Kinoteātrī „Cinamon” būs īpaša „Jauns mēness” pirmizrādes diena

 25. novembris 2009 12:00 Ziņa


Šo piektdien, 27.novembrī kinoteātris Cinamon sāks demonstrēt filmu Jauns mēness. Nozīmīgo notikumu kinoteātris atzīmēs ar gada gaidītākajai filmai tematiski atbilstošiem pasākumiem un pārsteigumiem.
"Jauns mēness ir ierindojusies pasaules gaidītāko kino notikumu topa virsotnē. Apzinoties filmas nozīmi Krēslas fanu dzīvē, esam sarūpējuši vairākas patīkamas aktivitātes. Ikviens filmas apmeklētājs saņems Jauns mēness plakātu. Līdz ar tumsas iestāšanos par atbilstošu muzikālo fonu rūpēsies DJ Monstrs, turklāt būs iespēja laimēt kādu no desmit filmas Krēsla ilustratīvajiem ceļvežiem, kurā detalizēti atainots pirmās filmas tapšanas process,” stāsta kinoteātra Cinamon mārketinga vadītāja Ilona Cera. „Kino fanus, kas ieradīsies pēc plkst.18:00, Il Patio cienās ar īpašiem kokteiļiem, kā arī būs citi patīkami pārsteigumi.”
Līdz 29.novembrim kinoteātris Cinamon katru dienu plkst.19:00 piedāvā īpašo seansu – sāgas pirmo filmu Krēsla par izdevīgu cenu – tikai Ls 1,50.
Romantiskā piedzīvojumu filma Krēsla, kas uzņemta pēc pasaulē populārās Stefānijas Meijeres grāmatu sērijas motīviem, ir kļuvusi par sensāciju un kultūras fenomenu. Jauns mēness ir tās turpinājums, kurā Kristenas Stjuartes atainotā Bella ir satriekta par mīļotā - vampīra Edvarda (Roberts Patinsons) - pēkšņo aizbraukšanu, bet mierinājumu viņa rod draudzībā ar neatvairāmo Džeikobu Bleku (Teilors Lotners).
Informācija par jaunumiem kinoteātrī Cinamon ir pieejama www.cinamon.lv. Klientu ērtībai biļetes kinoteātra mājas lapā ir iespējams iegādāties arī krievu valodā.
 0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas