Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Mammas augums

Aleksis 6 gadi.  Alem saku, lai nobildē mani. Skatos bildi. Saku: "Ak dievs, resna kā govs." Ale saka:  "Ko tu sevi tā apsaukā? Tu esi maziņš ruksītis ar lielu vēderu, resnām kājām un dibenu. Tā tak, mammu, labāk skan!"   _____________________________________________________________________________________________  

Skatīt visus jokus

» Sievietes pievilcībai

Friziere iesaka uzmanīties no vecmāmiņu metodes - matu skalošanas ar zāļu tējām

Padoms / Sievietes pievilcībai | Skatījumi 1167

Ja ir blondi mati, ieteicams uzmanīties ar jebkuriem dabiskiem līdzekļiem, jo tie diezgan pamatīgi var izmainīt vai sabojāt matu toni. Žurnālam "100 Labi Padomi" stāsta Latvijas Nacionālās operas friziere Vivita Jansone.

Ja nav zināšanu, ķīmiski apstrādātus matus nevajadzētu pakļaut kopjošām kūrēm ar lauku labumiem un tautas metodēm.
Foto: Shutterstock.com

 

Piemēram, platīnblondus matus kumelīšu novārījums var padarīt dzeltenus. Kumelītes der tikai siltiem, zeltainiem toņiem. Īpaši vajadzētu uzmanīties ar zaļganajiem augu novārījumiem, jo rezultāts nav prognozējams. Ja sarkanīgos matos ieliksi dzeltenīgu vai zaļu masku, tie kļūs brūnāki, bet kumelītes sarkano toni padarīs oranžīgu.

 

Ievēro principu: ķīmiski apstrādātiem matiem lieto gatavos kopšanas līdzekļus, bet tautas metodes ir piemērotas dabīgiem, nekrāsotiem matiem.

 

Ja nav zināšanu, ķīmiski apstrādātus matus nevajadzētu pakļaut kopjošām kūrēm ar lauku labumiem un tautas metodēm. Piemēram, maskas ar skābiem produktiem rada ķīmisku reakciju, kas var izbalināt matu krāsu vai padarīt to neglīti raibu, tāpēc krāsotos matos nevajadzētu likt neko skābu. Tas gan mīkstina matus un aizver zvīņas, bet vienlaikus arī noēd krāsu, tāpēc labāk ievēro principu: ķīmiski apstrādātiem matiem nepieciešami gatavie, laboratorijās izstrādātie kopšanas līdzekļi, bet tautas līdzekļi ir piemēroti dabīgiem, nekrāsotiem matiem.

 

Avots: www.kasjauns.lv 


Raksts publicēts 26. Apr 09:55 

LAPAS KARTE