Rokmūziķi Aivaru Brīzi uzmeklējusi viņa ārlaulības meita 4

 24. novembris 2009 20:00 Ziņa

Jau pāris nedēļas kādreizējais Līvu solists Aivars Brīze staro aiz laimes un cenšas aprast ar domu, ka ir daudzbērnu tēvs. Nu viņš sabiedrībā lepni iziet, apkampis savu nesen atrasto meitu Zani Zubarevu (21), kas ir viņa trešā atvase.Foto: Mārtiņš Ziders, izdevniecība "Rīgas Viļņi"


Aizvadīto svētdien Aivars Brīze Dziedošo ģimeņu šova koncertu Sapņu fabrikā apmeklēja kopā ar savu nesen atrasto meitu Zani Zubarevu un dzīvesbiedri - skandalozo žurnālisti Elitu Veidemani.
Aivars Brīze, kurš līdz šim audzinājis divus bērnus Kristapu (26) un Tīnu (18), neslēpj, ka zinājis par savas trešās meitas eksistenci. To mūziķis atklājis pirms vairāk nekā 20 gadiem, aptuveni gadu pēc vienas nakts romāna kādā koncertā. Toreiz viņam parādīts mazulis ratiņos un pavēstīts, ka tā ir viņa meita. Kad meitiņa bija trīs gadus veca, viņas māte, par kuru Brīze pašlaik gandrīz neko neatceras, gājusi bojā. Brīze, kuram tolaik bija sava ģimene, vēlējās ārlaulības meitu ņemt pie sevis un audzināt pats. Diemžēl bez vecākiem palikušās meitenītes krustmāte bijusi kategoriski pret, iebilzdama, ka nepiekrīt uzticēt bērnu rokmūziķim, kura dzīvesveids saistās ar nemitīgiem koncertēšanas izbraucieniem un bohēmu. Kontakti ar atvases aizbildņiem pārtrūkuši, un vēlāk Brīzem meitu atrast neesot izdevies.
Meitenei paaugoties, Zanes krustmāte viņai pastāstījusi, ka viņas tēvs ir leģendārais Līvu mūziķis Aivars Brīze. Jauniete ar savu populāro tēti lepojusies, mapītēs krājusi no žurnāliem izgrieztas fotogrāfijas un klausījusies „Līvu” ierakstus. Tomēr drosmes, lai uzmeklētu tēvu, meitenei pietrūcis. Pēc vidusskolas beigšanas, lai nopelnītu naudu studijām, Zane aizbraukusi dzīvot un strādāt uz Angliju, un ilgāku laiku esot svešumā, viņai uznākušas nepārvaramas ilgas sastapt savu vistuvāko radinieku. Tas viņai izdevies ar portāla draugiem.lv starpniecību. Kad Brīze atbildējis uz Zanes vēstuli, mūziķa meita bijusi neizmērojami priecīga.
Nu Zane ieradusies Rīgā. Tēvs viņu sagaidījis lidostā, un abu tuvinieku atkalsatikšanās bijusi emocionāla un aizkustinoša. Aivars Brīze priecājas, ka tāpat kā pārējiem viņa bērniem, arī Zanei ir no viņa mantotas acis. Tikām Zane jūsmo, ka atklātība un tiešums viņai pavisam noteikti nācis no tēva. Tiesa, viņa spriež, ka arī nespēja pieņemt kritiku mantota no Brīzes, tomēr šo trūkumu viņa cieši apņēmusies labot.
Aivars Brīze patiešām lepojas ar daiļo meitu. Aizvadītajā nedēļas nogalē rokmūziķis kopā ar Liepājas brāļiem uzstājās TV šovā Dziedošās ģimenes. Pirmoreiz klātienē tēva uzstāšanos uz skatuves, mirdzošām acīm vēroja arī viņa jaunatrastā meita Zane. Koncerta starplaikā, apkampis izskatīgo blondīni, mūziķis meitu ieveda arī aizkulisēs, iepazīstinādams jauno paša ģimenes locekli gan ar „Dziedošo ģimeņu” šova dalībniekiem, gan maestro Raimondu Paulu.
Atgādinām, ka aptuveni pirms trim gadiem Aivaram Brīzem jau bija zīmīga atkalsatikšanās. Mūziķis, kurš uzaudzis bērnunamā, pēc ilgiem beidzot satika savus asinsradiniekus. Toreiz Aivaru Brīzi uzmeklēja viņa māsa, kam pateicoties, viņš sastapa arī savu mammu. Diemžēl, izrādījās, ka mūziķa tēvs pirms dažiem gadiem bija aizgājis aizsaulē, un viņu Brīze vairs tā arī nav redzējis.

Autore: Inta Mengiša, www.kasjauns.lv

 4 Pievienot komentāru

Kategorijas