seko mums:
  • Otrdiena, 22. maijs
  •  
  • Vārda dienas: Emīlija

    

Ielogojies portālā un sazinies ar citiem mammam.lv/tetiem.lv lietotājiem!




Ienāc ar draugiem.lv pasi
(draugiem.lv lietotājvārdu un paroli) draugiem.pase

       

Meklēt rakstos


Rakstu arhīvs
   

Vīrs sit... Gribu šķirties, bet ko darīt ar kredītu..?

  • 23.01.2012 15:24
    Indra Oestergaard teica:

    zuudi miglaa... lai vecis seez ar krediitiem.. 


  • 01.02.2012 13:32
    santa zemīte teica:

    Indra Oestergaard
    , izskaties pēc tādas, kas var pateikt "lai vecis sēž ar kredītiem".

    1. Ja kredīts iegādāts laulības laikā, tā ir kopīgā sāpe.
    2. Ja kredīts uz sievietes vārda un vēl arī pirms laulības, tad tā galvenokārt ir viņas sāpe.

    Ja man būtu līdzīga situācija (tpu, tpu, tpu) es meklētu risinājumus, kā tikt prom. jo, lai gan bankas ir rīkļu rāvēji, izjukušu laulību un iztikas līdzekļu samazināšanos saprastu. uz ielas uzreiz neizmestu. pārskatītu līgumus, visticamākais uzliktu kredītprocentus, ilgāk būtu jāmaksā, bet galīgā bezizejā neatstātu.

    tā kā cīnies, domā, bet rokas nenolaid!


  • 02.03.2012 13:42
    IRENA MIHAILOVA(Ribakova) teica:

    TEIKSU TURIES.TU PATI ESI VAINIGA KA PIELAVI ROKU PACELT VINAM UZ SEVIS.ES ARI AR VIRU ESMU 12 GADUS 3MENESUS KOPA NELAVU NELAUSU LAI PACEL ROKAS VINS ZIN KA ES LABAK ZEM EGLES DZIVOSU NEVIS ATLAUSU KAUT PIRKSTU SEV PIESKARTIES.NO TADIEM VECIEM JAMUK PROM PEC 1SITIENA.TAS NAV VIRIETIS.TU DZIVO AR BABU NEVIS VIRIETI.ISTS VIRIETIS SEV TO NEATLAUJ JA ARI SIEVIETE UZPRASAS.CIENI SEVI SAVUS BERNUS TAS IR ARPRATS JA VEL BERNU PRIEKSA TAS NOTIEK.SAKAT TACU SEVI CIENIT SIEVIETES!CINIES CIK SAPIGI GRUTI NEBUTU.ES BIJU MAZA REDZEJU KA VECAKI KAVAS PATEICU SEV MANA GIMENE TA TAS NEBUS.MANI VIRS IR VAIRAKAS REIZES IZGLABIS REALI IZGLABIS NO SUDIEM.UN VEL STIPRAK MANA MILESTIBA PRET VINU AUG.CERU KA TA BUS VISU MANU MUZU NOVELU TEV TO LABAKO.CERIBA MIRST PEDEJA TURIES CINIES.​


Lai pievienotu komentārus, Tev jāautorizējas vai jāreģistrējas. Ja esi reģistrējies draugiem.lv, vari ienākt ar draugiem.lv pasi.

draugiem.pase