Šo svētdien "Dziedošo ģimeņu" pusfināls

 27. novembris 2009 12:00 Ziņa

Šonedēļ, 29. novembrī, LNT plkst. 20:20 Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos Eriņu, Riču un Vītolu ģimeņu sirdis pukstēs straujāk un tajās valdīs satraukuma pilnas emocijas, jo viņi sacentīsies par iekļūšanu finālā.
Šo svētdien katra ģimene izpildīs divas dziesmas, vienu sev mīļu dziesmu pēc brīvas izvēles, bet otra dziesma būs kāda no iepriekš izpildītām dziesmām.
Pusfināls ir klāt un paredzēt nevar neko, jo katrai ģimenei ir savs atbalstītāju pulks un šova žūrija atzinīgi vērtē gan Riču, gan Eriņu un Vītolu ģimeņu uzstāšanos un muzikālo izaugsmi. Katra no pusfinālā iekļuvušajām ģimenēm ir ar kaut ko īpaša - ar sirsnību un mīlestību pret apkārtējiem, ar īpašu mirdzumu acīs, ar aizrautīgiem priekšnesumiem un patiesām emocijām!

 

Interviju ar Vītolu ģimeni lasiet šeit:
Saruna ar dziedošo Vītolu ģimeni

 

Par čigānu kāzām un Riču puišiem lasiet:
Riči: Čigānu ģimenēs līgavu vēl aizvien izvēlas vecāki

 

Drīzumā portālā mammam.lv/tetiem.lv varēsiet lasīt arī interviju ar dzīvespriecīgo, krāsām un pārsteigumiem bagāto Eriņu saimi. Sekojiet jaunumiem sadaļā Dziedošās ģimenes!

Šo svētdien, Riču ģimene izpildīs dziesmu Baltā dziesma, Vītolu ģimene dziedās dziesmu Par trauslu pavedienu un Eriņu ģimene uzstāsies ar dziesmu Milžu cīņas.
Otra dziesma, ar kuru ģimenes priecēs skatītājus, būs kāda jau iepriekš izpildīta dziesma: Riču puiši uzstāsies ar dziesmu Can't take my eyes of you.

Noskaties video no pirmās uzstāšanās:Vītolu ģimene izpildīs grupas Metellica dziesmu Nothing else matters.
Noskaties video no pirmās uzstāšanās:
_embedded

Eriņu ģimene dziedās dziesmu Cietumi:
Noskaties video no pirmās uzstāšanās:

 0 Pievienot komentāru

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1106