Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Smieklīgie maija JOKU konkursa jociņi

Maija uzvarētājam balvā - Krāsojama kartona māja! Mammām un Tētiem kolektīvs ir izvēlējies aprīļa uzvarētāju un šo balvu iegūst Nadina Veitmane! Apsveicam!   Sazinies ar mums (signe@mammam.lv) par balvas saņemšanu!     SMIEKLĪGĀKĀS SARUNAS   Iesūtījusi: Nadina Veitmane Man kad piedzima otrais berniņ&scar

Skatīt visus jokus

» Mājdzīvnieki

Kā sala laikā palīdzēt ielas kaķiem

Raksts / Mājdzīvnieki | Skatījumi 1071

Ir sākusies īsta ziema – salst gan cilvēki, gan dzīvnieki. Taču visgrūtāk klājas kaķiem, kuriem nav māju. Kā viņiem palīdzēt pārciest salu?Ir sākusies īsta ziema – salst gan cilvēki, gan dzīvnieki. Taču visgrūtāk klājas kaķiem, kuriem nav māju. Kā viņiem palīdzēt pārciest salu?

Foto no Riga.lv

Lai kaķis pārdzīvotu salu, viņam nepieciešams kaut kur patverties – vai nu kaķu mājiņā, vai siltā pagrabā. Rīgas domes Mājokļu un vides departaments norāda: lēmumu par to, vai ielaist kaķus pagrabā, vai uzstādīt kaķu mājiņu, pieņem konkrētās daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašnieki. Departaments to nekā nevar ietekmēt.
 

 “Var uzstādīt īpašas mājiņas kaķiem, var nolikt kartona kasti – galvenais, lai kaķis varētu patverties no tiešas saskarsmes ar zemu temperatūru. Ja ārā ir sals, kaķiem var iznest ne tikai ēdienu, bet arī trauciņu ar siltu ūdeni – lai viņiem būtu siltāk,” pastāstīja Mājokļu un vides departamenta pārstāve Lana Puntusa.

 

 


Raksts publicēts 11. Jan 12:00 

LAPAS KARTE