Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Emīls runā ar opi

Emīls (3 gadi) zvana opim uz slimnīcu:  -Opi! Tev ir končas? - Nē nav... - Mums arī nav. Mums ir tikai minerālūdens. Gustavs (2 gadi) mājās spēlējas viens pats, kamēr brālis aizbraucis ar tēti. Esam mājās divatā. Kamēr es apdaru mājas darbus, līdz beigās ieraugu ka visa siena ir sazīmēta ar krītiņiem.  - Gustav! Kas sazīmēja sienu??? Gustavs pilnīg

Skatīt visus jokus

» Sievietes pievilcībai

Friziere iesaka uzmanīties no vecmāmiņu metodes - matu skalošanas ar zāļu tējām

Padoms / Sievietes pievilcībai | Skatījumi 1412

Ja ir blondi mati, ieteicams uzmanīties ar jebkuriem dabiskiem līdzekļiem, jo tie diezgan pamatīgi var izmainīt vai sabojāt matu toni. Žurnālam "100 Labi Padomi" stāsta Latvijas Nacionālās operas friziere Vivita Jansone.

Ja nav zināšanu, ķīmiski apstrādātus matus nevajadzētu pakļaut kopjošām kūrēm ar lauku labumiem un tautas metodēm.
Foto: Shutterstock.com

 

Piemēram, platīnblondus matus kumelīšu novārījums var padarīt dzeltenus. Kumelītes der tikai siltiem, zeltainiem toņiem. Īpaši vajadzētu uzmanīties ar zaļganajiem augu novārījumiem, jo rezultāts nav prognozējams. Ja sarkanīgos matos ieliksi dzeltenīgu vai zaļu masku, tie kļūs brūnāki, bet kumelītes sarkano toni padarīs oranžīgu.

 

Ievēro principu: ķīmiski apstrādātiem matiem lieto gatavos kopšanas līdzekļus, bet tautas metodes ir piemērotas dabīgiem, nekrāsotiem matiem.

 

Ja nav zināšanu, ķīmiski apstrādātus matus nevajadzētu pakļaut kopjošām kūrēm ar lauku labumiem un tautas metodēm. Piemēram, maskas ar skābiem produktiem rada ķīmisku reakciju, kas var izbalināt matu krāsu vai padarīt to neglīti raibu, tāpēc krāsotos matos nevajadzētu likt neko skābu. Tas gan mīkstina matus un aizver zvīņas, bet vienlaikus arī noēd krāsu, tāpēc labāk ievēro principu: ķīmiski apstrādātiem matiem nepieciešami gatavie, laboratorijās izstrādātie kopšanas līdzekļi, bet tautas līdzekļi ir piemēroti dabīgiem, nekrāsotiem matiem.

 

Avots: www.kasjauns.lv 


Raksts publicēts 26. Apr 09:55 

LAPAS KARTE