Aktieru pārim Skrastiņam un Ķuzulei gaidāms pirmdzimtais! 12

 27. novembris 2009 11:00 Ziņa

Spēlmaņu nakts balvu pasniegšanā pie balvām tika Dailes teātra aktieri Artūrs Skrastiņš (35) un viņa sieva Ilze Ķuzule–Skrastiņa (24). Balvu pasniegšanas ceremonijā nevarēja nepamanīt, ka Ilze ir māmiņas cerībās, raksta portāls www.kasjauns.lv.



Foto: kasjauns.lv



Šogad Spēlmaņu naktī Artūrs Skrastiņš saņēma balvu kā Gada aktieris otrā plāna lomā, savukārt viņa sieva tika atzīta kā Gada labākā jaunā skatuves māksliniece. Brīdī, kad Ilze Ķuzule–-Skrastiņa kāpa uz Dailes teātra skatuves pēc balvas, nevarēja nepamanīt, ka viņa ir māmiņas cerībās. Par to arī runā arī teātra aprindās, tomēr pats Artūrs Skrastiņš, vaicāts, vai ģimenē gaidāms pirmdzimtais, portālam kasjauns.lv atbildēja, ka nekādu komentāru nebūšot.

Kāzas pirms Ziemassvētkiem
Literātes Māras Zālītes meita Ilze Ķuzule ir viena no talantīgākajām jaunās paaudzes aktrisēm. Viņa pabeigusi Latvijas Kultūras akadēmijas dramatiskā teātra aktieru kursu un 2007. gada rudenī ar Dž. Dž. Džilindžera iestudēto izrādi Tas trakais, trakais Harijs pieteica sevi Dailes teātrī. Ķuzule jau izpelnījusies gan režisoru, gan skatītāju atzinību. Pēc izrādes Drakula. Svešās asinis, kur Ilze atveidoja Artūra Skrastiņa tēlotā varoņa līgavu, viņa pat tika nodēvēta par Dailes teātra jauno Rēziju Kalniņu, bet pērn viņa saņēma Spēlmaņu nakts teātra gada balvu par labāko Gada debiju.  Interesanti, ka vairāk nekā pirms desmit gadiem sezonas labākā jaunā aktiera godu izpelnījās Artūrs Skrastiņš. Savulaik Dailes teātrī Skrastiņš debitēja ar jaunākā brāļa lomu Māras Zālītes un Raimonda Paula mūziklā Meža gulbji. Tolaik, protams, jaunais talants pat iedomāties nespēja, ka slavenā dramaturģe reiz būs viņa sievasmāte.

Artūra Skrastiņa un Ilzes Ķuzules jūtas uzplauka pirms diviem gadiem – viņi iepazinušies Olimpiskā sporta centra peldbaseinā. Bet pēc tam pavasarī kopā strādājuši pie Dž. Dž. Džilindžera režisētās izrādes Lodes pār Brodveju. Jau tā paša gada vasaras beigās Artūrs Skrastiņš lūdza izredzētās vecākiem meitas roku un savai mīļotajai uzvilka pirkstā saderināšanās gredzenu. Artūra Skrastiņa un Ilzes Ķuzules laulību ceremonija risinājās pērn 23. decembrī Krimuldas baznīcā sirsnīgā atmosfērā vairāk nekā 60 viesu klātbūtnē. Ceremoniju vēroja ģimenes locekļi, tuvākie draugi un kolēģi. Liecinieku godā bija līgavaiņa tuvi draugi — Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs un viņa sieva, Latvijas Nacionālās operas soliste Kristīne Zadovska, kuru kāzās pirms trīsarpus gadiem piedalījās arī Skrastiņš.

 

Skrastiņa un Ķuzules bilžu galeriju skati šeit.

Medusmēnesis mežā
Medusmēnesi jaunais pāris pavadījis mežā — Ilzes vecāku lauku īpašumos. „Jā, mēs bijām mežā — laukos pie Ilzes mammas un tēva. Neticēsiet, bet mēs pārstrādājām cūku — paši savām rokām gatavojām galertu un pastēti! Tas bija ļoti interesanti un jauki — ģimenes lokā sēdēt pie galda un kopīgi pārstrādāt cūku. To visu gatavojām Jaunā gada mielastam. Arī Ilzes brālis ar līgavu bija atbraukuši ciemos. Tā mēs sēdējām visi pie lielā saimes galda, Ilze taisīja pastēti, es ar gaļasmašīnu malu galertu, paralēli tika locīti arī pīrādziņi. Tas bija brīnišķīgi!” žurnālam Kas Jauns stāstīja Artūrs Skrastiņš.

 

Topošos vecākus sirsnīgi sveic arī ģimenes portāls mammam.lv/tetiem.lv!

 

Avots: www.kasjauns.lv



12 Pievienot komentāru

Kategorijas