Ieiet nesteidzīgā vannā un ļauties slinkumam

 26. novembris 2009 13:00 Pieredze  skatījumi: 2857

Par lietām, kas mani iepriecina un slinkumu, kas lutina.Foto: Edijs Pālens, http://www.edijsfoto.lv/

Attēlā redzamā sieviete nav raksta varone.


Manai mazajai meitiņai tūlīt būs astoņi mēneši, un ar katru dienu viņa kļūst arvien darbīgāka un kustīgāka, tādēļ ikdiena paiet galvenokārt pieskatot viņu un rūpējotes par viņas labsajūtu. Taču brīvdienās es cenšos nedaudz parūpēties arī par sevi un veltīt kaut nedaudz laika lietām, kas mani iepriecina.
 


Palasīt labu grāmatu, ļauties slinkumam un izbaudīt laiku vienatnē, necenšoties to piepildīt ar norisēm, pasākumiem, pārdzīvojumiem.
 


Sestdienas ir manas vismīļākās dienas, jo tad, visi trīs- es, vīrs un meitiņa esam kopā. Nesteidzoties, bez stresa un satraukuma varam baudīt viens otra sabiedrību un atpūsties. No rīta sacepu pankūkas, un pagatavoju garšīgu kūpošu kafiju ar pienu, vēlāk dodamies kopējā pastaigā un vakarā noskatāmies kādu jauku filmu. Dažkārt tieši šāda diena ir visjaukāk pavadītais laiks, jo ikdienas steigā bieži vien pat visu laiku esot blakus (vīrs bieži var strādāt no mājām), tā arī nesanāk parunāties un izbaudīt vienam otra klātbūtni.
Taču, jāatzīst, ka visjaukākā relaksācija, ko gan nevaru atļauties pārāk bieži, ir ieiet siltā, smaržīgā, nesteidzīgā vannā, atrast laiku, kad nožāvēt nagu laku pēc manikīra un pedikīra, palasīt labu grāmatu vai izlaisties kā slinkam runcim lielajā gultā un pasnaust... un izbaudīt laiku vienatnē, necenšoties to piepildīt ar norisēm, pasākumiem, pārdzīvojumiem.

 

Rakstu iesūtījusi Edīte Supe, stāstu konkursa: Kā es sevi iepriecinu dalībniece.

Mammam.lv/tetiem.lv sadarbībā ar Taka Spa aicina – izstāsti mums savas idejas un pieredzi – kā sievietei sevi iepriecināt! Iedvesmojošākā stāsta autorei balvā Taka Spa mazais pievilcības rituāls. Iesūtīt stāstu!


Kas ir Taka Spa mazais pievilcības rituāls?

 

Rituāls sākas ar pasaulīgo putekļu aizskalošanu un miesas un gara atveldzēšanu Taka Spa ūdeņos un pirtīs, pašai nesteidzīgi noberžoties ar laima, ingvera un jūras sāls skrubi. Ūdensrelaksācijai seko atsvaidzinoša sejas procedūra, kas ādai palīdz atgūt veselīgo un spirgto izskatu un aromterapijas masāža mugurai vai pēdām (pēc izvēles), kurā eļļu un pieskārienu maģija kliedē spriedzi muskuļos un audos, un domām ļauj aizpeldēt bezgalībā. Noslēgumā atpūta ar zāļu tējām, spa uzkodām, grāmatām un sevi Klusajā istabā. Lūdzu, atvēliet šim rituālam 2,5 stundas laika.

 

Taka Spa strādā, lai miers un skaidrība iemājo cilvēka prātā, spēks un skaistums ķermenī, iedvesma dvēselē.
Ienāc www.takaspa.lv!

Lai piedalītos konkursā,

Savu stāstu varat sūtīt arī uz e-pastu: sindija@mammam.lv
Konkursa uzvarētāju izludināsim trešdien, 2. decembrī.


 0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas