Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 3.5/5
  Inta Linde

  Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīm

Skatīt visus jokus

Bērnu sarunvārdnīca

 •  

  skapī

  kapī, Rebeka, 2 gadi

 •  

  Labrīt

  abī, Anrijs, 2 gadi

  abļī, Everita, 1 gads

» Darbs, izglītība, personības pilnveide

Kurās darba vietās obligāti ir jānodrošina dzeramais ūdens?

J & A / Darbs, izglītība, personības pilnveide | Skatījumi 2191

Kurās darba vietās obligāti ir jānodrošina dzeramais ūdens, skaidro Valsts darba inspekcijas Darba aizsardzības nodaļas vadītāja Sandra Zariņa.

Ne visiem darba devējiem ir pienākums nodrošināt darbiniekus ar dzeramo ūdeni.
Foto: Shutterstock.com

 

MK noteikumu Nr.359 "Darba aizsardzības prasības darba vietās" 29.punkts nosaka "Darba vietas ārpus telpām projektē, ierīko un uztur, ievērojot šādas prasības: 
nodarbinātos nodrošina ar dzeramo ūdeni un aizsardzību pret dabisko optisko starojumu (saules starojumu)." Tas nozīmē, ka visi darbinieki, kas strādā ārpus telpām, ir jānodrošina ar dzeramo ūdeni - piemēram, darbinieki, kas strādā būvobjektos, lauksaimniecībā, ceļu būvē, veic uzkopšanas darbus u.c.

 

Citās darba vietās dzeramais ūdens jānodrošina gadījumos, ja darba vides riska novērtēsanā kā veicamais darba aizsardzības pasākums ir identificēts - dzeramā ūdens nodrošināšana. Tipisks piemērs būtu darbs paaugstinātā temperatūrā (piemēram, maizes ceptuvēs, ēdināšanas iestādēs).

 

Avots: www.stradavesels.lv


Raksts publicēts 19. Jan 09:15 

LAPAS KARTE