Skropstu serums - jauna ēra skropstu kosmētikā! VIDEO 2

 08. decembris 2009 11:50 Reklāmas projekts

Karstākais jaunums, apvērsums, pat revolūcija – tā dēvē jauno kosmētikas produktu, kas nodrošina dabīgi biezākas, kuplākas un garākas skropstas, bez lieko skropstu izmantošanas.Publicitātes foto. Freida Pinto


Pagarinošas, kuplinošas, atliecošas, ar mākslīgo skropstu efektu... Tieši tad, kad mūsu skropstas, šķiet, jau ir pieredzējušas visu iespējamo, L'Oréal pētnieki ziņo par jaunu, inovatīvu kosmētikas līdzekli – skropstu serumu. Šis jaunais kosmētikas brīnumbērns ļauj padarīt skropstas ievērojami kuplākas un garākas ar kopjošām, nevis krāsojošām metodēm. Pagaidām skropstu serums gan ir samērā ekskluzīvs kosmētikas līdzeklis, kuru piedāvā tikai daži zīmoli, un nu arī L'Oréal Paris stendos vietu ieņem Renewal Lash Serum. Skropstu serums palīdzēs visām sievietēm, kam šķiet, ka skropstas ir pārāk īsas, pārāk plānas vai intensīvi izkrīt. RENEWAL LASH SERUM atjauno un  stiprina skropstas, kā arī apgādā tās ar enerģiju, kas nepieciešama skropstu attīstībai.

Tas satur 2 inovatīvas aktīvās sastāvdaļas:

  • arginīnu, kas ir viena no galvenajām keratīnu veidojošajām aminoskābēm. Pro - keratīns dod skropstu attīstībai nepieciešamo enerģiju, novērš bojājumus, uzlabo skropstu virsmas struktūru, padarot tās biezākas, kuplākas, ļaujot tām izaugt garākām.
  • Centella Asiatica ekstraktu, kas stimulē kolagēna sintēzi, paildzina skropstas dzīves ciklu un pasargā skropstas no izkrišanas tušas noņemšanas laikā.

Kā to lietot?
Serumu ieteicams lietot 8 nedēļas, divas reizes dienā, bet pirmajiem rezultātiem vajadzētu  parādīties jau pēc 4 nedēļām. Uzklāt no rīta un vakarā. No rīta pirms skropstu tušas lietošanas, bet vakarā klāt uz notīrītām skropstām.

 

  • Dienā lietojiet serumu, lai pasargātu skropstas no ārējās vides kaitīgās iedarbības un lai saglabātu tās spīdīgas un pievilcīgas.
  • Nakts ir laiks, kad šūnu reģenerācija notiek visaktīvāk, tādēļ lietojiet serumu, lai nodrošinātu aktīvu tā iedarbību uz skroptu atjaunošanās procesu.


Noapaļotais aplikators, kas atgādina skropstas formu, atļauj uzklāt tieši nepieciešamo produkta daudzumu. Aplikatora galiņš nogādā serumu uz skropstu saknēm, bet „karotītes“ veida aplikators nodrošina seruma uzklāšanu visā skropstu garumā.

Skropstu tuša ar pievienotu serumu
Skropstu serums jau sacēlis īstu vētru rietumu presē. Skaistumkopšanas izdevumi vienbalsīgi dzied slavas dziesmas jaunajai precei. Daži pat prognozē skropstu tušu ēras gals – seruma efekts ir tik izteikts, ka skropstas izskatās garas un kuplas jau bez tušas lietošanas. Taču zvanīt sēru zvanus skropstu tušas piemiņai ir stipri pāragri – serumu izmantošana neizslēdz tušas lietošanu. Vēl vairāk: šie divi skropstu kosmētikas līdzekļi viens otru papildina.

Double Extension Renewal Serum inside ir dubultā pagarinošā skropstu tuša, kuras krēmveida bāze stiprina un aizsargā skropstas pateicoties tās sastāvā esošajam keramīdam R, Pro vitamīnam B5 un īpašajiem vaskiem, kas rūpējas par to, lai tušas bāze klātos viegli un līdzeni.

Šīs skropstu tušas bāzei papildus pievienots Lash Renewal skropstu serums un tā sniedz visu to pašu iepriekš minēto iedarbību kopumu, ko skropstas aktivizējošais serums. Vienīgā atšķirība starp skropstu tušu, kurai pievienots serums un skropstu serumu ir tāda, ka serums praktiski sastāv tikai no aktīvajām sastāvdaļām un ūdens, bet skropstu tušas bāzei pievienots vairāk sastāvdaļu: vaski un citas vielas, kas pilda skropstas pagarinošu funkciju, tādēļ aktīvo sastāvdaļu koncentrācija bāzē nav tik liela un, iespējams, tās iedarbība uz skropstām nebūs tik ātri pamanāma, kā arī skropstu tušas bāze nav paredzēta klāšanai uz skropstām naktī.

Vairāk skropstu, krāšņākas skropstas tikai 1 mēneša laikā un par 80% garākas!!! 2 Pievienot komentāru

Kategorijas