Nāc uz Berga Bazāru un palīdzi bērnu slimnīcai!

 08. decembris 2009 12:35 Ziņa

Šā gada 12. decembrī  notiks pirmais Labdarības bazārs Berga Bazārā – vērienīgu pasākumu ģimenēm visas dienas garumā, kura ietvaros tiks vākti līdzekļi Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai.
Pasākuma ietvaros līdztekus tradicionālajam sestdienas bazāram Berga BazārāSlow Food zemnieku un amatnieku tirdziņam – norisināsies dažādi muzikāli priekšnesumi, sagatavota īpaša programma bērniem ar animācijas filmām kinoteātrī K Suns, nodrošināta iespēja bērniem pašiem līdzdarboties radošajā darbnīcā. Vakarā paredzēts koncerts un labdarības izsole.


Tirgotājus un Ziemassvētku dāvanu pircējus Berga Bazāra pasāžās ar dančiem un rotaļām lieliem un maziem priecēs folkloras kopas Skandenieki un Grodi, kā arī uzstāsies koris Kamēr. Īpašu pārsteigumu bazāra apmeklētājiem sarūpējuši dažādu Rīgas restorānu pavāri ar tirdziņa zemniekiem – Slow Food gardumu labdarības degustāciju.

Īpaša programma sagatavota mazajiem apmeklētājiem. Bērnu rīts iesāksies ar studijas Dauka sagatavoto animācijas īsfilmu programmu kinoteātrī K-Suns. Pēc tam ikviens mazais skatītājs aicināts pārvērsties par mazo darītāju Lielo radošajā darbnīcā mazajiem. Rotaļās iešana, zīmēšana, papīra māju locīšana un gatavošana pieredzējušu arhitektu, mākslinieku un Bērnu slimnīcas pedagogu vadībā – tas ir tikai neliels ieskats aizraujošajās aktivitātēs, kas sagaida mazos Labdarības bazāra Berga Bazārā apmeklētājus.

Andalūzijas sunī vakarā notiks labdarības koncerts, kurā uzstāsies Ginta Ēķe, Jolanta Gulbe un Rīgas Sarkanais koris, Juris Kaukulis un grupa Suņa stunda. Vakara noslēgumā skatītājus izklaidēs Karaliskais improvizācijas teātris. Koncerta pārtraukumā notiks labdarības izsole, kuras laikā varēs iegādāties Lielo radošajā darbnīcā mazajiem tapušos darinājumus un citas vērtīgas lietas.

 

Pasākuma programma:

9.00 - 15.00  Folkloras kopas Grodi, Skandenieki, koris Kamēr

10.00 - 15.00  Radošā darbnīca bērniem

10.00 - 13.00 Studijas Dauka animācijas filmu programma kinoteātrī K-Suns

12.00 - 15.00 Andalūzijas sunī - Latte, Kaspars Rolšteins, Roberts Gobziņš & Resnie putni u.c.

17.00 - 20.00 Andalūzijas sunī - Jolanta Gulbe - Paškeviča, Ginta Ēķe, Karaliskais improvizācijas teātris u.c. Labdarības izsole.


Lielie Bērnu slimnīcai un Bērnu slimnīcas fonds ir ļoti pateicīgi par ziedojumiem, apmeklējot Labdarības bazāra Berga bazārā pasākumus. Bērnu slimnīcai tiks ziedota arī daļa no tirdziņa ieņēmumiem, kā arī Slow Food degustācijas un labdarības izsoles ienākumi.
 0 Pievienot komentāru

Kategorijas