Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 3.5/5
  Inta Linde

  Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

      

» Konkursi

Ko Tu zini par našķētiesprasmi? Atbildi uz jautājumiem un laimē Danonki jogurtus!

Konkurss / Konkursi  | Skatījumi 2637

Uztura speciālisti apgalvo, ka tieši uzkodas jeb našķi ir viena no dienas vērtīgākajām ēdienreizēm, jo ļauj dažādot bērna ikdienas ēdienkarti un nodrošina vienmērīgu sāta sajūtu. Mazo ekspertu skolas un zīmola Danonki veiktais pētījums liecina, ka daļai Latvijas vecāku trūkst informācijas, kā pareizi vadīt bērna našķēšanos. Iespējams, ka arī Tevi dažkārt māc šaubas par to, ko bērnam piedāvāt starp ēdienreizēm?

 

 

Atbildi uz jautājumiem, novērtē savas zināšanas par našķēšanos un piedalies Francijas zīmola Danonki produktu izlozē – jogurti un biezpiena sieriņi satur kalciju un D vitamīnu, kas veicina normālu bērna kaulu augšanu un attīstību, kā arī tagad ir ar samazinātu cukura daudzumu. Tie ir bez konservantiem, mākslīgām krāsvielām un mākslīgiem aromatizētājiem.

 

22. martā izlozēsim 3 uzvarētājus starp pareizo atbilžu iesūtītājiem. 

 

Ja uz kādu no jautājumiem nevari atbildēt, informāciju meklē Mazo ekspertu skolas un uztura speciālistes Lizetes Pugas izstrādātajā palīgmateriālā “Našķētiesprasme”.  


Lai veicas!


Raksts publicēts 14. mar 11:30 

LAPAS KARTE