Nedēļas anekdote: Āža ģimene!

 13. augusts 2009 14:00 Konkurss

NEDĒĻAS ANEKDOTE! Vecāmamma Justīnīti mīļi sauc par mazo kaziņu, jo meitene ir ļoti aktīva (Justīnei bija 3 gadi). Vienu dienu pie brokastu galda Justīne spriež: "Ja es esmu kazlēniņš, brālis arī ir kazlēniņš, tad mammīte ir kaziņa? Jā, vecomamm?"  Vecāmamma, protams, apstiprina. Justiņa spriež tālāk: "Tētis ir āzītis, vecāmamma ir vecā kaza, un vectētiņš ir vecais āzis!" Vecāmamma apstiprina: "Laikam jau tā sanāk!" (Iesūtījusi Olvita Kalniņa). 

Šīs nedēļas uzvarētāja Olvita Kalniņa ar anekdoti  "Āža ģimene " saņem vasarīgu balvu no mūzikas izdevniecības Platforma Music.

 

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju publicēšanas datuma.


Iesūti arī tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem! Nākamās nedēļas uzvarētājam jaukas balvas no mūzikas izdevniecības Platforma Music.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (21.08.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas