Pretēji prognozēm uzvar Vītoli (Foto) 83

 07. decembris 2009 2:00 Ziņa

Ar skaļām ovācijām, aplausiem, svētku baloniem un ziediem par Latvijas skanīgāko ģimeni LNT sirsnīgajā projektā Dziedošās ģimenes tika atzīta Vītolu ģimene. Bet portāla mammam.lv/tetiem.lv specbalvu pasniedzām kuplajai Beitiku ģimenei no Limbažiem.
Visas iepriekš veiktās aptaujas liecināja, ka Dziedošo ģimeņu finālā uzvarēs karstasinīgie Riču puiši. Mūsu portāla mammam.lv/tetiem.lv aptaujā par Vītoliem balsoja 43% - balsotāju  (17785 balsis), bet par Ričiem - 57% (23 936 balsis). Pagājušās nedēļas laikā ikviens portāla lietotājs balsot varēja reizi dienā.
Līdzīgi rezultāti bija arī LNT mājas lapā veiktajā balsojumā, kur par Vītoliem tika atdotas 2748 balsis (45%), bet Riču ģimene ieguva 3329 balsu (55%).
Arī bukmeikeri prognozēja Riču uzvaru, vērtējot viņu izredzes uzvarēt šovā ar 60 % iespējamību.

"Domāju, ka šīs prognozes, kas bija par labu Riču ģimenei, lika sarosīties visiem Vītolu ģimenes faniem," saka portāla mammam.lv/tetiem.lv galvenā redaktore Sindija Meluškāne. "Un man šķiet, ka tas ir pelnīti, jo Vītolu ģimene vairāk atbilst titulam Dziedošā ģimene. Taču arī Riči, tieši tāpat kā jestrās Legzdiņu māsas, sirsnīgie Grīnhofi, talantīgie Dukuri, skanīgie Beitiki un visi pārējie šova dalībnieki, bija lieliski!"

„PALDIES VISIEM KURI BALSOJA PAR VĪTOLIEM, jebkuram sevi cienošam latvietim vajadzēja saprast, ka Vītolu ģimene bija ir un būs vissirsnīgākā un, nebaidos uzsvērt, latviskākā latviešu dziedošā ģimene”, raksta portālā mammam.lv reģistrētā mamma Ilona Krūmiņa. „Tik tīri nodziedāt un tik pozitīvas emocijas atnest varēja tikai viņi, paldies viņiem! Tai pašā laikā Riču ģimene bija fantastiska! Taču mani viņi nespēja aizkustināt, manu mīļāko dziesmu viņi nodziedāja ar pārāk maz emocijām. Turpmāk emociju vairāk, un vairāk tieši latvisko dziesmu vai romu dziesmu, nevis spāņu vai itāļu, nebaidieties parādīt savu mentalitāti,” Ričiem novēl Ilona Krūmiņa.

"Uzvarēja garīgums šoreiz," portāla mammam.lv forumā raksta Elita Strazdiņa, mammam.lv reģistrētā lietotāja. "Prieks, ka šovs neuzvarēja Vītolus, bet Vītoli uzvarēja šovu, padarot to brīdi par nozīmīgu NOTIKUMU savai tautai, notikumu, kas VIENO - dvēseliskā tuvībā, nesamākslotībā, vienkāršībā un situmā. Vītoli malači, bet vēl vairāk malači ir Latvijas sabiedrība, jo balsojums ļauj noticēt, ka ar Latviju vēl nav titk traki, ja jau tā spēj saprast patiesās vērtības un par tām šajā balsojumā pastāvēt."

Balsojums par Ričiem un Vītoliem bija ļoti līdzīgs. Kopā par abām ģimenēm tika atdotas vairāk kā 200 000 balsis un uzvarētāju no otrās vietas ieguvēja šķīra vien 5000 balsis!

Saņemot skanīgākās dziesmas titulu un balvu 10 000 eiro Vītolu ģimenes tētis sacīja, ka viņiem vislielākā uzvara šova laikā bijusi uzvara pār sevi. „Mēs neesam uzvarējuši Ričus vai kādu citu ģimeni, viņi visi mums ir draudzīgi, bet vislielākā uzvara gan šajā, gan iepriekšējos raidījumos bija uzvara pār sevi, piedaloties norisēs, kas mums nav ierastas,” sacīja Vītolu tētis, lielu paldies pateikdams arī kaimiņam Valdim, kas vairākkārt izslaucis viņu govis prombūtnes laikā. Vītolu mamma teica paldies visiem radiem un draugiem, un it īpaši savai mammai par ikdienas vārīto zupu. Bet Vītolu puiši smaidto pateica paldies skolotājiem, kas viņiem nav pārmetuši nebūšanu skolā šova dēļ!

Savukārt mūsu portāla mammam.lv/tetiem.lv specbalva dāvanu karte 500 ls vērtībā no ceļojumu firmas Impro tika kuplajai un sirsnīgajai Beitku ģimene vai pareizāk sakot Beitiku ģimenes vecākiem Indrai un Egonam!
 83 Pievienot komentāru

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1106