Karību salu dievietes cienīgs SPA

 27. novembris 2009 11:00 Pieredze  skatījumi: 9021

Aizveru acis. Atlaižos uz dīvāna mīkstās segas, kamēr vannā tek ūdens un klusi iešņācas burbuļbumba. Aizsapņojos, ka atrodos okeāna krastā... Tad ar smaidu sejā atveru acis, lai uzrakstītu par to, kā es mēdzu pašlutināties, bet visu pēc kārtas.Foto no personīgā arhīva


Ūdens šalc, okeāna ūdens ir caurspīdīgs, mēģinu saskatīt kādu medūziņu. Turklāt okeāna ūdens nokrāsa krasi mainās un es lasu gliemežvākus un veru krellītes un esmu kā Kanāriju salu dieviete. Ir sajūta, ka ūdens ir daudzkrāsains. Pieeju pie mazā krabīša un uzjautāju tam nu ko dižojies? :) Iekāpju vannā, mani samīļo siltais ūdentiņš un es attopos esmu taču aizsapņojusies! Steigšus uz vannas istabu!! Ak vai, vanna ir pilna!! Nu varu mierīgi turpināt sapņot baudot vannas silto ūdeni spēlējoties ar putām.
Ietinusies dvielī aizeju uz istabu, zinu, ka nevēlos, lai šis stāsts beidzas ar meiteni, koši rozā dvielī, kas tikko izbridusi no siltā okeāna – vannas, un kādas palmas paēnā, savā atpūtas krēslā istabā, lēnām dzer pēdējo mojito kokteili šajā gadījumā tējiņu. Man patīk, kad sapņi piepildās!

Apsēžos blakus akvārijam, baudu no mazas tasītes stipru zaļo tēju un aizdomājos par to, ka ārā tik vējains laiks, bet es istabā zem siltas segas uz dīvāna. Nudien ārā laiks, ka mati vējā un vējš iepinas tajos ikvienam garāmgājējam! :) Bet vai tas man liek justies mazāk labi!? Protams, ka nē, es smaidu un izbaudu un rakstu jums par to, kā.

Un lūk..
Mēs esam tik dažādas, neatkarīgi no tā, pūces vai cīruļi, es noteikti piederu pie tām, kas modinātājam noskanot - hop, un ārā no gultas! Ar kādu kāju, tam nav nozīmes, esmu mūžīgā optimiste un kaut ar abām kājām vai kūleni metot
Un tad jau arī vēsā rīta duša, kāda siermaizīte, un zaļā tēja, kuru esmu tik ļoti iecienījusi un manam organismam tā arī ļoti tīk, jo izvada visus toksīnus, šlakvielas un paliek tikai viss labais un es smaidu un baudu to.


Un zaļās tējas lapiņas, kas paliek krūzītes dibenā, tās es uzlieku uz sejas kā masku - un ziniet dievīgi!


Dažkārt dzirdu kādu sakām, ka vajagot motivāciju, lai pamostos, lai sapostos, lai palutinātu sevi, jo ikdienā varot staigāt tāpat! Ak! Bet mēs dāmas taču to darām sev un sevis dēļ, vai ne?Un kādēļ gan neiepriecināt sevi ar lutinošām procedūrām mājas apstākļos, ja krīze skar šajā laikā un uz salonu nu nekādi?!

 

Ir tik daudz foršu lietu, atliek tikai ķerties klāt!
Ēd jogurtu un pie reizes sejas masku-nu vai nav forši!? :) Baudi iemīļoto šokolādi, saproti, ka būs par daudz kaloriju, liec uz sejas būs šokolādes maska un reizē t.s. šoko-spa! Baudi kādu citrusaugli un pagatavo arī kādu masku ķermenim..mmm..dievīgi!
Manā krajumā ir ne mazums maksu recepšu, kuras pagatavot ir pavisam vienkārši.

Es dievinu sevi palutināt un brīvdienās aizbraucot pie mammas, lutinu arī viņu. Tas dāvā prieku mums abām.

Manuprāt, būtiski ir atcerēties, ka sievietes skaistums slēpjas gan plastikā, gan mīmikā, gan intonācijā un stājā. Apgūstiet šo mākslu kā aktiera iemaņas, kļūstiet pievilcīga, ja vēlaties būt dievināta, tas nebūt nav grūti. Nē, tas nav ne manierisms, ne mazas meitenes kaprīzes vai dežūrsmaidiņi. Un, galu galā, labāk dežūrsmaidiņš, nekā mūžam īgna sejas izteiksme.  Es smaidu, pat visīgnākajam tantukam, nu un kas, ka vējš cepuri rauj nost no galvas, es smaidu!

Un ļoti svarīga lieta: Pieej pie spoguļa, mirkli apstājies un saki - es esmu skaista, visskaistākā (Nu, gandrīz kā karaliene savam burvju spogulim pasakā par Sniegbaltītiti. :) Es to sev atgādinu ik rītu) !
Nemaz nemēģināšu teikt, ka no neglītā pīlēna sieviete var pārtapt par skaistu gulbi. Mēs neesam neglīti pīlēni, ikviena sieviete ir skaista, varbūt neesam tik ideālas, kā pašām gribētos, tas ir tikai laika jautājums, ikviena var panākt to, ko vēlas, tikai mums tas sev ik pa laikam ir jāatgādina!


Es esmu skaista! Un nekad neglīta!


Nekas nekur nepazūd, negatīvais aiziet visumā un nāk atpakaļ nomācot pozitīvo. Vairosim labo un būsim optimistes! Labajam jāstaro no iekšienes un jāsāk ar sevis noskaņošanu, tad maskas un kosmētika būs tikai lielisks sevis izcelšanas papildinājums! 
Man liekas, ja sieviete mīl un ja viņu mīl, šī kombinācija padara sievieti skaistu.
Un vēstules nobeigumā, es noteikti varētu uzrakstīt vēl un vēl, jo man ir tik daudz knifiņu. Tad nu gatavojot siltu vannu, kā jau mēs zinām, to varam pagatavot gan nomierinošu, gan uzmundrinošu....es baudīju ļoti relaksējošu. Aizdedzināju arī pāris sveces romantikai un kas zina, varbūt arī kādu paštaisītu skrubi vai masku pagatavošu nākošreiz!
Kad vien gribēsies, atkal došos izbaudīt savu personīgo spa un iztēlošos, ka esmu Vidusjūras krastā, kad saulīte silda, un tad nāk lielais vilnis un rotaļājas ar mani.

 

Rakstu iesūtījusi portāla mammam.lv reģistrētā mamma LadyL, stāstu konkursa: Kā es sevi iepriecinu dalībniece.

Mammam.lv/tetiem.lv sadarbībā ar Taka Spa aicina – izstāsti mums savas idejas un pieredzi – kā sievietei sevi iepriecināt! Iedvesmojošākā stāsta autorei balvā Taka Spa mazais pievilcības rituāls. Iesūtīt stāstu!


Kas ir Taka Spa mazais pievilcības rituāls?

 

Rituāls sākas ar pasaulīgo putekļu aizskalošanu un miesas un gara atveldzēšanu Taka Spa ūdeņos un pirtīs, pašai nesteidzīgi noberžoties ar laima, ingvera un jūras sāls skrubi. Ūdensrelaksācijai seko atsvaidzinoša sejas procedūra, kas ādai palīdz atgūt veselīgo un spirgto izskatu un aromterapijas masāža mugurai vai pēdām (pēc izvēles), kurā eļļu un pieskārienu maģija kliedē spriedzi muskuļos un audos, un domām ļauj aizpeldēt bezgalībā. Noslēgumā atpūta ar zāļu tējām, spa uzkodām, grāmatām un sevi Klusajā istabā. Lūdzu, atvēliet šim rituālam 2,5 stundas laika.

 

Taka Spa strādā, lai miers un skaidrība iemājo cilvēka prātā, spēks un skaistums ķermenī, iedvesma dvēselē.
Ienāc www.takaspa.lv!

Lai piedalītos konkursā,

Savu stāstu varat sūtīt arī uz e-pastu: sindija@mammam.lv
Konkursa uzvarētāju izludināsim trešdien, 2. decembrī. 0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas