Piedalies aptaujā un balvā saņem īpaši kompaktu LG veļas mašīnu!

 29. maijs 2017 9:50 Raksts  skatījumi: 13574

Ģimenes portāls Mammām un Tētiem un LG Electronics aicina piedalīties aptaujā par veļas mašīnas lietošanas paradumiem. Piedalies, un varbūt tieši Tu būsi tas, kurš no LG Electronics saņems lielisku balvu - jauno kompakto veļas mašīnu ar žāvētāju LG 6 Motion - FH2U2HDM1N.Varbūt tieši Tu laimēsi jaunu veļas mašīnu. Publicitātes foto.


Piedalīties aptaujā ir pavisam vienkārši – līdz 9. jūnijam (ieskaitot) atbildi uz jautājumiem, atstāj datus saziņai, un iespējams, mēs zvanīsim tieši Tev.
 
Lūdzu ņem vērā, ka, balvas iegūšanas gadījumā, mēs gribēsim dzirdēt Tavus iespaidus, lietojot jauno veļas mazgājamo mašīnu. Tie tiks publicēti ģimenes portālā Mammām un Tētiem. 
 


 ___________________________________________________________________________
 
Par balvu:
Balvā varēs saņemt īpaši kompakto LG veļas mašīnu ar žāvētāju - FH2U2HDM1N. LG veļas mašīna ar žāvētāju ļaus iegūt tīras un sausas drēbes, nepērkot atsevišķu žāvētāju, līdz ar to, mājās būs vairāk brīvas telpas. Šīs īpaši šaurās veļas mašīnas dziļums ir tikai 45cm, tāpēc tā lieliski iederēsies arī mazās telpās. 


Pēc veļas žāvēšanas apģērbs būs mīksts un maigs, pat neizmantojot ķīmiskos veļas mīkstinātājus. Atkarībā no mazgāšanas programmas izvēles, 6 Motion Direct Drive tehnoloģija pielāgo kustības katram apģērbu viedam, lai saudzētu veļu, kā arī izmazgātu to maksimāli tīru. Veļas mašīnai ir iespēja caur speciālu aplikāciju lejuplādēt jaunas mazgāšanas programmas, piemēram, īpaši piemērotas bērnu vai sporta apģērbam. Veļas mašīnai ir arī “atliktā laika” funkcija, kas nozīmē, ka, dodoties ārpus mājas, ir iespēja iestatīt mazgāšanas un žāvēšanas laiku tā, lai atgriežoties mājās, no veļas mašīnas var izņemt sausu un mīkstu veļu.
Šaurās veļas mašīnas izmērs: (P x Dz x A) 600 x 450 x 850 mm.


Plašāku informāciju par balvu vari iegūt šeit.Pievienot komentāru

Lasi vēl

Kategorijas

Viedokļi