Sievietes, kuras aizviļ vīrus. Ja nebūtu viņu, mēs dzīvotu laimīgi?

Dzēsts lietotājs

Nu nevar paņemt un aizstiept prom vīrieti,kā tādu tumbočku,ja viņš pats to negrib!!!!! Es uzskatu,ka ja sieviete ir brīva,tad viņai nav jādomā par to,vai viņas izvēlētajam vīrietim mājās ir vai nav sieva.Par to jau laicīgi jāatceras pašam vīram,pirms iekrist mednieces nagos.Un to,ka sievietes mēdz medīt,un daudz izsmalcinātāk nekā vīrieši,es zinu pati pēc savas pieredzes!Baigais kaifs tā pamedīt,bet ne jau vienmēr mednieks ēd nomedītā medījuma gaļu!!!Tas jāsaprot,ka ne jau vienmēr šis nomedītais vīrietis man ir vajadzīgs ilgtermiņā.

Dzēsts lietotājs

Raksts balstīts uz puspatiesībām. Taisnība - ja attiecībās nav "spraugu", tad cits tur ielīst nevar. Tāpēc katras sievietes un vīrieša rūpēm vajadzētu būt vērstām uz attiecību stiprināšanu un pilnveidošanu, turklāt tajā - kā rakstā pareizi sacīts - jāiesaista arī dzīvesbiedrs. Un retais cilvēks pametīs attiecības, kurās ieguldījis tik daudz mīlestības, enerģijas, laika un darba, kuras caur atrisinātiem konfliktiem kļuvušas spēcīgas, elastīgas, pielāgoties spējīgas. Tādās attiecībās cilvēkam būs daudz augstāka līmeņa saskarsme nekā jaunās, viņš jutīsies kā namā, ko pats uzcēlis un uzturējis ar savām paša rokām pēc saviem paša ieskatiem.
Taču, ja sprauga ir, tad vai būtu ētiski tajā ielīst? Vai zaglis, kas iegājis nepieskatītā dzīvoklī, kurā durvis ir vaļā, un iznesis ārā visu vērtīgo, ir vienkārši pats "atbildīgs par savu dzīvi un laimes izjūtu"? Vai viņš nav sodāms? Saimnieki taču paši vainīgi, ka atstāja durvis vaļā!
Es ticu un zinu, ka ir gadījumi, kad attiecības ir trauslas, nestabilas un nelaimīgas, un dažkārt mums var būt lielāks potenciāls labām attiecībām ar cilvēku no malas nekā ar to, ar ko jau esam kopā. Šādā gadījumā nosodīt ir grūti.
Taču nepiekrītu rakstā minētajam, ka mīlestība nav atkarīga no gribas. Mīlestība ir trinitāra - tai ir sirds, prāts un spēks. Dažādos dzīves posmos visi (bez izņēmuma) cilvēki iziet cauri visiem šiem mīlestības periodiem, kas nomaina viens otru, līdz cilvēks iemācās mīlēt ar visiem trim mīlestības aspektiem vienlaicīgi. Un cilvēks ar vāju gribu tik tiešām pēc pirmā gada, kad emocijas pieklusušas, vairs nezinās, ko iesākt - jo viņa mīlestība ir kliba. Viņš domā, ka vairs nemīl, ka nespēj mīlēt, jo kādu brīdi nejūt emocijas. Šajā brīdī ielausties cilvēkam no malas var būt liktenīgi, un, manuprāt, arī neētiski. Tas liecina par necieņu pret otru cilvēku, kuru tu tiešām šajā brīdī vari aiznest kā burku no plaukta, jo viņam ir grūts brīdis dzīvē, kurā viņam daudz kas jāiemācās, bet tu viņam šo mācību liedz. Tu izrādi necieņu pret cilvēka pieņemto lēmumu, jebkādā veidā veicinot viņa aiziešanu no ģimenes. Es šādā brīdī ieteiktu cilvēkam vairāk uzmanības veltīt ģimenei, nevis "izmantotu izdevību". Tā nerīkoties jebkurā gadijumā ir nekrietni, lai arī, protams, vainīgie ir abi divi.
Bet, kā jau teicu, nav viennozīmīgu situāciju. Jo sevišķi, ja esam cilvēki bez gribas vai arī ar gribu saprotam emocijas, tad jau paši dzīves pagriezieni mūs svaidīs kā slīcēju okeānā, nemaz nerunājot par cilvēku, kurš apzināti pieliks roku, lai izjauktu to, uz ko mēs esam tiekušies un par ko esam cīnījušies.

Dzēsts lietotājs

Tāds nenopietns raksts!Nevar-kaut kāda sieviete aizvilkt vīru...Kaut kā sāk atgādināt "Vakara ziņas"...

Dzēsts lietotājs

Ja Tu vīru mīli no visas sirds,nevis ar ārišķībām un liec viņam justies vis vis vis lieliskākajam ,turklāt esi atklāta un godīga attiecībās ar viņu, izredzes ,ka viņš varētu aiziet stipri samazinātos.

Dzēsts lietotājs

smiekligi.... vainot otru ir vieglak neka atzit savas kludas un berni nav ierocis ar kuru noturet virieti... ja virietis mil savus bernus tad ar miles vinus budams ar citu sievieti. un daleji mes pasas esam vainigas ka viriesi mekle citas. un nejau kads cits ir vainigs. un cilveks vins vai vina nav mebele kuru var panemt nolikt un stumdit....

Dzēsts lietotājs

Izlasot šo rakstu atcerējos ko pavisam citu, kas pēdējā laikā man ir licies dīvaini un neizprotami. Vispirms par mani, esmu šķīrusies, pēcāk bijušas pāris gadu ilgas attiecības, taču šobrīd esmu viena, bērnu man nav, tīri labi sadzīvoju ar sevi. Protams, tas nenozīmē, ka tomēr meklēju attiecības, varbūt tagad daru to gudrāk un piezemētāk. Taču, ja runa ir par sievietēm, kuras " aizviļ vīriešus no ģimenes", tad daļā no gadījumiem ir tā vīrieša paša iniciatīva. Un vīrieši krāpj savas dievinātās sievas daudz biežāk nekā varētu iedomāties. Reiz krogā sanāca saruna ar kādu vīrieti, krogs pustukšs kāpēc gan neparunāt, šīs vīrietis man sīki un smalki izstāstīja par savu ģimeni , parunājamies par dažādām dzīves tēmām, un tad kā zibens no skaidrām debesīm seko piedāvājums pārgulēt, atsacījos, bet turpināju izjautāt par to, cik tad bieži šis sievu krāpjot.  Izrādās bieži, bet tas viņprāt neesot nekas īpašs. Tas ko ar šo visu vēlējos pateikt ir tas, ka lai kā negribētos ticēt, ne vienmēr sievietes ir vinīgas pie tās aizvildšanas, paši vīrieši ir gana naski, lai tos aizviļ

Dzēsts lietotājs

Man par to smiekli nāk Kapēc gan cilvēkiem ir tik šaura domāšana....? Vīrietis pats ļoti labi zina ko dara.Kāpēc vienmēr vaina jāveļ uz to otru sievieti...? Par to ka uzdrošinās iemīlēties precētā vīrietī?

Precējies vai neprecējies...visi esam brīvi cilvēki un neviens nevienam nevar piederēt!!!!

Dzēsts lietotājs

Būsim kopā jau 7 gadu ....Ira domas jau par mazo ,gribas mums to ģimeni abiem ....abi strādājam ,,,,un sadzivē viss kārtībā '' IT   KĀ  ''  .... sex ir super labs .....vienu brīdi uzķēru ,ka manam viena baigi DRAUGOS atsūtījussi apsveukumu ar tādu mīlamu terkstiņu ar mīļiem vārdiem,....ko MAN BIJA DARĪT? pārdomaju mūsu attiecibas un ieguldu tajas daudz.... lietoju kosmetiku (sāku) ,jo no mazotnes mani audzinaja stingra vecmāmiņa....un kopju savu izskatu tagad vairak arī ,lasu visu interneta.....  sadzīvē kluvām saticigaki ,,mazak izsaku nevajadzigas lietas ,sāku domat kur varetu but vaina ,ka vinam tadu citu  vajag...... 
  VINJS TA MAN TEICA ,LAI eju draugos apsveikt radinieci ,apsveicu ,un pie reizes pavandijos ,kur vajag ,-vinjs to izmetis ara no draugiem ,un aizrakstijis ka ira sieva ,un vinjam citu nevajag...tas mani tā iepriecināja......  un nekada sakrste tur nebija ,un nekkas apsveikumos ar nebija......tikkai tas vinas ,no "'TĀS SVEŠĀS''  ... 
1 2 3

Kategorijas