Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 5/5
  Liiga Priede

  Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mika dažādie joki

Miks stāsta: - Kad es izaugšu liels, man būs sieva un 10 bērnu! Mēs dzīvosim lielā mājā. Un viņi visi strādās visādus darbus, bet es sēdēšu un skatīšos! Braucam uz dārziņu, ārā viss nosnidzis balts. Skaisti! Saku Mikam: -Re, cik viss apsnidzis balts. - Jā, kā putni nokakājuši Saku Mikam, ka varam iet salasīt gaiļbiksīšu tēju, un

Skatīt visus jokus

Bērnu sarunvārdnīca

 •  

  nabiņa

  amba, Samanta, 2 gadi

  nabdja, Alise, 1 gads

 •  

  kas tas tāds?

  kas tas tāds, KO?, Līva Sofija, 2 gadi

  Tas tāds, henrijs, 3 gadi

» Darbs, izglītība, personības pilnveide

Kurās darba vietās obligāti ir jānodrošina dzeramais ūdens?

J & A / Darbs, izglītība, personības pilnveide | Skatījumi 2087

Kurās darba vietās obligāti ir jānodrošina dzeramais ūdens, skaidro Valsts darba inspekcijas Darba aizsardzības nodaļas vadītāja Sandra Zariņa.

Ne visiem darba devējiem ir pienākums nodrošināt darbiniekus ar dzeramo ūdeni.
Foto: Shutterstock.com

 

MK noteikumu Nr.359 "Darba aizsardzības prasības darba vietās" 29.punkts nosaka "Darba vietas ārpus telpām projektē, ierīko un uztur, ievērojot šādas prasības: 
nodarbinātos nodrošina ar dzeramo ūdeni un aizsardzību pret dabisko optisko starojumu (saules starojumu)." Tas nozīmē, ka visi darbinieki, kas strādā ārpus telpām, ir jānodrošina ar dzeramo ūdeni - piemēram, darbinieki, kas strādā būvobjektos, lauksaimniecībā, ceļu būvē, veic uzkopšanas darbus u.c.

 

Citās darba vietās dzeramais ūdens jānodrošina gadījumos, ja darba vides riska novērtēsanā kā veicamais darba aizsardzības pasākums ir identificēts - dzeramā ūdens nodrošināšana. Tipisks piemērs būtu darbs paaugstinātā temperatūrā (piemēram, maizes ceptuvēs, ēdināšanas iestādēs).

 

Avots: www.stradavesels.lv


Raksts publicēts 19. Jan 09:15 

LAPAS KARTE