Balso par Automower® ģimeni!

 22. jūnijs 2017 12:30 Reklāmas projekts  skatījumi: 2260

Palīdzi Husqvarna Latvija izvēlēties vispiemērotāko ģimeni, kuras dārzā bez maksas tiks uzstādīts un visu vasaru darbosies robotizētais zālespļāvējs Husqvarna Automower® un saņem pārsteigumu no Husqvarna!Palīdzi noskaidrot uzvarētāju! 

 

Šajā vasarā Husqvarna piedāvā brīvdienas no zāles pļaušanas vienai ģimenei, tās dārzā instalējot un uz visu vasaru atstājot darboties robotizēto zālespļāvēju Husqvarna Automower®! Palīdzi mums izvēlēties, kura ģimene visu vasaru neuztrauksies par zāles pļaušanu, balsojot Facebook. Trim balsotājiem uzdāvināsim pārsteiguma balvas no Husqvarna! 

 

Kā balsot?
Dodies uz Husqvarna Latvija oficiālo Facebook lapu, noskaties jaunākos video, kuros 8 ģimenes iepazīstina ar sevi un balso par Tev tīkamāko, nospiežot “patīk”!


No tiem video, kuri būs saņēmuši visvairāk balsu, Husqvarna pārstāvji izvēlēsies vienu ģimeni, kuras dārzā bez maksas tiks uzstādīts un visu vasaru darbosies dārzam atbilstošs robotizētais zālespļāvējs Husqvarna Automower®. Pēc uzvarētāja ģimenes izvēles Husqvarna Latvija oficiālajā Facebook lapā būs iespējams sekot līdzi ģimenes pieredzei ar Husqvarna Automower® visas vasaras garumā. 

 

Lai uzvar labākais!

 

 

Husqvarna Automower® zāles pļāvēju nebaida dažādi zālāji – tas spēs darboties gan nelīdzenā reljefā, gan tādā, kurā iemitinājušies kurmji. Pie tam ir pierādīts, ka robota darbības rezultātā radītā vibrācija uz visiem laikiem padzen kurmjus no jūsu pagalma. Robotu neapturēs ne lietus, ne slapja zāle, ne karstums vai nakts iestāšanās. Turklāt, pateicoties īpaši klusajai darbībai, zāli iespējams pļaut visu diennakti, netraucējot ne saimniekam, ne kaimiņiem. Un arī par robota “uzticību” nav jāšaubās - Husqvarna Automower® neaizies pat no neiežogota pagalma, jo pirms robota ieslēgšanas apstrādājamais zālājs tiek iezīmēts ar speciāliem vadiem, kas tiek piestiprināts pie zemes ar klāt pievienotajām skavām vai ierakts zemē, iezīmējot teritoriju, aiz kuras robežām iekārta nevarēs darboties. No garnadžiem robotu pasargās skaņas signalizācija, līdzīga kā automašīnām, GPS navigācijas sistēma un PIN kods. 

 

Vairāk informācijas šeit
Sekojiet līdzi Husqvarna Facebook lapā www.facebook.com/HusqvarnaLatvija!


Par Husqvarna 
„Husqvarna Group” ir pasaulē lielākais ārā darbu un dārza tehnikas ražotājs, piedāvājot tādas preces kā motorzāģus, zāles pļāvējus, dārza traktorus. Tas ir arī Eiropas līderis plaša patēriņa laistīšanas preču ražošanā un viens no pasaules līderiem griešanas instrumentu ražošanā būvindustrijas nozares vajadzībām. „Husqvarna” produkcija caur izplatītāju tīkliem un vairumtirgotājiem tiek tirgota vairāk nekā 100 pasaules valstīs. 2014. gada „Husqvarna Group” tīrā pārdošanas peļņa sastādīja 33 miljardus SEK, vidējais darbinieku skaits – 14000.

Kontakti:
E-pasts: info@husqvarna.lv0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Lasi vēl

Kategorijas

Aktuāli

Jaunākais portālāLasīt vairāk

Jaunākie rakstiLasīt vairāk