Zobārstniecības klīnikā Concordia darbu uzsāk bērnu zobārste

 05. februāris 2018 15:00 Reklāmas projekts

Zobārstniecības klīnikai Concordia ir pievienojusies Medicīnas zinātņu doktore, bērnu zobārste Inga Briede. Mazos pacientus Inga Briede ārstē jau vairāk nekā 10 gadus. Concordia zobārstniecība ir vienīgā privātā specializētā ortodontijas (zobu taisnošana un sakodiena korekcija) klīnika Latvijā, ārstēšana notiek, izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģijas un starptautiski atzītas metodes.


 

"Tas ir mans dzīves aicinājums!" par savu darbu saka jaunā klīnikas Concordia speciāliste, bērnu zobārste Inga Briede. Nāciet ar savu atvasīti un Inga parūpēsies par jūsu bērnu mutes veselību. Lai pieteiktos uz vizīti, SPIED ŠEIT, informatīvā cenu lapa skatāma šeit www.concordiaclinic.lv/prices.

Concordia zobārstniecība ir vienīgā privātā specializētā ortodontijas (zobu taisnošana un sakodiena korekcija) klīnika Latvijā, ārstēšana notiek, izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģijas un starptautiski atzītas metodes. Sakodiena korekcijai tiek pielietota unikālā un inovatīvā vācu ortodontijas metode Neirodontija (Neurodontics).

FOTO: Zobārstniecības klīnika Concordia

Pacientu ērtībām klīnikā pieejami arī citi zobārstniecības pakalpojumi bērniem un pieaugušajiem – higiēna, zobu labošana, periodontoloģija, ķirurģija, implantoloģija un protezēšana. Klīnikā ir pieejams pinīgi viss diagnostikai nepieciešamais aprīkojums, tai skaitā, 3D rentgens un intra orālais skeneris.0 Pievienot komentāru

Kategorijas