Latvijā radīti bērnu rotaļu laukumi - Šūpojies šūpolēs.lv

 20. aprīlis 2018 11:05 Reklāmas projekts

Siltais laiks ir klāt, un labākais, ko savam bērnam varam piedāvāt, ir laika pavadīšana svaigā gaisā. Pārdomāts rotaļu laukums ir tas, kas aizrauj teju ikvienu bērnu, tāpēc šis ir īstais laiks iepazīties ar Latvijas ražotāju - Šūpojies šūpolēs.lvIespējams pasūtīt jau gatavas rotaļlaukumu komplektācijas, kā arī veidot savu risinājumu, atkarībā no vēlmēm un šim nolūkam paredzētā budžeta.


Šūpojies šūpolēs.lv piedāvā Latvijā radītus rotaļu laukumus no kvalitatīviem materiāliem, īpaši domājot par to, lai rotaļu laukumā būtu priecīgi atrasties visai ģimenei - arī vecākiem!

FOTO: Latvijā radīti rotaļu laukumi

Uzņēmums piedāvā jau gatavas komplektācijas, kā arī pasūtītājam ir iespēja veidot savu risinājumu, atkarībā no bērnu un ģimenes vēlmēm. Piemēram, rotaļu laukumam var pievienot tāfeli, uz kuras iespējams rakstīt ar krītiņiem. Var pievienot smilšu kasti ar vai bez vāka, un pat rāpšanās sienu! Komplektu variantus skati šeit.

Ja Jūsu ģimene ir daudzbērnu ģimeņu kartes 3+ Ģimenes kartes īpašnieki, Jums ir iespēja saņemt atlaides. 

Lai uzzinātu vairāk par Latvijā radītiem rotaļu laukumiem, kas veidoti no kvalitatīviem materiāliem, skaties www.supojiessupoles.lv, zvani +371 27726888 (Ģirts), raksti supojiessupoles@gmail.com. 0 Pievienot komentāru

Kategorijas