Dāvanu saiņošana - divi vienkārši, bet radoši veidi

 22. decembris 2017 10:00 Padoms  skatījumi: 2311

Lai skaisti iesaiņotu dāvanas svētkiem, ne vienmēr nepieciešams daudz tērēties. Noderīgus materiālus varam atrast arī mājās.Iesaiņo dāvanas radoši. Foto: Agnese Gabrāne


Dāvanu papīra vietā avīze
Nepieciešama avīze, karstā līme, striķis, balts papīrs. Avīze vislabāk derēs dāvanām, kas ir kvadrāta formā, piemēram, grāmatas.
 

Dāvanu liek avīzes atvēruma vidū ar vāku uz otru pusi, aizlokot un pielīmējot visas maliņas, tad visas līmētās vīlītes būs dāvanai otrā pusē. No papīra izveido kartīti, uz kuras uzraksta adresātu vai kādu sirsnīgu vēlējumu / zīmējumu un piestiprina.
 
Pašu iesaiņoto dāvanu vēl var dekorēt ar citiem elementiem, piemēram, glīti piesienot klāt papīra rozes (pamācība rožu gatavošanai atrodi ŠEIT).
 
 
Apslēptā dāvana
Ir jauki saņemt dāvanu, taču lielāku pārsteigumu sagādāt var, to cītīgi apslēpjot iesaiņojumā - kastītē ar konfeti. Nepieciešams krāsains papīrs, šķēres, vate, spīdīga lente. 
 
 
Krāsaino papīru sagriež mazos trijstūrīšos u.c. formiņās.
 
 
Mazākos gabaliņos sagriež lenti un saplēš vati.
 


Kastītes apakšā ieklāj vati, kurai pa virsu liek dāvanu. To apber ar tikko sagriezto konfeti un vati tā, lai zem tā nekas nav redzams. Pārsteigums gatavs!
 
Foto un raksta autore: Agnese Gabrāne0 Pievienot komentāru

Lasi vēl

Kategorijas

Aktuāli

Jaunākais portālāLasīt vairāk

Jaunākie rakstiLasīt vairāk