgi tikt pāri.
3. šeit mēs varam noskaidrot savu stihiju ne/sabalansētību un noskaidrot to iespējamo izpausmi un korekciju veidus
4. šeit mēs varam noskaidrot sev vēlamo profesiju izvēli
5. šeit mēs varam iegūt papildus norādes savai profesijai un citu mūsu raksturojošu informāciju
6. šeit mēs varam atrast savu planētu skautu (medz pazīt to arī kā Vozņicki? planētu), kā mēs mēdzam paši sevi pasniegt
7. šeit ir daži vingrinājumi, kas mums var palīdzēt izmainīt skatu uz dzīvi

visas šīs zināšanas 2 gadu laikā esmu pierakstījis no savas skolotājas Ināras Kupicas.
Gadījumā, ja ''aprēķinu metodes''  ir pārāk sarežģītas var vienkārši izlasīt visas tēmas un atzīmēt sev pazīstamās nianses.
Ja pēc sava iedomātā laika kopējais apraksts tāds stipri pasvešs ir var ''paspēlēties'' mainīt dzimšanas laiku un paskatīties kas tad sanāk. Ja viss kopumā "pēc konteksta" atbilst bet kāda apkaštēmas apraksts galīgi svešs var apskatīt arī vienu aprakstu iepriekš un nākošo.
Pat ja nezin savu dzimšanas laiku to pacietīgi var izkombinēt pēc aprakstiem. Tēmās var neatbilst atsevišķas detaļas tomēr kontekstam vajadzētu būt pazīstamam.

Pieteikties par sekotāju

Pievienoja: Atvars Aniņš
Raksts publicēts 14. sep 2012 15:58Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Pirmo reizi ielogojieties ar draugiem.lv pasi, Tev tiks izveidots lietotāja profils.

  • 04.10.2016 09:50
    Aigars Krūmiņš teica:

    Lielisks veids nelielu, tomēr reālu un regulāru papildinājumu gūšanai savam budžetam, ir dalība loterijās. Sākot no Facebook izlozēm, kuras organizē dažādas firmas pēc Like & Share principa, beidzot ar īstām ārzemju izspēlēm, kur gan jāņem vērā kāda atziņa - loterijas organizē peļņas gūšanai, viss process ir matemātiski izskaitļots un pamatots, lai galvenais ieguvējs būtu rīkotājs. Tomēr matemātikai var likt pretī tādu pašu matemātiku un tad jau izredzes gūt laimestu nosliecas par labu tam, kurš pēdējais pielietojis formulās balstītu taktiku dalībai uz nejaušību balstītā spēlē. Šobrīža aktualitāte ir koplikmes izdarīšana. Reāla shēma kā tikt pie pīrāga gabala, kuru sev cep loteriju organizētāji - līdzīgi kā tu pērc OCTA savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē lētāko piedāvājumu, loteriju brokeris piedāvā progresīvu veidu kā vienkārši cilvēki, apvienojoties grupās, vari būtiski palielināt savas izredzes laimēt tādās lielās loterijās kā EuroJackPot, PowerBall, EuroMillion utml. Šie ir šobrīd (visticamāk, pagaidām) vienīgie, kuri piedāvā tādu opciju kā "sindikāti", kuros apvienojas 100, 1000, varbūt pat vairāk interesentu un par vienādu summu iegādājas 1000, 5000, varbūt pat 10000-20000 loteriju biļetes, dramatiski palielinot izredzes tikt pie galvenā laimesta. Protams, paliek jautājums laimesta lielumā, kuru mēs pēc tam saņemam, bet ir jāpiekrīt, ka šāda riska sadalīšanas stratēģija, darbojoties līdzīgi kā apdrošināšana, pierādījusi sevi vairākkārt, nodrošinot iesaistītos ar varbūt ne pārāk lieliem, desmitos un simtos tūkstošos mērāmiem, bet tomēr jūtamiem ienākumiem. Ja kļuva interesanti, nāc un uzspēlē arī tu. Piereģistrējoties saņemsi loterijas biļeti par brīvu: http://ej.uz/cw9c


 

LAPAS KARTE