Jaunieši uzsāk labdarības akciju "Vairo prieku" 3

 29. novembris 2009 0:00 Ziņa

Radošā apvienība jauniešiem „TREPES”, kuras misija ir veikt sociālas aktivitātes sabiedrības labā, uzsākusi labdarības kampaņu „Vairo prieku!”. Tās mērķis ir sniegt atbalstu līdzcilvēkiem un savākt ikdienā nepieciešamās lietas tiem, kuri nonākuši trūkumā. To vidū ir gan bērni un jaunieši bērnunamos, internātskolās, trūcīgajās ģimenes, kā arī ģimenes, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, vientuļie ļaudis un pensionāri.Publicitātes foto


Ramona Liepiņa, Radošās apvienības jauniešiem Trepes vadītāja un kampaņas Vairo prieku! koordinatore: „Esošie ekonomiskie apstākļi šobrīd kļūst arvien skaudrāki. Līdz ar to šī ziema daudziem Latvijas iedzīvotājiem un ģimenēm var būt ļoti smaga. Ir ģimenes, kuras šobrīd vēl spēj savilkt kopā galus, taču diemžēl ne visām tas izdodas. Salīdzinot ar pērno gadu, kad vēl netika saņemti lūgumi ziedot sadzīves priekšmetus, šobrīd jau piedzīvojam situāciju, kad cilvēkiem nav iespējas nopirkt sev pat tādas elementāras lietas kā zobu birsti vai veļas pulveri. Vienīgais ceļš un risinājums šo cilvēku izmisumam ir mūsu, līdzcilvēku, palīdzība un atbalsts. Šoziem šāda palīdzība dažām ģimenēm var kļūt izšķiroša. Tāpēc ļoti ceram, ka šī kampaņa tiks sadzirdēta un gūs atsaucību.”

Labdarības kampaņa  „Vairo prieku!” šogad tiek rīkota divos posmos:

    * uzņēmumi no visas Latvijas tiek aicināti kļūt par atbalstītājiem kādai no 22 mērķa grupām*. Kļūstot par draugiem, uzņēmumu darbinieki tiek aicināti sagatavot dāvaniņas, kā arī ziedot naudas līdzekļus, lai izveidotu īpašu Ziemassvētku programmu, kuru iestudēs Radošās apvienības jauniešiem „TREPES” brīvprātīgie. Laikā no 13.12. līdz 27.12. šie uzņēmumi-draugi apciemo un iepriecina savu atbalstāmo mērķa grupu;
    * tiek izteikts aicinājums sabiedrībai laikā no 26.11. līdz 23.12. ziedot naudas līdzekļus ziemas apģērbu, segu, higiēnas preču, veļas pulveru un citu ikdienas preču iegādei. Šobrīd kampaņas rīkotāju redzeslokā ir vismaz 50 ģimenes, kuras ir nonākušas bezizejas situācijā un kam ļoti nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

Tālrunis ziedojumiem: 90006485

Šobrīd „Vairo prieku!” organizatori jau ir uzrunājuši aptuveni 200 uzņēmumu, kuriem tiek lūgts atbalsts gan naudā, gan „graudā”. Iespējams ziedot gan preces un pakalpojumus, gan finanšu līdzekļus. 

*Iestādes, kuras ļoti gaida savus atbalstītājus un labvēļus:

Specializētais sociālās aprūpes centrs „Kalnciems”; Rīgas 7. internātpamatskola; Juglas sanatorijas internātpamatskola; Mālpils internātpamatskola; Raiskuma internātpamatskola; Cēsu sanatorijas internātpamatskola; Jūrmalas sociālās aprūpes centrs; Jūrmalas bērnunams; Jelgavas sociālās aprūpes centrs; Jelgavas bērnunams; Inčukalna bērnunams un sociālās aprūpes centrs; Misijas „Pakāpieni” aprūpē esošās trūcīgās ģimenes no Tukuma; Bauskas bērnunams „Annele”; Īslīces SOS bērnu ciemats; Rīgas ģimenes ar bērniem, kuriem ir īpašas vajadzības; Olaines SOS ģimenes – sociālā riska ģimenes; Valmieras krīzes centra „Dardedze” filiāle; Valmieras SOS bērnu ciemats; Rīgas bērnunams „Vita”; Rīgas bērnunams „Ziemeļi”; Rīgas bērnunams „Ilga”; „Latgales bērni”.

Kampaņas plānotais norises laiks ir no 27. novembra līdz 31. decembrim.

Pagājušā gada Radošās apvienības jauniešiem Trepes rīkotās akcijas laikā Sajūti Ziemassvētkus! tika saziedoti vairāk nekā 6793 Ls, kas ietvēra gan mantiskos, gan finansiālos ziedojumus. Tika apciemoti un iepriecināti 2810 cilvēki. 

Vairāk informācijas par kampaņu Vairo prieku! un iespējām ziedot www.vairoprieku.lv.3 Pievienot komentāru

Kategorijas