Par iekļūšanu "Dziedošo ģimeņu" finālā cīnīsies Riči, Vītoli un Eriņi 13

 22. novembris 2009 23:00 Ziņa

Ar aplausiem un ovācijām Dziedošo ģimeņu šovu svētdien pameta Igauņu ģimene no Rēzeknes, kas šovā bija aizvadījusi 13 nedēļas. Nākamsvētdien pusfināls! Kuras divas no šīm trim ģimenēm — Riči, Vītoli vai Eriņi — iekļūs finālā?Dziedošo ģimeņu šovu svētdien pameta daudzu skatītāju iemīļotā Igauņu ģimene. Foto no Igauņu ģimenes personīgā arhīva.


Svētdienas koncertā ģimenes izpildīja saulainas vasaras dziesmas, kā arī pa vienai dziesmai no sava jau esošā repertuāra. Par saulaino vasaras dziesmu — Tu jau zini Igauņu ģimene saņēma viszemāko žūrijas vērtējumu — 28 punktus (tikpat punktu bija Ričiem, bet Eriņiem un Vītoliem — 30), kas iespējams izrādījās Igauņiem liktenīgi. Skatītāju balsojumā vakar tika saņemtas vairāk kā  41 000 balsis.

Atvadoties Iaguņu ģimenes tētis Gunārs teica paldies visiem par visu jauko, kas šovā piedzīvots, savukārt mamma piebilda, ka viņu ģimene bijusi laimīga šeit dziedāt un spēlēt un paldies visiem, kas ģimeni atbalstījuši.

Lasi interviju ar Igauņu ģimeni:
Garmošu un dziesmu meistari no Rēzeknes

Kā viesmākslinieki koncertā uzstājās Vācijā populārais duets Klaus & Klaus, kuri vācu valodā izpildīja maestro Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmu Cāļus skaita rudenī. Uz skatuves kāpa arī Liepājas brāļi Ulda Marhilēviča vadībā, kuriem dziesmas laikā piepulcējās Sudmaļu ģimene no Liepājas. Koncertu skatījās arī pagājušonedēļ šovu pametušās Legzdiņu māsas un Beitiku ģimene.

Nākamsvētdien pulksten 20.20. LNT ēterā būs skatāms Dziedošo ģimeņu pusfināls. Kādas ir jūsu prognozes, kuras būs tās divas ģimenes, kas iekļūs finālā un cīnīsies par balvu — 10 000 eiro?13 Pievienot komentāru

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1106