Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 5/5
  Liiga Priede

  Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Joku konkurss: Kad izaugšu būšu šoferis!

Runājamies ar Viesturu un Juri par profesijām. Par ko nu kurš gribētu strādāt, kad izaugs. Viesturs saka: - Es gribētu būt par aktieri vai tālbraucēju šoferi. - Kāpēc tieši par tiem? - Nu, par aktieri, jo visi saka, ka man tas padodas, bet par tālbraucēju tāpēc, ka tad varētu braukt pa dažādām zemēm un visu ko jaunu redzēt . - Es arī gribu būt par t

Skatīt visus jokus

Emuāru lietošanas noteikumi

Emuāri ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Jaunākie viedokļi

 •  

  Lasīt vairāk

  Uzvedība un audzināšana: Dzīve ir garlaicīga tikai garlaicīgiem cilvēkiem. Ļauj bērnam garlaikoties!

  Raksts publicēts vakar 11:20 Raksts

  Dzejnieks Džozefs Brodskijs aprakstījis garlaicību kā psiholoģisku Sahāru, kas sākas bērna guļamistabā un stiepjas līdz pat horizontam. Taču garlaicība ir arī mūsu logs uz radošumu. Kad šis logs atveras, nevajag to mēģināt aizvērt; tieši pretēji, atveriet to plaši vaļā.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Ksenija Andrijanova par traģēdiju Dobelē: labāk padaliet prezervatīvus. Tie ir dārgi (1)

  Raksts publicēts 7. Jan 12:10 Emuāri

  Man ir 5 lietas, ko vēlos pateikt Tev par traģēdiju Dobelē. Nē, šī nebūs nekāda zinātniski pierādīta informācija. Nebūs arī viedoklis ar pretenzijām uz absolūto taisnību. Šī būs pieredze: savu bērnību es pavadīju kopmītņu tipa sociālajā mājā Bolderājā, kur teju katra diena bija Degpunkta sižeta vērta. Es dzīvoju kopā ar alkoholiķiem, narkomāniem, noziedzniekiem, augu kopā ar viņu bērniem un ar panaivu bērna attieksmi uzsūcu sevī to dzīves pieredzi, kas ļauj dzīvot šādā vidē un saglabāt sevi vienā vesela gabalā.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Agnese Sladzevska: Dobeles traģēdija – nopietns trauksmes signāls institūcijām un sabiedrībai kopumā (2)

  Raksts publicēts 5. Jan 13:15 Emuāri

  Vakar sabiedrību pāršalca šokējoša ziņa par Dobelē notikušo traģēdiju – divi vecāki un 9 mēnešus vecs zīdainis atrasts miris, bet turpat līdzās pie atvērta loga pusbadā bijuši vēl trīs raudoši, mazgadīgi bērni. Vai šī traģēdija bija nenovēršama? Vai tā bija nejaušība? Diemžēl nē - tas ir skaļš signāls gan visām institūcijām, gan sabiedrībai kopumā, ka kaut kas nav kārtībā gan “sistēmā” un institūciju sadarbībā, gan arī līdzcilvēku attieksmē. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: 11 iemesli, kādēļ mana darbavieta ir vislabākā

  Raksts publicēts 4. Jan 15:20 Emuāri

  Darba likums regulē, kādas normas darba devējam attiecībā pret darbinieku jānodrošina, kādi atvaļinājumi jāpiešķir, kādas piemaksas jāmaksā. Pārējais ir uzņēmuma vadības iniciatīva un labā griba. Ja darba dzīve rit mierīgi savu gaitu, darbinieki jebko, kas notiek viņu ikdienā, sāk uztvert par normu. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Pēteris Apinis: 2016. gads medicīnā un veselības aprūpē uz zemeslodes

  Raksts publicēts 3. Jan 07:05 Emuāri

  Lūdzu šo rakstu nelasīt klasiskos interneta komentētājus – tas ir tikai un vienīgi subjektīvs informācijas apkopojums. Latvijas publiskajā telpā ir pieņemts visu skatīt caur 2 miljonu nācijas prizmu, kas nav slikti kultūrā un izglītībā, bet nesniedz kopējo ainu veselības aprūpē un medicīnā. Latvija nav vientuļa sala, un medicīnā lietu kārtību nosaka globālais kopums. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Attiecības: Nav godīgi! Tēvus cildina un slavē par to, ko kas mammām ir ikdiena

  Raksts publicēts 26. Dec 2016 08:00 Emuāri

  Konstance Halla, blogere no Austrālijas un trīs bērnu māmiņa, pastāstīja par savu personisko pieredzi par to, atšķirīgi sabiedrība uztver tēva un mammas veiklumu, darot vienu un to pašu lietu. 

 •  KASPARS PUDNIKS

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Kaspars Pudniks: jau šovakar apskaut vienam otru un pateikt vienkāršo, cilvēcisko PALDIES

  Raksts publicēts 24. Dec 2016 08:25 Viedoklis

  Mani mīļie! Vēlos Jums visiem un ik katram personīgi, no visas savas mazās sirsniņas novēlēt gaišus un svētīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno 2017. gadu!!! Lai sirds siltums un vienkārša, bet ļoti spēcīgā līdzcilvēku mīlestība, ieskauj Jūs un iedvesmo. Lai Jūsu mīļie ir stipri garā un vesli miesā.

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Šī gada grāmatas. TOP 23

  Raksts publicēts 22. Dec 2016 14:35 Emuāri

  Jau vairākus gadus Mammamuntetiem.lv radošais kolektīvs Ziemassvētku dāvanu maisā atrod lieliskas grāmatas no apgāda Zvaigzne ABC. Šis gads nav izņēmums. Tad nu padalāmies savās izvēlēs, varbūt idejas noderēs arī tev, mīļais lasītāj!

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Vita Liberte: Demogrāfijas problēmas jārisina, veicinot labklājību un piesaistot talantus no ārzemēm

  Raksts publicēts 21. Dec 2016 14:20 Emuāri

  Lai risinātu Latvijas demogrāfiskās problēmas, nepieciešams mērķtiecīgi atbalstīt uzņēmējdarbību un piesaistīt jaunus talantus. “Labas darba vietas un produktivitātes pieaugums ir galvenās iespējas, kā nodrošināt uzlabojumus pašreizējā demogrāfiskajā situācijā,” komentē Vita Liberte, BDO Law vadošā partnere. Viņa uzsver, ka daudzās valstīs ieviestas programmas talantu piesaistei no ārzemēm. Atsevišķi pētnieki to nodēvējuši par “vispasaules karu talantu pievēršanai” (global talent war) un minējuši, ka 21. gadsimtā sacensība būs nevis par resursiem, bet par cilvēku talantu.

 •  

  Lasīt vairāk

  Līga Brūvere: Tētis dzemdībās - pāra lēmums vai vecmātes attieksmes rezultāts?

  Raksts publicēts 8. Dec 2016 13:00 Emuāri

  Veidojot rakstu par to, kā jūtas un ko domā tēvi, kas ir piedalās savu bērnu dzimšanas procesā, aptaujājām vairākas Latvijas slimnīcu dzemdību nodaļu vecmātes ar jautājumu – cik procentos dzemdību tēvi piedalās ģimenes dzemdībās. No personīgās pieredzes raugoties, dzirdot tuvinieku un draugu pieredzi, šķiet, ka dzemdības bez tēva piedalīšanās vispār gandrīz vai neeksistē. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Zane Lobānova: Stingrs vai vardarbīgs?

  Raksts publicēts 6. Dec 2016 10:55 Emuāri

  Pavisam nejauši, palīdzot bērnudārza koridorā pārģērbties savam bērnam, dzirdēju, kā grupiņā mūsu audzinātāja kliedz uz kādu zēnu: ”Stāvi klusu – dzert nedabūsi!”. Bļaušana kādu laiku turpinājās. Kad iegāju grupiņā un jautāju – kādēļ šāda izturēšanās, audzinātāja atbildēja, ka viņai katram vecākam tas nav jāpaskaidro. Konflikts beidzās ar to, ka atradu savam bērnam citu dārziņu, bet ne par šo būs stāsts.

 •  

  Lasīt vairāk

  Speciālistu emuāri: Pēteris Apinis: Nepopulārs viedoklis par aknu transplantāciju

  Raksts publicēts 5. Dec 2016 14:45 Emuāri

  Jaunas slimnieces nāve pēc aknu transplantācijas sacēlusi vētru sabiedriskajos medijos un sociālajos tīklos. Galvenais motīvs – valsts ir vainīga šīs jaunās sievietes nāvē, jo nav laikus nodrošinājusi viņai aknu transplantāciju.

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Brūkošie veikali. Pavisam personīgi (1)

  Raksts publicēts 30. Nov 2016 12:45 Emuāri

  Nedēļas nogalē lasu Lsm.lv. Tur, atsaucoties uz LTV7 raidījumu "Ļičnoje delo", stāstīts, ka Zolitūdes traģēdija varēja atkārtoties Pļavniekos, jo veikala "Prisma" betona pārsegumi gandrīz iebrukuši. Ja Zolitūdes veikalā neiepirkos un personīgi nepazinu nevienu, kurš to bija darījis, tad Pļavnieku veikals bija manas ģimenes veikals - ieskrējam tur pēc maizes, piena un sadzīves sīkumiem. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Mammas viedoklis: Negribu, lai maniem bērniem nozog gadu no bērnības

  Raksts publicēts 28. Nov 2016 11:00 Emuāri

  Esmu Valkas pagasta amatierteātra vadītāja, šova “Lauku sēta” dalībniece un arī māmiņa četrus gadus vecajai Katei un sešus gadus vecajam Emīlam Dāvim. Esmu viena no tām māmiņām, kas ir sašutušas par Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) plānotajiem grozījumiem Vispārējās izglītības likumā – obligāto pamatizglītību no sešu gadu vecuma. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Laila Balode: Seriāls "Šķiršanās formula" liek skaidrot - kas ir seksuāla vardarbība pret bērnu?

  Raksts publicēts 24. Nov 2016 16:15 Emuāri

  Vakar, 23.novembrī - dienā bērnu aizsardzībai no seksuālas vardarbības - sabiedrībā radusies asa diskusija par seriāla "Šķiršanās formula" ainu, kurā galvenais varonis Oskars savu 11 gadus veco dēlu dzimšanas dienā aizved uz viesnīcas numuriņu pie sievietes, kas viņu sagaida gultā, seksuālā pozā. 

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. »

 

LAPAS KARTE