Izlasi nedēļas anekdoti! (27.11-04.12)! Nākamajā nedēļā balvā — biļetes uz izrādi VILKS!

 04. decembris 2009 14:00 Konkurss  skatījumi: 5190

ŠĪS NEDĒĻAS ANEKDOTE! Kad mani bērni saka, "kādreiz bija", es vienmēr atsaku: "Viss sākas ar reiz bija!" Mazdēliņš (3 - 4 g. ) piebilst: "Un beidzas - viņi dzīvoja laimīgi!" (Iesūtījusi Liene Gruntiņa).Publicitātes foto.


Šīs nedēļas uzvarētāja ir Liene Gruntiņa ar anekdoti Reiz bija. Balvā - biļetes uz kādu no Leļļu teātra izrādēm, kā arī labāko latviešu radio pasaku dziesmu izlasi Pasakainās dziesmas.

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju publicēšanas datuma.


Iesūti sava bērna joku un arī nākamajā nedēļā balvā saņem biļetes uz bērnu izrādi VILKS, kas decembrī notiks tikai vienu reizi! Izrāde VILKS notiks 13. decembrī  pašā dienvidū - plkst. 15:00 Ģertrūdes ielā 101a (ieeja no pagalma), kā arī žurnāla SPICĀ četrus numurus!


Izrādi VILKS ir radījuši un spēlē četri mākslinieki no dažādām jomām. Režisors un mūziķis Varis Klausītājs aktīvi darbojas Karaliskajā improvizācijas teātrī. Talantīgā jaunā gleznotāja Anda Lāce veidojusi scenogrāfiju vairākām teātra izrādēm, taču tieši izrādē VILKS skatītājiem ir brīnišķīga iespēja redzēt Andu darbojamies uz skatuves kopā ar aktieriem un veidojot milzīgu sienas gleznojumu. Aktieris Gundars Grasbergs šobrīd pamatā strādā Latvijas Nacionālajā teātrī, taču ir darbojies gan teātrī United Intimacy, gan Valmieras drāmas teātrī, kā arī spēlējis ekscentriskajā aktieru ansamblī Regīna un pirms trim gadiem ieguvis Spēlmaņu nakts titulu Gada labākais jaunais skatuves mākslinieks. Latvijas Nacionālā teātra aktrise Marta Grase izrādē VILKS iejūtas gan vilcēna, gan jēriņa lomā un ved bērnus jautrās rotaļās.


„Gleznojumi, kas top izrādes laikā, ik brīdi dod videi jaunu krāsu un dekorācija pieņemas spēkā līdz pat izrādes beigām.  Tas, ka izrādē glezno profesionāla jaunā un talantīgā gleznotāja Anda Lāce, rada papildus vērtību, jo vilkšanas rezultātā rodas ne vairs dekorācijas, bet suverēni mākslas tēli,”  tā Inga Šteimane par izrādi VILKS


Biļetes uz izrādi VILKS – Ls 4 un Ls 2 (bērniem, skolēniem, studentiem un pensionāriem)
Īpašs Ziemassvētku piedāvājums grupām/klasēm: pērkot grupu biļetes 10 – 20 cilvēkiem, grupas vadītājam izrāde par brīvu, bet pērkot grupu biļetes no 20 - .. cilvēkiem, VISAI GRUPAI (gan pieaugušajiem, gan bērniem)  biļetes cena 2 Ls un grupas vadītājam izrāde par brīvu.


Biļetes var iegādāties: www.bezrindas.lv un pirms izrādes.
Organizē: Teātris United Intimacy

 

 

 

 

 

 

Informācija par izrādi: http://unitedintimacy.lv


UZMANĪBU! Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz CETURTDIENAS (10.12.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim ceturtdienas pēcpusdienā.

Visus bērnu jokus lasi šeit!


 0 Pievienot komentāru

Kategorijas