31 gada vecumā sāku mācīties spēlēt saksofonu 1

 26. novembris 2009 13:00 Pieredze

Viena pati audzinu četrus mazus nerātņus (drīz būs gads kā miris vīrs), vecākajam bērnukam ir 8 gadi, bet mazākajai vien 7 mēneši. Viennozīmīgi varu teikt, ka spēku, enerģiju un dzīvesprieku man dod mani bērni. Protams, ir brīži, kad rokas nolaižas un neko negribas darīt. Tad domāju par to, kā sevi palutināt un iepriecināt.Foto: Edijs Pālens, http://www.edijsfoto.lv/


Kā es sevi lutinu?
Pirmais, kas man ļoti patīk un palīdz atpūsties no ikdienas rūpēm un relaksēties, ir mūzika. Esmu pat 31 gada vecumā, sākusi mācīties spēlēt saksafonu. Sajūtas lieliskas.
Otrs veids - lutinu sevi ar ceļojumiem, kas ir mana lielā vājība. Pati nospraužu ceļamērķi, ievācu nepieciešamo informāciju un braucu. Tomēr, nekad neceļoju vienatnē. Man ir būtiski būt kopā ar saviem mazajiem. Pēc ceļojumiem, lai gan bieži nogurusi, taču esmu pozitīvu emocīju pilna!

 

Rakstu iesūtījusi Iveta Bruže, stāstu konkursa: Kā es sevi iepriecinu dalībniece.

Mammam.lv/tetiem.lv sadarbībā ar Taka Spa aicina – izstāsti mums savas idejas un pieredzi – kā sievietei sevi iepriecināt! Iedvesmojošākā stāsta autorei balvā Taka Spa mazais pievilcības rituāls. Iesūtīt stāstu!


Kas ir Taka Spa mazais pievilcības rituāls?

 

Rituāls sākas ar pasaulīgo putekļu aizskalošanu un miesas un gara atveldzēšanu Taka Spa ūdeņos un pirtīs, pašai nesteidzīgi noberžoties ar laima, ingvera un jūras sāls skrubi. Ūdensrelaksācijai seko atsvaidzinoša sejas procedūra, kas ādai palīdz atgūt veselīgo un spirgto izskatu un aromterapijas masāža mugurai vai pēdām (pēc izvēles), kurā eļļu un pieskārienu maģija kliedē spriedzi muskuļos un audos, un domām ļauj aizpeldēt bezgalībā. Noslēgumā atpūta ar zāļu tējām, spa uzkodām, grāmatām un sevi Klusajā istabā. Lūdzu, atvēliet šim rituālam 2,5 stundas laika.

 

Taka Spa strādā, lai miers un skaidrība iemājo cilvēka prātā, spēks un skaistums ķermenī, iedvesma dvēselē.
Ienāc www.takaspa.lv!

Lai piedalītos konkursā,

Savu stāstu varat sūtīt arī uz e-pastu: sindija@mammam.lv
Konkursa uzvarētāju izludināsim trešdien, 2. decembrī.1 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas