Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 5/5
  Sanita Cvetkova

  Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Emuāru lietošanas noteikumi

Emuāri ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Kristaps Kosītis: Kāpēc krila eļļa ir nesalīdzināmi labāks omega 3 avots kā zivju eļļas

Emuāri | Bērnu veselība

 Pievienot ierakstu

Bērnu veselība

Portāla mammam.lv/tetiem.lv lietotāji

Kristaps Kosītis: Kāpēc krila eļļa ir nesalīdzināmi labāks omega 3 avots kā zivju eļļas
Ņemot vērā manas blogšanas aktivitātes un aktīvo pret zivju eļļas propogandu, pēdējās dienās saņemu ļoti daudz jautājumus, un arī rakstu komentārus, kur cilvēki intersējas kas ir krila eļļa un kāpēc tad zivju eļļas vairumā (ne visas) ir tik kaitīgas veselībai vai labākās no tām vienkārši dod pārāk mazu labumu, lai vispār tās būtu vērts lietot uzturā. Konspektējot to informācijas dauduzumu ar ko esmu iepazinies gatavojot, gan šo bloga ierakstu, gan arī iepriekš, noteikti secinu, ka krila eļļa viennozīmīgi ir labākais, efektīvākais un biopieejamākais dzīvnieku izcelsmes Omega 3 un tuvākajos gados tā par 90% aizstās visus citus Omega 3 avotus. Īsumā būtiskākais - krila eļļa vismaz 200 reizes (atkarībā no astaksantīna daudzuma) lēnāk oksidējas, jeb sapūst, kā zivju eļļa, Omega 3 krila eļļā ir piesaistīts fosfolipīdiem nevis triglicerīdiem (taukiem) un tādēļ uzsūcas organismā par 98% vairāk, nesatur nekādus toksīnus atšķirībā no zivju eļļām, kur sastopami merkūrijs, dioksīns un citi. Vairāk par to kas ir krila eļļa meklējiet  Tāpat video sadaļā vari skatīt pēdējo video rullīti, ko tur ievietoju lai nedomā, ka tas ir tikai mans viedoklis. Tas ir ārsts, kura viedokli un darbus daudz izmantoju savos pētījumos un blogos, ir ASV zināms veselīga dzīvesveida kustības entuziasts un savus izteikumus un rakstus balsta uz pētījumiem ko ieguvis no pacientiem un, protams, informāciju, kas iegūta visu laiku izglītojoties par jaunumiem savā jomā. Viņš bieži aicina uz diskusijām zinātniekus un konkrēto sfēru speciālistus, tādējādi veidojot plašāku un vispusīgāku skatījumu par attiecīgajām tēmām. Šobrīd esmu sācis veidot regulārus rakstus par veselības tēmām  un, ja vēlies regulāri saņemt pēdejos rakstus, kas parasti būs ne biežāk kā 2 reizes nedēļā, droši piesakies jaunumiem, vai par sekotāju man šeit. Ņemot vērā arī jūsu atsaucību un to, ka par daudzām tik tiešām būtiskām veselības tēmām, kā piemēram fluora, cukura, mākslīgo saldinātāju ietekmi uz veselību raksta maz (vai pareizāk raksta maz patiesības), jo pārsvarā tiek aizskartas kādu konkrētu lielu ražotāju intereses vai radikāli mainīti sabiedrībā vispārpieņemtie un parasti mākslīgi uzspiestie uzskati par kokrētām lietām (piemēram ar zivju eļļu), tad būšu priecīgs, ja manā draugiem profilā piedalīsies aptaujā par ko vēlies redzēt nākamo rakstu. Apsolu, ka garlaicīgs tas nebūs, gluži pretēji, pietiekami šokējošs vai, tiem kam nepatīk šis termins - jaunus redzes loku paverošs un pavisam noteikti varēsi man rakstīt, ja nebūšu radis adbildi uz tevis intersējošu jautājumu, centīšos palīdzēt.


Lai jauka diena un sekojiet jaunumiem ;)

Pieteikties par sekotāju

Pievienoja: Kristaps Kosītis
Raksts publicēts 17. feb 2011 12:27Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Pirmo reizi ielogojieties ar draugiem.lv pasi, Tev tiks izveidots lietotāja profils.

 • 18.02.2011 20:44
  dzēsts lietotājs teica:

  Pilnībā piekrītu raksta autoram !!!

 • 27.10.2012 16:10
  Edgars Saulītis teica:

  Par mūsu pašu 

  krilaella.lv
   jau calis.lv rakstīju ka 4x pārmaksājam , jo tā ir gan dārgākā gan nekvalitatīvāka.


 

LAPAS KARTE