Priežu aromāta savaldzināta

 30. novembris 2009 22:05 Pieredze  skatījumi: 3615

Mana labsajūtas recepte saistīta ar vannu un priežu pumpuru aromātu.
Sevi palutinu ar siltu vannu, kam pievienoju priežu pumpuru uzlējumu, tad es netraucēti izbaudu vannas burvību un lasu grāmatu "Nozagtais skūpsts". Tad izlienu no vannas, satinos siltā segā un lūdzu vīriņam lai pamasē man muguru, parasti masāžai izmantoju rožu ēterisko eļļiņu. Pēc masāžas uztaisu siltu kumelīšu tēju ar medu un lasu tālāk iesākto grāmatu.
Domāju, sievietei ir nepieciešams mazliet miera un siltuma. Veselīga, vasarā pašu salasīta tēja garšo lieliski. Vasarā atpūšos staigājot pa priežu mežu. Pavasarī salasu jaunos pumpurus no jaunaudzēm, lai ziemā varētu sevi atkal lutināt ar priežu vannu. Starp citu, priežu pumpuri rudenī un ziemā lieliski palīdz cīnīties ar gripu. Tā, lūk, es sevi lutinu.

Rakstu iesūtījusi Lita Apine, stāstu konkursa: Kā es sevi iepriecinu dalībniece.

Mammam.lv/tetiem.lv sadarbībā ar Taka Spa aicina – izstāsti mums savas idejas un pieredzi – kā sievietei sevi iepriecināt! Iedvesmojošākā stāsta autorei balvā Taka Spa mazais pievilcības rituāls. Iesūtīt stāstu!


Kas ir Taka Spa mazais pievilcības rituāls?

 

Rituāls sākas ar pasaulīgo putekļu aizskalošanu un miesas un gara atveldzēšanu Taka Spa ūdeņos un pirtīs, pašai nesteidzīgi noberžoties ar laima, ingvera un jūras sāls skrubi. Ūdensrelaksācijai seko atsvaidzinoša sejas procedūra, kas ādai palīdz atgūt veselīgo un spirgto izskatu un aromterapijas masāža mugurai vai pēdām (pēc izvēles), kurā eļļu un pieskārienu maģija kliedē spriedzi muskuļos un audos, un domām ļauj aizpeldēt bezgalībā. Noslēgumā atpūta ar zāļu tējām, spa uzkodām, grāmatām un sevi Klusajā istabā. Lūdzu, atvēliet šim rituālam 2,5 stundas laika.

 

Taka Spa strādā, lai miers un skaidrība iemājo cilvēka prātā, spēks un skaistums ķermenī, iedvesma dvēselē.
Ienāc www.takaspa.lv!

Lai piedalītos konkursā,

Savu stāstu varat sūtīt arī uz e-pastu: sindija@mammam.lv
Konkursa uzvarētāju izludināsim trešdien, 2. decembrī.0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas