Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Emīls runā ar opi

Emīls (3 gadi) zvana opim uz slimnīcu:  -Opi! Tev ir končas? - Nē nav... - Mums arī nav. Mums ir tikai minerālūdens. Gustavs (2 gadi) mājās spēlējas viens pats, kamēr brālis aizbraucis ar tēti. Esam mājās divatā. Kamēr es apdaru mājas darbus, līdz beigās ieraugu ka visa siena ir sazīmēta ar krītiņiem.  - Gustav! Kas sazīmēja sienu??? Gustavs pilnīg

Skatīt visus jokusIesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 5/5
  Liiga Priede

  Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu sarunvārdnīca

 •  

  Eiro

  nederīgā nauda, Alise, 3 gadi

 •  

  Kvas

  kafiņš, Tomass, 4 gadi

» Stāsti par tētiem

4 meitu tēvs atklāj: mums ir neizskaistināta, īsta dzīve, nevis "glancēta superģimenīte"

Raksts / Stāsti par tētiem | Skatījumi 6935

Sociālajos tīklos mātes un tēvi nereti mēdz dalīties ar savu atvašu fotogrāfijām, un lielākajā daļā gadījumu tie ir „ uzpucēti”, rūpīgi atlasīti kadri, parādot nevis patieso situāciju, bet gan izskaistinātu realitāti. Taču Londonā dzīvojošajam tētim Saimonam Hūperam šāda laimīgās un veiksmīgās dzīves „pietēlošana” un „supertētu” tēla radīšana nav pieņemama.

Jautras, trakulīgas un absolūti īstas, nerežisētas – šādas ir tēta Saimona fotogrāfijas, kuras tik ļoti patīk viņa profila sekotājiem. (Foto: Instagram)

Viņš vēlas daudzbērnu ģimenes dzīvi parādīt maksimāli tuvu realitātei, tāpēc Instagramā izveidojis profilu „Meitu tētis” (father_of_daughters), kurā atspoguļo savu kā ģimenes tēva patieso dzīvi.

Saimons kopā ar sievu audzina četras meitiņas, un viņas visas ir mazas – jaunākas par 10 gadiem.  

Jautras, trakulīgas un absolūti īstas, nerežisētas – šādas ir tēta Saimona fotogrāfijas, kuras tik ļoti patīk viņa profila sekotājiem. Patlaban viņam Instagramā ir vairāk nekā trešdaļa miljona sekotāju, un Saimons negrasās apstāties. Starp citu, viņa dvīnītēm šobrīd ir tikai gadiņš, tā ka viņu dzīve (kopā ar jokiem un nedarbiem) tikai sākas.

Kā portālam „Huffington Post” pastāstīja Saimons, būt tētim – tas nozīmē būt taksistam, peldēšanas trenerim, pavāram, finansistam un vēl daudz kam. Dzīve kopā ar četrām mazām meitenēm nekad nav garlaicīga.

 

Avots: www.kasjauns.lv 


Raksts publicēts 27. Jun 10:45 

LAPAS KARTE