Riču ģimene: fināls būs ugunīgs! 2

 03. decembris 2009 13:20 Ziņa

Sajūtās un pārdomās īsi pirms finiša portālā www.kasjauns.lv dalās vieni no diviem Dziedošo ģimeņu finālistiem - Riču puiši. Kādi pārsteigumi mūs sagaida šo svētdien un, kā viņiem tas izdodas?
Sveiki!
Cītīgi gatavojamies svētdienas finālam, tā, ka pagaidām atslābt nevaram. Zinām, ka tie būs lieli svētki, kādam arī asaras un skumjas, jo katru svētdienas vakaru vairs netiksimies LNT kanālā, lai turpinātu sekot savu favorītu gaitām, lai justu un pārdzīvotu tiem līdzi, ja kaut kas ne tā ir sanācis. Tomēr ticam, ka šis skaistais un sirsnības pilnais laiks, kuru pavadījām  kopā, paliks vēl ilgi, ilgi mūsu sirdīs. Un mums pietiks vien aizvērt acis un atcerēties kādu dziesmas melodiju, lai uzreiz tā liktu mums pasmaidīt.
Mums uzreiz pēc pusfināla jautāja, vai vēlamies uzvarēt. Protams, ka vēlamies! Mēs rakstījām iepriekšējā reizē, ka mums tam ir ļoti liels stimuls un motivācija, un tas ir smaids cilvēku sejās, tās ir mīlestības pilnās vēstules, tie esat jūs, kuri mums tik daudz ir palīdzējuši, lai mēs būtu šeit, nu jau finālā!
Mēs esam gandarīti, ka esam tikuši finālā, jo tas ir milzīgs apliecinājums tam, ka tas, ko mēs darām uz skatuves, kā mēs muzicējam un dziedam, ir vajadzīgs cilvēkiem, pie tam – gan lieliem, gan maziem, par ko arī ir ļoti liels prieks. Mums, Ričiem, tā ir vislielākā balva!


Daudzus interesē, ko tad mēs darīsim ar galveno balvu, ja uzvarēsim. Uz to mēs atbildam pagaidām šādi: „Nav ko dalīt medījumu, pirms tas vispār ir nomedīts.”  Tad, kad būs, tad arī domāsim. Neesam atteikušies no domas par labdarību, taču tas būs konkrēti kādam cilvēciņam, kuram ir nepieciešama palīdzība, nevis «x» labdarības fondam. Tā, lūk!


Tos, kuri mēģina mūs ar Vītoliem nostādīt pretējās karojošās pusēs, kas savā starpā cīnās, varam nomierināt! Mēs ar Vītoliem necīnāmies. Mēs sanākam kopā un muzicējam.


Tādēļ jau tas ir sirsnīgais ģimeņu dziedāšanas raidījums. Un tāds tas arī paliks mūsu sirdīs!


Runājot par pusfinālu. Jā, tās bija labākie mūsu priekšnesumi šī šova ietvaros, tā mēs domājam. Patiess prieks, ka viss sanāca tieši tā kā sanāca. Paldies visiem labajiem cilvēkiem, kuri mums palīdzēja! Lai lietas virzītos uz priekšu, ir jāsanāk visiem kopā un tās jādara. Arī tad, ja dažkārt par tām naudas izteiksmē mēs neko nenopelnām. Iegūts tiek kaut kas, kas rada smaidu, prieku, ticību un nākotnē iespēju arī gūt finansiālu labumu.
Daudzi uzskata, ka Riču puišiem ir sponsori, kas mūs lutina! Mēs par to būtu tikai priecīgi, taču tā nav. Ir daudz vienkāršāk – mēs ejam pie cilvēkiem, aicinām uz sadarbību, un viņi vai nu piekrīt, vai atsaka. Varbūt der atcerēties, ka, lai paēstu, mums nevajag naudu, bet gan kartupeli, lai nomazgātos, mums nevajag naudu, bet gan ūdeni, lai palīdzētu kādam, mums nevajag naudu, bet izdomu, zināšanas un vēlēšanos to izdarīt.


Tādēļ  cilvēks ir nenovērtējams, draugs ir tuvinieks un tādēļ neskriesim pakaļ tam, ko mums nevajag, bet pavērsimies sev apkārt, tad sevī ieraudzīsim to, ko mums patiesi vajag.


Par finālu varam atklāt tik daudz, ka būs viss, ko jūs no mums gaidāt. Gan klasisks, izturēts dziedājums mini orķestra pavadījumā, gan ugunīgie spāņu ritmi dziesmā Volare, gan smeldzīgā vijoļspēle romu romancē De ves erat.
Kopskaitā mūsu abos priekšnesumos piedalīsies 21 cilvēks. Ceru, ka intriga ir radīta.
Tiksimies finālā un mūsu koncertos decembrī visā Latvijā!


Ar cieņu un mīlestību,
Riču ģimene


Avots: www.kasjauns.lv

 


 2 Pievienot komentāru

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1106