Pusaudze Rīgā mammai paziņo, ka ir stāvoklī. Lai nomierinātu trakojošo māti, jāizsauc policija

 21. aprīlis 2017 11:00 Ziņa  skatījumi: 3467

Rīgas pašvaldības policija (RPP) pagājušās nedēļas nogalē atrisinājusi grūtniecības dēļ izcēlušos konfliktu starp māti un 16 gadus veco meitu, informēja RPP.Foto: Shutterstock.com

Mamma nebija sajūsmā, ka drīzumā kļūs par vecmāmiņu.


16.aprīļa vakarā Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju par kādu ģimenes konfliktu, kurā iesaistīta nepilngadīga meitene. Ierodoties notikuma vietā, sastapta 16 gadus veca meitene, kura policistus ielaida dzīvoklī un pastāstīja, ka viņai ar māti izcēlies pamatīgs strīds. Konflikts sācies, jo meitene mātei atklājusi, ka palikusi stāvoklī. Māte sākusi kliegt un likusi veikt abortu, bet pēc brīža metusies meitenei virsū. Meita paķērusi netālu esošo nazi, lai aizstāvētos.
 


Lasi arī:
Kā nepilngadīgai grūtniecei par gaidāmo bērniņu pateikt saviem vecākiem?
Vecāku lomā jau 16 gadu vecumā. Patiess stāsts

 


 

Konfliktā iejaukusies vecmāmiņa, kura mēģinājusi abas personas nomierināt. Policistu ierašanās brīdī visi uzvedās mierīgi, taču ik pa laikam uzvirmoja savstarpēji pārmetumi. Māte pauda neizpratni par notikušo un meitu aicināja pašai turpināt pieaugušo dzīvi, bet ne uz viņas rēķina. Policisti secināja, ka, paliekot abām personām dzīvoklī, strīds var pāraugt fiziskā vardarbībā. Sarunas laikā ar likumsargiem jaunā meitene izteica bažas par savu drošību, ja viņa paliks dzīvoklī ar māti. Meitene nogādāta krīzes centrā, kur viņa nodota speciālistu uzraudzībā.

Policijas rīcībā ir informācija, ka meitene krīzes centrā saņēmusi gan psihologa, gan mediķu konsultācijas. Nākamajā dienā meitenei pakaļ ieradusies māte, un notikušais pārrunāts ar vēsu prātu. Sarunas laikā viņas salaba un kopīgi devās mājup.

 

Avots: www.kasjauns.lv 0 Pievienot komentāru

Lasi vēl

Kategorijas

Aktuāli

Jaunākais portālāLasīt vairāk

Jaunākie rakstiLasīt vairāk