Aptauja

Kad Latvijā svin Tēva dienu?

Oktobra otrajā svētdienā

Septembra otrajā svētdienā

23. februārī

Maija otrajā svētdienā

Latvijā Tēva diena nav oficiālo svētku sarakstā

Neko par to nezinu!

Atbildēt

Rezultāti | Iepriekšējās aptaujas

DELFI
tasty

Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kuņģis vēl nav vaļā!

Šorīt saku Mārcim, nu jau 4gadniekam: "Vajag paēst brokastis!" Uz ko saņemu atbildi: "Man kunģis vēl nav vaļā! Piedalies JŪLIJA joku konkursā! BALVA VAIRĀK KĀ 50,00 EUR VĒRTĪBĀ NO APGĀDA ZVAIGZNE ABC   Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!  

Skatīt visus jokus

Baltais Eko

Jaunākais forumā

Skaistums un mode » Skaistuma ziņas

"Volume Million Lashes Excess" skropstu tuša

Ziņa / Skaistuma ziņas | Skatījumi 1465

"L’Oréal Paris" rudenī piedāvā ikvienai no mums sajust greznu, bagātīgu apjomu pašam izsmalcinātākajam skatienam ar JAUNO "L’Oréal Paris Volume Million Lashes Excess" skropstu tušu!

Publicitātes foto.

EXCESS = SUCCESS*
Biezas un atdalītas skropstas vienmēr bijušas sievišķības pazīme un jaunā skropstu tuša "Volume Million Lashes Excess" palīdzēs ikvienai sievietei sasniegt maksimālu efektu īpaši bagātīgam skropstu apjomam.

Vēl vairāk apjoma un vēl vairāk precīzi atdalītu skropstu maksimāli dramatiskam acu skatienam!

"L’Oréal Paris Volume Million Lashes Excess" skropstu tuša izceļas ar greznu, zeltīti sarkanu iepakojumu un jaunu, vēl lielāku "Millionizer" birstīti, kas, pateicoties maksimālajam saskares punktu skaitam ar skropstu līniju, sniedz apjomu katrai skropstai tikai ar vienu vienīgu pieskārienu. Sastāvā esošais polimēru piejaukums veido skropstu formu un nodrošina labāko noturību. Savukārt ultra slīdošais vasks tūlītēji nosedz un piešķir skropstām krēmīgi šķidru tekstūru.

Perfektas, miljonu vērtas skropstas bez tušas kamoliņiem!
Skropstu tuša "Volume Million Lashes Excess" pieejama klasiski melnā krāsā.

Skropstu tuša "Volume Million Lashes Excess" (9ml) pieejama oktobrī tikai veikalos Drogas. Visos veikalos pieejama no novembra. Aptuvenā cena veikalos 11,29 LVL.

* Pārpilnība = panākumi

Par "L’Oréal Paris"
"L’Oréal Paris" kā pasaulē vadošā kosmētikas komānija rūpējas par skaistumkopšanas vajadzībām jau vairāk nekā 100 gadu garumā. "L’Oréal Paris" unikālais portfolio ietver 23 dažādus un sevis papildinošus starptautiskus zīmolus, sākot no ādas un matu kopšanas un krāsošanas zīmoliem līdz dažādiem dekoratīvās kosmētikas zīmoliem. Tirgū ir pazīstami produkti ar tādiem nosaukumiem kā "Elsève", "Studio-Line", "Dermo-Expertise", "Men Expert" un citiem. "L’Oréal Paris" darbojas 130 valstīs, un kompānijas konsolidētais apgrozījums 2010. gadā bija 19,5 miljardi eiro, kopumā nodarbinot 66 600 cilvēku. Ilgtspējīgas attīstības jomā globālais sociāli atbildīgu ieguldījumu tīkls "Corporate Knights" jau ceturto gadu pēc kārtas atzina "L’Oréal" par vienu no 2011. gada 100 pasaules ilgtspējīgākām korporācijām pasaulē.
 


Raksts publicēts 24. Sep 2012 12:05 

LAPAS KARTE