Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 3.5/5
  Inta Linde

  Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Joku konkurss: Ome māca runāt!

Aleksa jociņš: Mazais Aleksis ļoti šļupst, bieži runā citus burtiņus. Omīte, gribēdama pamācīt, saka: Aleksīt, atkārto - g, g, g... gribu! Aleksis: G, g, g... ļipu!     __________________________________________________________________________ Visus konkursam iesūtītos jokus lasi ŠEIT! Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPI

Skatīt visus jokus

Ko drīkst darīt Zaļajā ceturtdienā, Lielajā piektdienā un Klusajā sestdienā

 • 09.04.2009 10:02
  dzēsts lietotājs teica:

  īsteni latviešu garā - viss juku jukām - gan pagānu tradīcijas, gan kristietības

 • 09.04.2009 11:17
  dzēsts lietotājs teica:

  kārtējais mikslis 1.Ķēniņu grāmata 18:21 "Tad Elija pienāca visai tautai klāt un sacīja: "Cik ilgi jūs klibosit uz abām pusēm? Ja Tas Kungs ir Dievs, tad sekojiet Viņam! Bet, ja Baals ir dievs, tad sekojiet tam!" Bet tauta viņam neatbildēja ne vārda."

 • 09.04.2009 19:49
  Ulvija Brīvlauka teica:

  Šie nav pavasara saulgrieži, tie bija 21. martā, tad arī piederēja pie lietas olu kaujas un visu dzīvības spēku iešūpošana t.i. šūpošanās, un tie kam tas bija svarīgi to arī izdarīja, tagad būs Kristus augšāmcelšanās svētki. Protams, var darīt visādi, arī jaukt visu vienā katlā, bet šādi manuprāt mēs pazaudējam satruru kā vieniem tā otriem svētkiem. Un, ja kāds saka, ka šie būs saulgrieži, tad lai paskatās kalendārā!

 • 09.04.2009 20:31
  dzēsts lietotājs teica:

  "...mūsu Pashā jērs ir par mums upurēts - Kristus."1.Kor.5:7). Tas ir svarīgi... nevis saulgrieži...

 • 01.04.2010 09:32
  REGINA LAUČIŠKA (Zelča) teica:


  Kad dabā noveļas tumsas slogs un saule sāk iet savu uzvaras ceļu, ziemas un vasaras saulgriežu vidū, līdz ar saules atgriešanos, mēs svinam Lieldienas. Tā ir pirmā svētdiena pēc pavasara pilnmēness un šogad tā ir 12. aprīlī.


  Vai tas ir aprīļa joks!Aprill!šogad Lieldienas 4.04.

 • 01.04.2010 12:00
  dzēsts lietotājs teica:


  Droši vien raksts no pagājušā gada iekopēts. Bet vispār man jau liekas, ka klusākā no šis nedēļas dienām ir piektdiena

 • 01.04.2010 15:01
  dzēsts lietotājs teica:


  Kas tad nu šo ir samurgojis. Latviešiem ir Māras diena , Lielā diena, tad nāk Ūsiņš utt. Šeit tiek viss sabāzts kopā. Kristieši taču svin jēzus svētkus, bet mēs savus Saulgriežus-saules atgriešanos, gaismas uzvaru pār tumsu. Tāpēc lūdzu nevajaga rakstīt kautko rakstīšanas pēc. Tas arī liecina par ši autora  zemo zināšanu līmeni.

 • 05.04.2012 07:25
  Anna Mūrniece teica:

  Nu jā,ja jau šogad Lieldienas ir 12.aprīlī,tad gan man jābrīnās.Tiešām rakstītājai vajadzēja padomāt,ko rakstīt.Tā ir klaja maldināšana.Kad tad būs Vasarsvētki pēc viņas domām?

 1. 1
 2. 2
 3. »


Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Pirmo reizi ielogojieties ar draugiem.lv pasi, Tev tiks izveidots lietotāja profils.

 

LAPAS KARTE