Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 3.5/5
  Inta Linde

  Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kaķītis!

Bērnudārzā audzinātāja jautā bērniem par mājas mīluļiem. Jautā Anniņai, vai ir mājās kāds dzīvnieciņš. Viņa atbild kad ir kaķītis. Un kā tad sauc kaķīti? Anniņa parausta plecus un atbild - nezinu Mamma jau viņu sauc par sprāgonīti! Piedalies MAIJA joku konkursā! Balvā koka skrejritenis DIP DAP! Aizrautīgi, droši, kvalitatīvi un ska

Skatīt visus jokus

Bērnu sarunvārdnīca

 •  

  es pati

  pati, Paula, 2 gadi

  pac, Markuss Paulis, 3 gadi

 •  

  kāpēc?

  akēpc?, Roberts, 3 gadi

  kē?, Grieta, 1 gads

» Bērnudārznieks

Jauns un radošs privātais bērnudārzs

Ziņa / Bērnudārznieks | Skatījumi 11971

Katrs bērns ir kā īpašs zieds lielā pļavā. Lai bērns augtu un attīstītos, viņam ir nepieciešama atmosfēra – tāpat kā ziedam tīrs gaiss.

Publicitātes foto

Mīlestības un drošības atmosfēru vecāki rada savās mājās. Mēs nodrošinām šo atmosfēru mūsu jaunajā Ģimenes bērnudārzā, ar praktisku piemēru, veidojot uz savstarpēju cieņu un uzticību balstītas attiecības. Spēles formā dodot atbilstošam vecumam nepieciešamās iemaņas un zināšanas, īpašu uzmanību pievēršot radošo spēju attīstībai, sabalansējot tās ar intelektuālo un fizisko attīstību, un, kopā ar vecākiem pilnīgāk izprotot un atbalstot savu bērnu, ļaujam pļavai ziedēt.
Mēs piedāvājam mīļu audzinātāju vadībā: pirkstu rotaļas, leļļu teātri, smilšu terapijas, kustību terapijas, angļu valodas, mākslas un mūzikas nodarbības, ārsta – pediatra konsultācijas,  individuālu pieeju un progresīvas pedagoģijas metodes kā arī veselīgas un garšīgas maltītes.

Mēs atrodamies Rīgā, Katoļu ielā 14,
Vadītāja  Ingrīda – tālr.  25915976
Mājas lapā www.artopen.lv  sadaļā privātais ģimenes bērnudārzs ir atrodama pilnīgāka informācija,
 


Raksts publicēts 7. Aug 2009 17:00
Aktuālā rubrika: Ģimenes tradīciju skola

 

LAPAS KARTE