Māmiņām ļoti patīk Bio-Oil ādas kopšanas eļļa. Lasi, ko sievietes raksta par šo produktu!

 05. jūnijs 2017 8:25 Reklāmas projekts  skatījumi: 1559

Aizvadītajā mēnesī aicinājām topošās māmiņas pieteikties, lai iegūtu savā īpašumā un izmēģinātu lielisku līdzekli pret strijām - Bio-Oil eļļu, kas nostiprina un mitrina ādu, kā arī novērš striju veidošanos! Lasi, kā sievietes vērtē šo produktu!Grūtniecības laikā Bio-Oil eļļu jāsāk lietot no otrā trimestra sākuma, uzklājot uz ādas zonām, kurām ir nosliece uz striju veidošanos.


 

Vērtē jaunā māmiņa Anna: 

Bio-Oil ķermeņa eļļa klājas ļoti labi. Pozitīvi vērtēju to, ka rokas nepaliek taukainas, to var uzklāt viegli, un eļļa ātri iesūcas ādā. Smarža tomēr šķiet diezgan spēcīga, tas ir vienīgais iemesls, kāpēc nelietotu uzreiz pēc dzemdībām, bet citādā gadījumā tā nebūtu problēma. Eļļu vakaros iemasēju apakšstilbos, āda nākamajā dienā šajā zonā ir samtaina un maiga. Uzrunāja ērtais iepakojums, kas nav pārmērīgi liels, lai domātu, kā to izlietot. Eļļu ir viegli lietot, pa mazo caurumiņu izlīst tieši tik, cik nepieciešams. Žēl, ka nav eko produkts, tad noteikti būtu mans favorīts. 

Bio Oil

 

Vērtē topošā māmiņa Viktorija Andrejeva:

Bio-Oil lietoju katru dienu no rīta un vakarā apmēram 2.5 nedēļas. Ja sanāk pa dienu iet dušā, tad lietoju pēc mazgāšanās. Ar eļļu ieziedu vēderu, sānus, gurnus, vakaros arī krūtis.

Lietošanas laiks ir vēl pārāk īss, lai spriestu par eļļas efektivitāti, tieši runājot par strijām. Bet pagaidām, kamēr lietoju neviena nav parādījusies (2.trimestra vidus). Pirmajā trimestrī saskāros ar to, ka uz vēdera āda palika sausa. Tik sausa, kā nekad. Tad nu uzreiz ķēros pie ķermeņa krēmiem un losjoniem, kas neko daudz nemainīja - pēc mazgāšanās atkal traki sausa āda, kas bira nost kā putekļi, parīvējot ar plaukstu. Kopš sāku lietot Bio-Oil šī problēma uzreiz (!) pazuda. Pēc pāris dienām nebija ne miņas no sausuma. Āda ir mitrināta, šķiet, ka paliek elastīgāka.
Nekad agrāk nebiju lietojusi eļļas ķermenim, tāpēc šaubījos vai man patiks lietot tieši eļļu, nevis losjonu vai krēmu. Bio-Oil ir ļoti patīkama, pietiekami izteiksmīga, bet ne uzbāzīga smarža, kas personīgi man, nez kāpēc atgādina kādu sauļošanās līdzekli no bērnības. Patīkamas asociācijas! :) Uzklājot uz ķermeņa,  tas nerada nepatīkamu lipīgu sajūtu, tāpēc nav nekādu problēmu to lietot arī no rīta un pēc brītiņa vilkt arī piegulošāku apģērbu. 

Esmu dzirdējusi neskaitāmas reizes par Bio-Oil un to pozitīvo iedarbību striju novēršanai grūtniecības laikā. Tā bija informāciju gan žurnālos, gan internetā, gan no paziņām, taču pati līdz galam nebiju pārliecināta, ka jāizvēlas tieši šis produkts, kaut gan pie plaukta stāvot roka stiepās to paņemt vairākas reizes. Šobrīd esmu pārliecināta, ka turpināšu izmantot Bio-Oil visas grūtniecības periodā. Cerams, ka pieredze būs tikai pozitīva. Šobrīd esmu pilnībā apmierināta ar produktu un noteikti ieteiktu to arī citiem, ne tikai grūtniecības laikā. 

 

Vērtē topošā māmiņa māmiņa Zane Keiša:

1) Eļļu lietoju regulāri tā, kā norādīts instrukcijā, vismaz 1x dienā, reizēm sanāca pat divreiz - rītā un vakarā. 
2) Ar eļļiņu ieziedu galveno šī brīža ķermeņa daļu - augošo punci, kā arī muguru, jo pēc pumpām bija palikuši uz ādas pleķi. 
3) Domāju, ka eļļas lietošanas kurss vēl ir pietiekošs īss, lai redzētu krasas izmaiņas. Uz punča nekādu striju nav un ļoti ceru, ka tādas arī neparādīsies, pateicoties eļļai. Uz muguras zonas pumpu radītie pleķi minimāli lēnām dzīst, bet krasas izmaiņas arī šajā zonā nav novērotas. 
4) Jā, eļļas smarža viennozīmīgi patika. Tā ir maiga un neuzbāzīga. Šī ir viena no retajām eļļām, kas iesūcas ļoti ātri un neatstāj taukainus pleķus. Šis ir viens no plusiem, kā dēļ turpināšu šo eļļiņu lietot arī turpmāk. 
5) Noteikti ieteikšu lietot arī citām sievietēm, jo biju arī pati dzirdējusi ļoti daudz pozitīvu atsauksmju par šo eļļu. 

Paldies par iespēju testēt Bio-Oil, turpināšu to lietot arī turpmāk! 

 

Vērtē topošā māmiņa Laila Stūrmane:

Bio-Oil eļļu lietoju katru dienu pēc dušas, parasti vakaros, kad ir vairāk laika un mierīgāks noskaņojums. Ar eļļiņu ieziedu vēderu, sānus un kājas, tas ir zonās, kur šobrīd notiek vislielākās izmaiņas. Eļļiņa ir ļoti patīkama un viegla, ātri iesūcas, neatstāj taukainības sajūtu. Patīkama tekstūra, smarža neizraisa nekādas sajūtas, pat labprāt vēlētos, lai smaržai būtu pievienots ilang-ilang aromāts, kas rosina labsajūtas un miera sajūtu. Tā kā šobrīd strauji mainās, vidukļa apkārtmērs, jo ir 5.grūtniecības mēnesis, nedz strijas, nedz ādas sausums neparādās, iespējams tāpēc, ka laicīgi sāku lietot Bio-Oil eļļu.

Labprāt ieteiktu arī citam sievietēm lietot Bio-Oil eļļiņu, jo izmaiņas, kas notiek mūsu organismos, atspoguļojas arī uz mūsu ādas. Nekad nav par vēlu parūpēties par ādas izskatu, turklāt, ja ir attiecīgie ādas kopšanas līdzekļi.

 

Vērtē māmiņa Inga Spūriņa:

Reti mēdzu būt vienkārši sajūsmā par kādu produktu. Parasti tie ir "tīri labi", " OK" vai "nekas īpašs". Tāpēc, nolemjot testēt Bio-Oil eļļu, biju visai skeptiska. Kāpēc nepamēģināt. Sliktāk gan jau nebūs! 
Anotācija solīja izlīdzināt strijas, mazināt rētas, palīdzēt pret nevienmērīgu sejas ādas krāsu. Tā kā esmu vecumā pēc 40, tad seja ir piedzīvojusi dažādus pārbaudījumus - gan saules pārāk negausīgos pieskārienus, pigmentācijas pleķus, ir arī rētiņas. Pirmais, ko vēlējos pārliecināties, vai eļļas ietekmē mazināsies pirms dažiem gadiem iegūtās rētiņas. Par šīm gaidām jāsaka - nē, eļļas lietošanas laikā pa šīm nedēļām rētas nemazinājās. Iespējams, ka efekts ir tad, ja eļļa tiek lietota uz svaigām rētām. 
Toties sejas tonis viennozīmīgi uzlabojās, seja kļuva starojošāka, ne tik sausas un mazās grumbiņas pazuda. Turklāt tas nav mans subjektīvai novērojums. Izmaiņas vispirms pamanīja ģimenes locekļi, tikai pēc tam sāku tās pamanīt arī es. Iespējams, ka kādam ar īpaši jūtīgu degunu var nepatikt eļļas samērā izteiktā smarža. Sākotnēji baidījos, vai tā neizraisīs alerģisku reakciju, tomēr bažas izrādījās veltas. 
Pašreiz varu teikt, ka no visiem kosmētiskajiem līdzekļiem, ieskaitot samērā dārgos krēmus, tieši Bio-Oil sasniedza labāko rezultātu. Eļļu lietoju 2 reizes dienā no rīta un vakarā pēc sejas attīstīšanas. Krēmus šajā laikā gandrīz nelietoju, jo eļļa ātri uzsūcas un ja uzklāju 30 minūtes pirms ieziešanas no mājas, tad tā uzsūcas un sejas āda nepaliek eļļaina. Ar interesei vērošu, kāds būs nākamo mēnešu rezultāts. Produktu esmu ieteikusi lietot arī draudzenēm.


Vērtē māmiņa Dina Kagane-Kovalova: 

Līdz šim pretstriju produktus nebiju izmantojusi, jo kļūdaini uzskatīju, ka strijas var parādīties tikai cilvēkiem ar liekā svara problēmām. Bet grūtniecības pēdējā mēnesī arī es tajās iedzīvojos, viens sāns kļuva svītrains. Nevarētu teikt, ka tas mani ļoti uztrauca, un neuztrauc arī tagad, jo visas domas aizņēma notikumi, kas saistīti ar bērna ienākšanu dzīvē. Strijas salīdzinājumā ar to likās sīkums. Taču, atskatoties nu jau trīs gadus tālā pagātnē, es iedomājos: ja nu tomēr pretstriju eļļas lietošana būtu nākusi par labu, un āda uz vēdera tagad izskatītos pievilcīgāka, gludāka.
Kopumā ar Bio-Oil eļļu esmu ļoti apmierināta. Lietoju to katru dienu uz vēdera un ik pārdienas uz visa ķermeņa, jo ir sūdzības par sausu ādu. Patīkama, neuzbāzīga smarža, kas man ir ļoti svarīgi. Kā jau ražotājs solījis, eļļa ir viegla pēc konsistences, viegli uzklājas un neatstāj smagu taukainu sajūtu uz ādas. Āda izskatījās ievērojami labāk, pazuda sausie pleķi. Par ietekmi uz strijām grūti spriest, jo, kā ražotājs norāda, produktu jālieto vismaz trīs mēnešu garumā. Esmu ieinteresēta turpināt lietošanu.
Viena lieta gan mani apbēdināja. Papētot sastāvdaļas, ieraudzīju, ka eļļas pamatu veido minerāleļļa (Paraffinum Liquidum), kas ir naftas pārstrādes produkts. Tiek diskutēts par minerāleļļas ietekmi uz ādu ilgtermiņā. Ekoloģiskos produktos minerāleļļu aizstāj ar augu valsts eļļām. Manuprāt, šis produkts tikai iegūtu, ja darītu tāpat.
 

Vērtē topošā māmiņa Inga Briede:

Man kopumā ir ļoti sausa āda, īpaši sejas. Līdz ar to šajā zonā Bio-Oil eļļu lietoju īpaši daudz. Taču sausa āda ir visam ķermenim. Patīk, ka eļļa nav taukaina un sasucasātri un vienkārši ideāli. Liekas, ka pēc Bio-Oil lietošanas sejas āda kļūst starojošāka. Esmu Bio-Oil eļļu lietojusi arī ziemas sezonā, kas kāju āda paliek ārkārtīgi sausa. Biju ļoti apmierināta ar rezultāta - kāju āda kļuva gludāka, vairs nebija tik niezoša.Patīk Bio-Oil smarža.

Tā kā daudz fēnoju matus, galvas āda matu daļā paliek sausa, arī tur iesmērēju pa pilienam eļļu. 

Kopumā esmu sajūsmā par šo produktu, labprāt lietošu arī turpmāk. Un, protams, ieteikšu draudzenēm. 

 

 


Kopš 2002. gada, kad tirdzniecībā nonāca Bio-Oil ādas kopšanas eļļas, tā popularitāte tikai augusi. Iegūtas 309 atzinības balvas un tas ir kļuvis par pārdotāko pretstriju un pretrētu produktu 23 valstīs. Līdzekli iesaka lietot divas reizes dienā sākot ar otro grūtniecības trimestri.


Bio-Oil līdzekļos ir iekļauta unikāla inovatīva formula PurCellin Oil™, kas īpaši noderīga novecojošai vai dehidrētai ādai. PurCellin Oil™ samazina eļļas blīvumu, tāpēc Bio-Oil® ātrāk uzsūcas un nodrošina efektīvāku sastāvā esošo vitamīnu A un E, dabīgās klinģerītes, lavandas, rozmarīna un kumelītes eļļas ārstniecisko iedarbību. PurCellin Oil™ veido uz ādas plānu aizsargslāni, kurš nav taukains vai lipīgs. Vienlaikus tas darbojas arī kā mīkstinātājs, padara ādu maigu, gludu un elastīgu.

Bio-Oil risina arī citas ādas problēmas – mazina saules un vieglu sadzīves apdegumu radītu diskomfortu, atvieglo kukaiņu kodumu niezi, mazina pigmentācijas plankumus un rētas pēc operācijām, tai skaitā pēc ķeizargrieziena un apendicīta operācijas.


Lietošana 

Bio-Oil eļļa vismaz trīs mēnešus pēc kārtas divreiz dienā jāuzklāj uz ādas problēmzonām. Izdarot riņķveida kustības, eļļu ar pirkstgaliem maigi iemasējot ādā, līdz tā pilnībā uzsūkusies.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka rētas ir paliekošas, un, lai gan Bio-Oil sastāvs palīdz tās mazināt, eļļa nespēj pilnībā atbrīvot no rētām. Katram cilvēkam eļļas lietošanas rezultāts ir atšķirīgs.

Grūtniecības laikā Bio-Oil eļļu jāsāk lietot no otrā trimestra sākuma, uzklājot uz ādas zonām, kurām ir nosliece uz striju veidošanos.
Bio-Oil® viegli uzsūcas un nav taukaina. Tā ir hipoalergēna un piemērota jutīgai ādai. Sastāvu var lietot gan uz sejas, gan ķermeņa.


Sastāvs

Bio-Oil sastāvā ir apvienoti uz eļļas bāzes suspendēti augu ekstrakti un vitamīni.
Eļļa, bez skābekļa klātbūtnes, ļauj augu ekstraktiem un vitamīniem, saglabāt savas vislabākās īpašības.
Tā satur inovatīvo sastāvdaļu – PurCellin Oil™, kas pilnībā maina sastāva kopējo konsistenci, padarot to vieglu un beztaukainu, kā arī nodrošinot augu ekstraktu vērtīgo vielu un vitamīnu ātru uzsūkšanos.

Bio-Oil drošība tika novērtēta saskaņā ar Eiropas Parlamenta un kosmētikas līdzekļu Padomes regulu. Tika izpētīta ķīmiskā struktūra, toksicitāte un katras sastāvdaļas vispārēja ietekme un konstatēts ka tas ir drošs lietošanai (ieskaitot grūtnieces).

 

Bio-Oil galvenās sastāvdaļas:

  • Vitamīns A, stimulē kolagēna veidošanos un ādas atjaunošanos, palīdzot palielināt tās elastību un uzlabot ādas tekstūru un toni.
  • Vitamīns E, kas palīdz uzturēt veselīgu ādas izskatu, aizsargājot to no brīvo radikāļu negatīvās ietekmes. Tie izraisa ādas bojājumus un priekšlaicīgu novecošanos. E vitamīns palielina mitruma līmeni epidermā, padarot ādu maigu, gludu un elastīgu.
  • Kliņģerīšu eļļa ietekmē šūnu reģenerācijas procesu. Šo eļļu izmanto arī jutīgas, bojātas vai saulē apdegušas ādas dziedināšanai. Samazina iekaisumu, ārstē nelielas ādas infekcijas, izsitumus un virspusējus kairinājumus.
  • Lavandas eļļa plaši pazīstama kā nomierinošs un antiseptisks līdzeklis, kas uzlabo gan ādas stāvokli, gan emocijas.
  • Rozmarīna eļļa palīdz nostiprināt un uzlabot ādu, tai arī ir nomierinošas īpašības un vieglais antiseptiskais efekts.
  • Kumelīšu eļļai ir pret iekaisuma iedarbība, kas nomierina ādu, un ir īpaši labvēlīga jutīgai ādai.


Norādījumi par lietošanu un brīdinājumi

Bio-Oil ir piemērots tikai ārīgai lietošanai. Nelietot uz bojātas ādas. Ja parādās ādas iekaisums, kas gan ir maz ticams, lietošana jāpārtrauc. Dažādām personām lietošanas rezultāts var atšķirties. Uzglabāt vēsā vietā, sargājot no tiešiem saules stariem.

Bio-Oil eļļa ir dermatoloģiski pārbaudīta, un ir konstatēts, ka tā ir hipoalergēna un piemērota jutīgai ādai. Ja Bio-Oil lietotājam rodas alerģiska reakcija, kas gan ir maz ticama, pastāv iespēja, ka organisms ir jutīgs pret kādu no sastāvā esošajiem alergēniem. Visticamāk, vairums alerģisko reakciju izzudīs divu līdz triju dienu laikā pēc tam, kad tiks pārtraukta eļļas lietošana.

Bio-Oil eļļa nebalina tetovējumus. Bio-Oil eļļu var droši lietot uz ādas acu apvidū un uz lūpām. Tā kā Bio-Oil nav piemērota saskarei ar gļotādu, piemēram, dzimumorgānu apvidū, to nav ieteicams lietot uz starpenes griezumu rētām.
Bio-Oil tiek uzskatīta par pilnībā drošu lietošanai uz ķermeņa zīdīšanas periodā, tomēr to nav ieteicams uzklāt uz krūtsgaliem. 
Bērniem ieteicams lietot no divu gadu vecuma. Eļļa jālieto uzmanīgi, un to nedrīkst uzklāt tuvu acīm vai mutei.

 

 

 

 

Lai uzzinātu vairāk, jautājiet farmaceitam vai apmeklējiet tīmekļa vietni www.bio-oil.com.

Bio-Oil nopērkams aptiekās, lielveikalos Stockmann, Debenhams, Drogas un Rimi. Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Lasi vēl

Kategorijas

Viedokļi