Mirdzums ziemas svinībām

 23. novembris 2009 17:00 Reklāmas projekts

The Body Shop ziemas svinību sezonas dekoratīvā kosmētika Winter Trend izstaro eleganci un pārlaicīgu stilu. Izsmalcinātie jaunie toņi, tumši iekrāsotās acis un zaigojošās lūpas domās aizved uz Holivudas zelta laikiem un liek atcerēties kinozvaigznes uz sarkanā paklāja.Publicitātes foto.


Eye & Cheek Palette paletes uzbur valdzinošu vizmu uz plakstiņiem un vaigiem. Paletēs iekļauti četri atšķirīgi pūderveida toņi plakstiņiem un viens pieskaņots vaigu ēnu tonis. Paletē 01 ir stilīgi pelēkā, rozā un violetā toņi, paletē 02 siltas šokolādes brūnās un zelta krāsas nianses. Cena Ls 17.60.

Define & Sparkle Eye Duo ir ikviena svētku grima burvju atslēdziņa. Praktiskajā divgalu čaulītē atrodas zaigojoša šķidrā acu kontūrtuša un mirdzumiņus saturoša skropstu želeja, ko uzklāj virs parastās skropstu tušas. Vienā mirklī acis izskatās kā īstai kinozvaigznei! Skropstu želeju ar mirdzumiem var uzklāt vai nu uz pašiem skropstu galiņiem, vai drosmīgi visu skropstu garumā. Piedāvājam divas krāsas, sudrabaini vizošo 01 Silver un līdzīgi zvaigžņotām nakts debesīm spīguļojošo 02 Black. Cena Ls 11.00.

Shimmer Gloss lūpu spīdumi ir lieliska lūpu krāsojuma pēdējais akcents un vienlaikus kopj lūpas ar mitrinošās marulas un koksriekstu eļļas palīdzību. Lūpu spīdumu smarža ir kārdinošs plūmju un aprikožu kokteilis. Piedāvājam divus izsmalcinātus toņus: 01 Iced Sparkle piemīt caurspīdīgs, sudrabaini vizošs spīdums un 02 Iced Candy – valdzinošs rozā tonis. Cena Ls 7.50.

Lūpu spīdumus papildina jaunās lūpukrāsas Colourglide, cena Ls 9.20. Kolekcijā iekļauts arī ķermeņa pūderis Iced Body Powder 01 Apricot, kura cena ir Ls 14.90, Sparkle Rollerball - Ls 9.00 un sejas un ķermeņa slotiņa - Ls 11.50.

Winter Trend dekoratīvā kosmētika mūsu veikalos būs no 2009. gada 21. oktobra.

Produktus var iegādāties Latvijā The Body Shop veikalos tirdzniecības centros Alfa, Mols, Spice, Domina, Origo un Galerija Centrs, kā arī Liepājā tirdzniecības centrā Kurzeme.

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/

 0 Pievienot komentāru

Kategorijas