Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 4/5
  Violeta Fodina

  Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Joku konkurss: Dažādie radinieki!

Meitas Ilzes (5 gadi) jociņš: Braucam ar bērniem uz radu pasākumu. Mašīnā apspriežam, kas būs no radiniekiem, kas nē! Pēkšņi meita iejautājas: "Vai mūsu krieviešu radi arī būs?"       __________________________________________________________________________ Visus konkursam iesūtītos jokus lasi ŠE

Skatīt visus jokus

Emuāru lietošanas noteikumi

Emuāri ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Jaunākie viedokļi

 •  

  Lasīt vairāk

  Speciālistu emuāri: Viedoklis: Cik izmaksās sešgadnieku reforma?

  Raksts publicēts vakar 13:20 Emuāri

  Pagājušajā nedēļā Neatkarīgā izglītības biedrība piedalījās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē, kur centās skaidrot mītus, ko popularizē t.s. sešgadnieku reformas veidotāji, piemēram, ka visi Eiropas Savienības valstu bērni iet skolā no sešu gadu vecuma, ka skolā mācās 12 gadus, un Latvijai kā ES valstij jādara tāpat, ka šobrīd vidusskolas solos sēž “pārauguši” deviņpadsmitgadīgi jaunieši, kuriem jābūt darba tirgū u.tml. Lielākoties tie ir mīti, un politikas veidotāji nereti pretargumentus nevēlas uzklausīt. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Inga Akmentiņa-Smildziņa: Vietas, ko patiesi iesaku apmeklēt Igaunijā

  Raksts publicēts 21. Mar 13:10 Viedoklis

  Pavasara brīvdienās kopā ar bērniem devāmies uz Igauniju – tik sen jau bijām gribējuši apmeklēt izdaudzināto zinātnes centru “Ahhaa”! Beidzot to izdarījām un pie viena atklājām citas lieliskas vietas, ko vērts iekļaut savos Dienvidigaunijas ceļojuma galamērķos.

 •  

  Lasīt vairāk

  Inga Akmentiņa-Smildziņa: Uz pastu kopā ar bērnu! Atklāta vecākiem draudzīga Latvijas Pasta nodaļa

  Raksts publicēts 8. Mar 16:00 Emuāri

  Kad biju maza meitene, es dzīvoju laukos un pasta nodaļa bija tā vieta, kur man ļoti, ļoti patika iegriezties un uzkavēties.

 •  

  Lasīt vairāk

  Grūtniecība un dzemdības: Grūtniecība. Slimība vai dzīvības došanas brīnums?

  Raksts publicēts 6. Mar 12:05 Emuāri

  Gaidību laiks ir tik dažāds un pieredzēm bagāts, tas ir laiks, kas ir pilnīgi atšķirīgs katrai no topošajām māmiņām, jo katra jūtās citādi, bet tajā pašā laikā ir vairākas lietas, kas nepieciešamas visām grūtniecēm – tā ir uzmanība un atpūta, tas ir atbalsts un sapratne, tā ir topošās māmiņas pieņemšana ar visām viņas izpausmēm – garastāvokļa maiņām, rīta nelabumu, miegainību un reizēm raudulīgumu, pēkšņiem enerģijas uzplūdiem, kas mijas ar totālu spēku izsīkumu, vēlmi ēst gardumus līdz pat riebumam pret kādu konkrētu produktu vai tā smaržu.

 •  

  Lasīt vairāk

  Pētījumi: Pēteris Apinis: Bisfenols A kā globāla superinde un ķīmiskā kara deformētas izpausmes Latvijā

  Raksts publicēts 6. Mar 11:15 Viedoklis

  Ķīmiskais piesārņojums, kādā dzīvo mūsdienu zemeslode, atbilst jēdzienam "ķīmiskais karš". 2020. gadā pasaules okeānos būs vairāk plastmasas nekā zivju un jūras iemītnieku. Plastmasas sadalīšanās process ilgst ap tūkstoti gadu. Plastmasu cilvēce pazīst nedaudz vairāk par 100 gadiem. Tātad visa plastmasa, kas saražota, uz šīs zemeslodes atrodama joprojām, ja vien nav sadegusi un piekvēpinājusi atmosfēru indīgiem dūmiem, iznīcinot mūsu vienīgo aizsardzību pret saules un kosmosa stariem - ozona slāni.

 •  

  Lasīt vairāk

  Līga Brūvere: Izaicinājuma spēlēs iesaistās tīņi ar vājām sociālām prasmēm un nespēju apliecināties

  Raksts publicēts 28. Feb 14:00 Emuāri

  Pēdējās nedēļas laikā jau vismaz trīs veselību bojājošas un potenciāli nāvējošas izaicinājuma spēles iemantojušas milzu interesi 10 - 15 gadus vecu pusaudžu vidū. Iespējams, ka šobrīd kaut kur vecākiem nepieejamo sarunu čatu un sociālo tīklu slēgto grupu dzīlēs dzimst jauna izaicinājuma spēle jeb čelindžs. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Kad beidzot ģimene ar bērniem būs prioritāte? Par finansējumu privātajiem bērnudārziem

  Raksts publicēts 22. Feb 14:00 Emuāri

  Ministru kabineta noteikumi Nr.709 nosaka kārtību, kādā pašvaldības līdzfinansē privātos bērnudārzus, tie paredz, ka pašvaldības atbalsta apmērs tiek aprēķināts, ņemot izdevumu apjomu iepriekšējā mācību gadā un izdalot ar bērnu skaitu. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Audra Šauere: Tehnoloģiju apsēstie. Vai tiešām ar jūsu bērniem ir tik traki?

  Raksts publicēts 20. Feb 17:05 Emuāri

  Godīgi sakot, nedaudz apnicis klausīties no visiem, kam nav slinkums izteikties, ka mūsdienu bērni ir atkarīgi no telefoniem un planšetēm, ka mūsdienu bērni nemaz neprot citādi izklaidēties, vien skatoties filmiņas vai spēlējot datorspēlītes. Kad mēs augām – tad gan dzīvojāmies pa āru, cēlām mājiņas, spēlējām kariņus skrējām ar bumbu. Vai tiešām, tiešām ar bērniem, kurus jūs paši audziniet,  ir tik traki? 

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Dāvis Grietēns: Nevar rehabilitēt cilvēkus, kuri to nevēlas

  Raksts publicēts 1. Feb 13:25 Viedoklis

  Naktspatversmē lielāko daļu kontingenta sastāda pirmspensijas vecuma cilvēki – no 50 līdz 62 gadiem un vairāk gadiem. Latvijā tiek lēsts, ka varētu paaugstināt pensionēšanās vecumu, bet reāli darba devējiem šādus cilvēkus vairs nevajag. Kad cilvēks sasniedz 50 gadu slieksni, viņš vairs darba devējiem nav īsti interesants.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Artis Buks: Par nomāktības sabiedrību

  Raksts publicēts 31. Jan 13:45 Viedoklis

  Vissirslikti. Pasaule brūk kopā. Ja neticat, aprunājieties ar taksometra šoferi vai sociālajos tīklos ar pašpasludinātajiem politologiem-sociologiem-futurologiem vienā personā – uzzināsiet, ka pasaules gals, ja nu gluži vēl nav pienācis, tad noteikti ir sācies. No visām pusēm uzglūn svešie migranti, pašlabuma un izvarojamo objektu meklētāji, visur notiek kari, kuru izraisītāju mērķis ir iegrūst pasauli haosa virpulī, nauda zaudē savu vērtību, politiķi domā tikai par to, kā piepildīt savas kabatas, valsts ierēdņi vispār nedomā, jaunatne vairs neciena pieaugušos, nelasa grāmatas, vārdu sakot, vissirslikti.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Roberts Fūrmanis par notriekto sirmgalvi: histēriski staigājošs autobusa šoferis un absolūti vienaldzīga sabiedrība

  Raksts publicēts 23. Jan 09:00 Viedoklis

  Pavisam nesen masu medijos bija skatāms pāris minūšu garš video ar ceļu satiksmes negadījumu Liepājā, kurā tika notriekts vīrietis. Visu to laiku neatradās neviens, kas spētu, gribētu vai mācētu palīdzēt šim nelaimē nokļuvušajam cilvēkam. Visiem video redzamajiem “varoņiem” gribu norādīt, ka uz viņiem būtu attiecināma Latvijas Republikas Krimināllikuma 141. panta otrā daļa. Domāju, ka likuma sargiem nebūtu sarežģīti vismaz daļu no šiem bezmugurkaulniekiem identificēt un saukt pie atbildības. Vismaz autobusa šoferi vajadzētu. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Bērni: Zanda Pučuka: Vecāki ved bērnus saņemt neatliekamo palīdzību, lai gan... tā nav neatliekama (6)

  Raksts publicēts 17. Jan 16:30 Viedoklis

  Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS) ir aprēķinājusi, ka  75% pacientu, kuri ierodas Bērnu slimnīcas NMPON (Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļa) saņemt neatliekamo palīdzību, nav nepieciešama steidzama ārsta apskate un dzīvība nav apdraudēta. 

 •  

  Lasīt vairāk

  Uzvedība un audzināšana: Dzīve ir garlaicīga tikai garlaicīgiem cilvēkiem. Ļauj bērnam garlaikoties!

  Raksts publicēts 16. Jan 11:20 Raksts

  Dzejnieks Džozefs Brodskijs aprakstījis garlaicību kā psiholoģisku Sahāru, kas sākas bērna guļamistabā un stiepjas līdz pat horizontam. Taču garlaicība ir arī mūsu logs uz radošumu. Kad šis logs atveras, nevajag to mēģināt aizvērt; tieši pretēji, atveriet to plaši vaļā.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Ksenija Andrijanova par traģēdiju Dobelē: labāk padaliet prezervatīvus. Tie ir dārgi (1)

  Raksts publicēts 7. Jan 12:10 Emuāri

  Man ir 5 lietas, ko vēlos pateikt Tev par traģēdiju Dobelē. Nē, šī nebūs nekāda zinātniski pierādīta informācija. Nebūs arī viedoklis ar pretenzijām uz absolūto taisnību. Šī būs pieredze: savu bērnību es pavadīju kopmītņu tipa sociālajā mājā Bolderājā, kur teju katra diena bija Degpunkta sižeta vērta. Es dzīvoju kopā ar alkoholiķiem, narkomāniem, noziedzniekiem, augu kopā ar viņu bērniem un ar panaivu bērna attieksmi uzsūcu sevī to dzīves pieredzi, kas ļauj dzīvot šādā vidē un saglabāt sevi vienā vesela gabalā.

 •  

  Lasīt vairāk

  Dzīve: Agnese Sladzevska: Dobeles traģēdija – nopietns trauksmes signāls institūcijām un sabiedrībai kopumā (2)

  Raksts publicēts 5. Jan 13:15 Emuāri

  Vakar sabiedrību pāršalca šokējoša ziņa par Dobelē notikušo traģēdiju – divi vecāki un 9 mēnešus vecs zīdainis atrasts miris, bet turpat līdzās pie atvērta loga pusbadā bijuši vēl trīs raudoši, mazgadīgi bērni. Vai šī traģēdija bija nenovēršama? Vai tā bija nejaušība? Diemžēl nē - tas ir skaļš signāls gan visām institūcijām, gan sabiedrībai kopumā, ka kaut kas nav kārtībā gan “sistēmā” un institūciju sadarbībā, gan arī līdzcilvēku attieksmē. 

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. »

 

LAPAS KARTE