Madonas novadā rūpējas par vecāku izglītošanu

 09. janvāris 2019 10:15 Ziņa  skatījumi: 141

Madonas novada pašvaldības Izglītības programmu konkursa ietvaros biedrība „Kastanītis – bērniem” organizēja lekciju vecākiem „Pirmsskolas vecuma bērna uzvedība – kas to nosaka, un kā to ietekmēt pozitīvā veidā?”. Lektore – kognitīvi biheiviorālā terapeite, psiholoģe Diāna Zande.Foto: Ārija Logina.


 Lekciju apmeklēja ne tikai pedagogi un vecāki, bet arī citu profesiju pārstāvji. Dalībnieki, kuri vēlējās, saņēma Madonas novada pašvaldības Izglītības nodaļas apliecību. 


Dalībnieki lekciju vērtē atzinīgi, uzsverot, ka priecājas par iespēju uzzināt vairāk par pirmsskolas vecuma bērnu attīstības īpatnībām – kāpēc veidojas konkrētas rakstura iezīmes, uzvedība un situācijas, kas ietekmē bērna uzvedību un to, kā katrs bērns reaģē spriedzes situācijās, kā vecāku uzvedība ietekmē arī bērna (izturēšanos) uzvedību.

Klātesošie varēja uzzināt, kam vecākiem, skolotājiem, līdzcilvēkiem ir vairāk jāvelta uzmanība, lai spētu izprast bērna uzvedību, prasības un varētu bērnam sniegt atbilstošu atbalstu un zināšanas.  
 0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas