Esmu bez darba un izmantoju laiku sev

 01. decembris 2009 13:00 Pieredze

Man visu laiku labākais lutināšanas veids ir grāmata — kāds labs romāniņš, krūze aromātiskas piparmētru tējas un atmiņas par pagājušo vasaru.Foto: Edijs Pālens, http://www.edijsfoto.lv/

Attēlā redzamā meitene nav raksta varone.


Šobrīd, kad esmu palikusi bez darba, izmantoju laiku sev. Daru daudzko tādu, kam lidz šim neatlika laika. Esmu sākusi vingrot, apmeklēju floristikas kursus, dziedu folkloras kopā un izmantoju bezdarbniekiem doto iespēju mācīties kursos, kur apgūstu datorzinības.

 
Šobrīd, kad esmu palikusi bez darba, izmantoju laiku sev. Daru daudzko tādu, kam lidz šim neatlika laika.

Man ļoti patīk mācīties kaut ko jaunu un uzskatu, ka arī tā ir sava veida sevis lutināšana — darīt to, kas patīk un iepriecina.
 
Nav būtiski, vai esam mamma, sieva, meita, priekšniece vai bezdarbniece, dažkārt būtiski būt vienkārši sievietei!
 

Stāstu iesūtījusi: mamam.lv reģistrētais lietotājs Jole, stāstu konkursa Kā es sevi iepriecinu dalībniece.

 

 

 

 

Mammam.lv/tetiem.lv sadarbībā ar Taka Spa aicina — izstāsti mums savas idejas un pieredzi — kā sievietei sevi iepriecināt! Iedvesmojošākā stāsta autorei balvā Taka Spa mazais pievilcības rituāls. Iesūtīt stāstu!


Kas ir Taka Spa mazais pievilcības rituāls?
Rituāls sākas ar pasaulīgo putekļu aizskalošanu un miesas un gara atveldzēšanu Taka Spa ūdeņos un pirtīs, pašai nesteidzīgi noberžoties ar laima, ingvera un jūras sāls skrubi. Ūdensrelaksācijai seko atsvaidzinoša sejas procedūra, kas ādai palīdz atgūt veselīgo un spirgto izskatu un aromterapijas masāža mugurai vai pēdām (pēc izvēles), kurā eļļu un pieskārienu maģija kliedē spriedzi muskuļos un audos, un domām ļauj aizpeldēt bezgalībā. Noslēgumā atpūta ar zāļu tējām, spa uzkodām, grāmatām un sevi Klusajā istabā. Lūdzu, atvēliet šim rituālam 2,5 stundas laika.

 
Taka Spa strādā, lai miers un skaidrība iemājo cilvēka prātā, spēks un skaistums ķermenī, iedvesma dvēselē.
Ienāc www.takaspa.lv!

 

Lai piedalītos konkursā,

Savu stāstu vari sūtīt arī uz e-pastu: sindija@mammam.lv
Konkursa uzvarētāju izludināsim trešdien, 2. decembrī.0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas