Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Smieklīgie marta JOKU konkursa jociņi

Marta uzvarētājam balvā dāvanu karte 30 EUR no grāmatnīcas Jānis Roze. Mammām un Tētiem kolektīvs ir izvēlējies marta uzvarētāju un šo balvu iegūst Kristīne Pavasare.  Apsveicam!   Šomēnes piešķiram arī veicināšanas balvu no Lego - par Mika daudzajiem dažādajiem jokiem. Mika jokus lasi šeit.    Sazinies

Skatīt visus jokus

» Mājdzīvnieki

Kā sala laikā palīdzēt ielas kaķiem

Raksts / Mājdzīvnieki | Skatījumi 910

Ir sākusies īsta ziema – salst gan cilvēki, gan dzīvnieki. Taču visgrūtāk klājas kaķiem, kuriem nav māju. Kā viņiem palīdzēt pārciest salu?Ir sākusies īsta ziema – salst gan cilvēki, gan dzīvnieki. Taču visgrūtāk klājas kaķiem, kuriem nav māju. Kā viņiem palīdzēt pārciest salu?

Foto no Riga.lv

Lai kaķis pārdzīvotu salu, viņam nepieciešams kaut kur patverties – vai nu kaķu mājiņā, vai siltā pagrabā. Rīgas domes Mājokļu un vides departaments norāda: lēmumu par to, vai ielaist kaķus pagrabā, vai uzstādīt kaķu mājiņu, pieņem konkrētās daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašnieki. Departaments to nekā nevar ietekmēt.
 

 “Var uzstādīt īpašas mājiņas kaķiem, var nolikt kartona kasti – galvenais, lai kaķis varētu patverties no tiešas saskarsmes ar zemu temperatūru. Ja ārā ir sals, kaķiem var iznest ne tikai ēdienu, bet arī trauciņu ar siltu ūdeni – lai viņiem būtu siltāk,” pastāstīja Mājokļu un vides departamenta pārstāve Lana Puntusa.

 

 


Raksts publicēts 11. Jan 12:00 

LAPAS KARTE