Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Joku konkurss: Kad izaugšu būšu šoferis!

Runājamies ar Viesturu un Juri par profesijām. Par ko nu kurš gribētu strādāt, kad izaugs. Viesturs saka: - Es gribētu būt par aktieri vai tālbraucēju šoferi. - Kāpēc tieši par tiem? - Nu, par aktieri, jo visi saka, ka man tas padodas, bet par tālbraucēju tāpēc, ka tad varētu braukt pa dažādām zemēm un visu ko jaunu redzēt . - Es arī gribu būt par t

Skatīt visus jokus

» Mājdzīvnieki

Kā sala laikā palīdzēt ielas kaķiem

Raksts / Mājdzīvnieki | Skatījumi 510

Ir sākusies īsta ziema – salst gan cilvēki, gan dzīvnieki. Taču visgrūtāk klājas kaķiem, kuriem nav māju. Kā viņiem palīdzēt pārciest salu?Ir sākusies īsta ziema – salst gan cilvēki, gan dzīvnieki. Taču visgrūtāk klājas kaķiem, kuriem nav māju. Kā viņiem palīdzēt pārciest salu?

Foto no Riga.lv

Lai kaķis pārdzīvotu salu, viņam nepieciešams kaut kur patverties – vai nu kaķu mājiņā, vai siltā pagrabā. Rīgas domes Mājokļu un vides departaments norāda: lēmumu par to, vai ielaist kaķus pagrabā, vai uzstādīt kaķu mājiņu, pieņem konkrētās daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašnieki. Departaments to nekā nevar ietekmēt.
 

 “Var uzstādīt īpašas mājiņas kaķiem, var nolikt kartona kasti – galvenais, lai kaķis varētu patverties no tiešas saskarsmes ar zemu temperatūru. Ja ārā ir sals, kaķiem var iznest ne tikai ēdienu, bet arī trauciņu ar siltu ūdeni – lai viņiem būtu siltāk,” pastāstīja Mājokļu un vides departamenta pārstāve Lana Puntusa.

 

 


Raksts publicēts 11. Jan 12:00 

LAPAS KARTE