Mammam.lv/tetiem.lv pievienojušies jauni speciālisti

 24. novembris 2009 11:35 Ziņa

Joprojām cenšamies mūsu lasītājiem piedāvāt jaunus un jaunus speciālistus, kam varat uzdot jautājumus par sev interesējošām un aktuālām tēmām. Šajā reizē pievienojušies – bērnu medicīnas māsa, ginekoloģijas un dzemdību speciāliste, sertificēts astrologs un numerologs, kā arī psiholoģe un uztura speciāliste.Foto: Laura Saliete


Veselības aprūpes klīnikas Premium Medical bērnu medicīnas māsa Irēna Vitoptova palīdzēs rast skaidrību jautājumos, kas skar bērnu fizikālo terapiju, dažādas procedūras, zīdaiņu peldināšanas apmācību,  zīdaiņu masāžu un vienkārši mazuļu labklājību. Lai uzdotu jautājumu, spied šeit!

Savukārt Veselības aprūpes klīnikas Premium Medical ginekoloģe un dzemdību speciāliste Ieva Daize izskaidros visu par sievietes veselību, kontracepciju, grūtniecību un dzemdībām. Lai uzdotu jautājumu, spied šeit!

Sertificētam astrologam un numerologam Kristapam Baņķim jautā par astroloģijas un numeroloģijas iespējām, problēmām, nesaprašanām! Lai uzdotu jautājumu, spied šeit!

Jautā psiholoģei – konsultantei Lilitai Danilānei par ģimenes un attiecību problēmām, attiecībām ar bērniem un kā sasniegt nospraustos dzīves mērķus. Speciāliste sniegs konsultāciju topošajiem psihologiem, pedagogiem un sociālajiem darbiniekiem dažādu psiholoģisku jautājumu risināšanā. Lai uzdotu jautājumu, spied šeit!

 

Uztura speciāliste Natālija Petruhina veido individuālas ēdienkartes, māca cilvēkus ēst veselīgi un pareizi, kā zaudēt svaru, nekaitējot veselībai, kādus ēdienus izvēlēties pie dažādām ar uzturu saistītām saslimšanām. Jautā visu, kas saistīts ar veselīgu uzturu bērniem, grūtniecēm, veciem cilvēkiem, sportistiem, cilvēkiem ar dažādām saslimšanām, arī tad, ja vienkārši interesējies, kā uzlabot un bagātināt savu ikdienas ēdienkarti un padarīt to veselīgāku. Lai uzdotu jautājumu, spied šeit!

 

Citus aktīvos speciālistus skaties šeit!
 0 Pievienot komentāru

Kategorijas