Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Smieklīgie februāra JOKU konkursa jociņi

Februāra uzvarētājam balvā saldumu grozs no Šokolādes muzeja Pūrē Pure Chocolate. Mammām un Tētiem kolektīvs ir izvēlējies februāra uzvarētāju un šo saldo balvu iegūst Vita Spule.     SMIEKLĪGĀKĀS SARUNAS 7.gadīgā Jēkaba tētis Māris Jansons Dēlam jautāju: Vai Tu precēsies? - Jā, ja man būs draudzene.     &n

Skatīt visus jokus

» Konkursi

Ko Tu zini par našķētiesprasmi? Atbildi uz jautājumiem un laimē Danonki jogurtus!

Konkurss / Konkursi | Skatījumi 2395

Uztura speciālisti apgalvo, ka tieši uzkodas jeb našķi ir viena no dienas vērtīgākajām ēdienreizēm, jo ļauj dažādot bērna ikdienas ēdienkarti un nodrošina vienmērīgu sāta sajūtu. Mazo ekspertu skolas un zīmola Danonki veiktais pētījums liecina, ka daļai Latvijas vecāku trūkst informācijas, kā pareizi vadīt bērna našķēšanos. Iespējams, ka arī Tevi dažkārt māc šaubas par to, ko bērnam piedāvāt starp ēdienreizēm?

 

 

Atbildi uz jautājumiem, novērtē savas zināšanas par našķēšanos un piedalies Francijas zīmola Danonki produktu izlozē – jogurti un biezpiena sieriņi satur kalciju un D vitamīnu, kas veicina normālu bērna kaulu augšanu un attīstību, kā arī tagad ir ar samazinātu cukura daudzumu. Tie ir bez konservantiem, mākslīgām krāsvielām un mākslīgiem aromatizētājiem.

 

22. martā izlozēsim 3 uzvarētājus starp pareizo atbilžu iesūtītājiem. 

 

Ja uz kādu no jautājumiem nevari atbildēt, informāciju meklē Mazo ekspertu skolas un uztura speciālistes Lizetes Pugas izstrādātajā palīgmateriālā “Našķētiesprasme”.  


Lai veicas!


Raksts publicēts 14. Mar 11:30 

LAPAS KARTE