Mūziķis Andris Kivičs atkal šķiras 18

 01. decembris 2009 19:55 Ziņa

Kaut arī ilgu laiku nolieguši, ka abu laulība izjukusi, Andris (32) un Elīna (26) Kiviči nu oficiāli apstiprinājuši, ka tomēr šķiras. Viņi apprecējās 2007. gada 18. augustā, informē portāls www.kasjauns.lv.Foto: www.kasjauns.lv


Grupas Z–Scars solists Kivičs modeli Elīnu Straumi satika pirms pieciem gadiem Valmierā, tomēr nopietnākas jūtas starp viņiem radās 2006. gada nogalē. Tad mūziķis Kivičs pārtrauca attiecības ar modeli un stilisti Danu Dombrovsku, ar kuru kopdzīvē pasaulē nācu abu dēls Kristofers. Savukārt attiecības ar Elīnu bija Andra Kiviča otrā laulība — ilgus gadus viņš bija precējies ar apvienības Avantis projektu vadītāju, bijušo basketbolisti un TV sporta ziņu moderatori Ilzi Ieviņu.

Otrās laulības
Elīnu Straumi Kivičs bildināja 2006. gada februārī, bet kāzām gatavojās pusgadu. Laulības dzīvē Andri un Elīnu ievadīja režisors Igors Linga ar dzīvesbiedri Antru. Svinīgajā brīdī piedalījās tikai ģimenes locekļi un tuvākie draugi — kopumā viesu skaits nepārsniedza 40.
Pēc svinīgās ceremonijas jaunais pāris kopā ar viesiem fotografējās baznīcas pagalmā, malkoja šampanieti, bet pēc tam devās uz fotostudiju, kur tapa skaistas bildes Kiviču ģimenes albumam. Pirms došanās uz viesu namu Baložos, kur notika kāzu svinības, Kiviču pāris izbaudīja romantisku brīdi šalcošas jūras krastā Jūrmalā.
Andris Kivičs mūžīgu mīlestību un kopābūšanu līdz dzīves beigām Elīnai solīja pie Rīgas Krusta evaņģēliski luteriskās baznīcas altāra un teicās būt labs vīrs.

Lai skatītū Kiviču pāru attiecības bildēs,


Sitis sievu?
Par Andra un Elīnas Kiviču laulību runāja daudz. Klīda baumas, ka mūziķis bieži dzerot un pat iekaustot sievu, turklāt aculiecinieki redzējuši, kā Andris ne reizi vien esot padzīts no mājām. Runas, ka, visticamāk, izjukusi Kiviču laulība, plašāk izskanēja pirms dažiem mēnešiem, kad Andris jau bija pametis Latviju, lai dotos peļņā uz Džērsijas salu. Prese tad rakstīja, ka Elīna iesniegusi prasību par laulību šķiršanu, jo nespējot izturēt vīra vardarbību.
Toreiz šīs runas gan Andris Kivičs, gan viņa sieva Elīna nosauca par apmelojumiem. „Kā var tik brutāli, apgalvojuma formā paziņot pilnīgus melus? Kas vispār tie par avotiem? Neviens cilvēks neko tādu nemaz nevarēja stāstīt, jo tā nav patiesība!” nikns bija Andris Kivičs un uzsvēra, ka nedz viņš, nedz dzīvesbiedre ar šķiršanās prasību tiesā neesot vērsušies.

 

Neslēpšu, ka savulaik ņēmāmies, kašķējāmies, esam metuši viens otram ar šampanieša glāzēm. Taču neesmu sitis vai kā citādi fiziski iespaidojis sievu.


Kivičs pat izteica domu, ka par šiem apmelojumiem vērsīsies tiesā. „Jau sešus gadus preses visatļautības dēļ man jāpiedzīvo pilnīgi absurdas situācijas! Cik ilgi tas turpināsies? Ar sievu vienojāmies, ka nu ir reize, kad jāliek tam punkts. Esam apņēmušies sūdzēt tiesā dzeltenās preses izdevumu un arī visus pārējos medijus, kas izplatījuši nepatiesās ziņas, ka gatavojamies šķirties. Tas, ka strīdamies un par ko kašķējamies, ir tikai mūsu privāta darīšana. Bet mēs nešķiramies! Pat negrasāmies to darīt. Visnepatīkamākais, ka šī absurdā ziņa atklātībā nonāca tieši mūsu kāzu jubilejā, piedevām laikā, kad apsveram domu par ģimenes pieaugumu!” sašutis žurnālam Kas Jauns toreiz klāstīja Andris Kivičs.
Mūziķis arī pārdzīvoja, ka mediju izplatīto melu dēļ pamatīgi uztraukušies viņu tuvinieki. „Elīnas vecmāmiņa pusi dienas raudāja… Viņa patiešām noticēja baumām par šķiršanos un tam, ka mazmeitu vīrs nelietīgi sitis.” Mūziķis apgalvoja, ka runas par vardarbību ģimenē esot krietni pārspīlētas. „Jā, esam ķīvējušies un draudējuši viens otram ar šķiršanos. Esam gājuši prom no mājām, bet maksimums pēc trim dienām jau atkal viss vienmēr bijis kārtībā. Neslēpšu, ka savulaik ņēmāmies, kašķējāmies, esam metuši viens otram ar šampanieša glāzēm. Taču neesmu sitis vai kā citādi fiziski iespaidojis sievu. Tie bijuši pavisam sadzīviski strīdi, kā ikvienā ģimenē. Turklāt pēdējā reize, kad mums bija kādas lielākas nesaskaņas ar visādu priekšmetu svaidīšanu, bija aptuveni pirms pusotra gada. Tad viens otram apsolījām, ka turpmāk emocijas apvaldīsim civilizēti,” skaidroja mūziķis, apliecinādams, ka viņa attiecības ar Elīnu esot vislabākajā kārtībā.

 

Avots: www.kasjauns.lv18 Pievienot komentāru

Kategorijas