Pastāsti, kāda ir tava sievietes būtība un saņem trīs brīvas dienas! 4

 07. decembris 2009 13:00 Konkurss

Kas Tu esi? - Pele Pelēkā vai Hiēna? Parīzietes klusais šarms, spānietes karstasinība vai skandināvietes vēsais feminisms - kā Tu panāc to, ko patiesi vēlies, kā dzīvo, mīli un radi? Pastāsti par savu sievišķības noslēpumu attiecībās un mēs tev uzdāvināsim trīs brīnišķīgas dienas, ko veltīt savas sievišķības izzināšanai!Publicitātes foto


Dzīve reizēm piedāvā pakrūti kņudinošus kūleņus, fantastiskas iespējas un pārpasaulīgus brīnumus. Bet reizēm velkas kā gliemezis, kad katra diena šķiet gara, pelēka un vientuļa. Lai kāda būtu Tavējā, svarīgi nepazaudēt spēju saglabāt savu sievišķo būtību. Bet varbūt Tev to vēl tikai jāatklāj? Mammam.lv/tetiem.lv sadarbībā ar Profesionālās izaugsmes un meistarības skolu ALTER EGO piedāvā iespēju dalīties savās pārdomās un sajūtās par to, kādi ir Tavi sievišķības noslēpumi attiecībās? Uzrunājošākā stāsta autorei dāvināsim trīs brīvas dienas izbraukuma pasākumā Sievietes būtība, bet pārējām dalībniecēm, ņemot līdzi draudzeni, būs 10% atlaide.

Iesūtīt stāstu!


Visi iesūtītie stāsti tiks publicēti portāla mammam.lv/tetiem.lv Mīlestības un seksa sadaļā: Kā saprast sievietes. Stāstu iesūtīšana turpināsies līdz nākamajai pirmdienai, 14. decembrim, bet otrdien, 15. decembrī publicēsim konkursa rezultātus!
 
Kas ir trīs brīvdienas izbraukuma pasākumā Sievietes būtība?
 
Tu ierodies brīvdienu mājā klusā un skaistā vietā Latvijas laukos, kur laukā rotaļājas dūmaka, pērnās smilgas un svaiga gaisa saspēle. Tevi sagaida sirsnība, mīļums un rūpes. Trīs dienas, kurās iepazīsies ar domubiedrenēm - burvīgām sievietēm, dalīsies pieredzē un uzkrāsi jaunu, meklēsi un atklāsi savu sievietes būtību caur bērnību, pusaudzes dullajiem gadiem un vēlāko gadu piedzīvotajām attiecībām. Uzzināsi, kā veidot lieliskas attiecības, mīlēt, draudzēties, radīt un dalīties. Tavi rīti sāksies ar ķermeņa un gara pamošanās rituālu enerģētiskajā vingrošanā, turpināsies ar sātīgām saimnieces gatavotām brokastīm, lai turpmāko dienu pavadītu pie kamīna sirsnīgās un atklātās sarunās ar domubiedrenēm psihologa - konsultanta vadībā. Bet vakarā pa mīkstu sūnu un lapu taku Tu dosies uz pirtiņu upītes krastos, lai baudītu zāļu tējas, pirts jaukumus un masāžas dziedinošos pieskārienus. Un tad pienāks nakts, kurā Tu, dienas un notikumu patīkami nogurdināta, ļausies pārdomām un sapņiem par sevi, savu dzīvi un sievietes būtību...

 

Semināru norises datumi: 13.-15.janv., 26.-28.feb., 10.-12.marts
Semināru norises vieta: viesu māja Ābelītes Ogres rajons, Suntaži


ALTER EGO skolas izbraukuma pasākums Sievietes būtība ir skaista dāvana ikvienai sieviete jebkurā dzīves periodā - domu, sajūtu un sapņu atklāšanai. Ienāc www.alterego.lv!

Seko Alterego sarunām!

 4 Pievienot komentāru

Kategorijas