Dziedošo ģimeņu finālā – Riči un Vītoli (FOTO) 22

 30. novembris 2009 1:00 Ziņa

Pēc 14 nedēļu ilgas sacensības noskaidrojies, ka LNT sirsnīgā projekta Dziedošās ģimenes finālā par 10 000 eiro sacentīsies dziedošās Vītolu un Riču ģimenes.
Pusfinālā visaugstāko žūrijas vērtējumu (abas dziesmas saņēma trīs 10 -niekus ) un skatītāju ovācijas izpelnījās dziedošā Riču ģimene, kas izpildīja Raimonda Paula un Guntara Rača sacerēto Balto dziesmu, kā arī iepriekšējās nedēļās jau skanējušo Can't take my eyes of you. Otrajā priekšnesumā Ričiem uz skatuves pievienojās arī viņu sirdsdāmas, kā arī meiteņu saksofona kvartets NEXT. Šis priekšnesums īpaši sildīja sirdis vīriešu kārtas žūrijas locekļiem Raimondam Paulam un Uldim Marhilēvičam. Raimods Pauls pat atzina, ka priekšnesuma laikā apskaudis Riču puišus!

Atzinību saņēma arī Vītolu ģimene par Jāņa Vītola pašsacerētu dziesmu Par trauslu pavedienu (9 balles no katra žūrijas locekļa), kā arī atkārtoti izpildīto Metallicas dziesmu Nothing else matters (trīs 10-nieki no žūrijas).

Savukārt Eriņu ģimene par savu priekšnesumu Milžu cīņas, saņēma 8 balles no Raimonda Paula un divus devītniekus no pārējiem žūrijas pārstāvjiem. Otra Eriņu ģimenes dziesma no izrādes Šveika dēkas tika novērtēta ar trim desmitniekiem, tomēr kopējā žūrijas vērtējuma tabulā Eriņi ierindojās trešajā vietā.

Kopā LNT Dziedošo ģimeņu pusfinālā tika saņemtas 68 000 balsis

Eriņu ģimene atvadījās ar smaidu un teica, ka viņi tāpat jūtas kā uzvarētāji, jo ieguvuši godalgoto trešo vietu. Aija sacīja, ka viņu ģimenes dziedāšana ar šo šovu nebeigsies. "Šovs mums licis atcerēties, ka mēs esam ļoti tuvi kā ģimene un mēs protam dziedāt!"
Agnese Eriņa, kas strādā Hanzas vidusskolā par skolotāju, atvadoties teica paldies mammai par gardajām kotletēm un visiem savas klases bērniem, viņu vecākiem un kolēģiem skolā par atbalstu. Savukārt Eriņu ģimenes tētis izteica vēlējumu, lai nākamajos Dziemsu svētkos līdzās citiem koriem būtu arī Latvijas dziedošo ģiemņu koris! Ģimene bija priecīga, jo nākamsestdien beidzot visi kopā varēšot ieiet kārtīgā latgaļu pirtī!

Nākamsvētdien pulksten 20.20 LNT ēterā būs skatāms fināls, kurā būs redzamas visas 24 ģimenes, kas nokļuva līdz pirmajai Dziedošo ģimeņu atlasei. Un īpaši būs arī tas, ka nākamsvētdien žūrijas balsojuma nebūs, tikai skatītāji izšķirs, kura no abām ģimenēm - Vītoli Vai Riči iegūs Latvijas skanīgākās ģimenes titulu un lielo naudas balvu.22 Pievienot komentāru

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1106