Bērnu vēstules Santa Klausam vairs nepiegādās! 9

 21. novembris 2009 19:00 Ziņa

Bērni šogad nesaņems atbildes uz savām vēstulītēm no Santa Klausa! Tas tāpēc, ka ASV pasta dienests (USPS) bloķējis pasta sūtījumus uz Aļaskas mazpilsētu, kas vairākus gadu desmitus bija atbildējusi uz Ziemassvētku sūtījumiem, ziņo nacionālais ziņu portāls www.kasjauns.lv.Foto: mammamuntetiem.lv


Nortpolas mērs Dags Aisaksons nosodīja USPS soli, nodēvējot to par "tipisku Grinčam", proti, nu bērniem ir nozagti Ziemassvētki!

Kopš 1954. gada tūkstošiem brīvprātīgo Aļaskas pilsētiņā Nortpolā (angliski North Pole, tulkojumā Ziemeļpols) uzturējuši dzīvu tradīciju, atbildot uz bērnu vēstulēm, kuras adresētas "Santa Klausam Ziemeļpolā". Tagad USPS vairs nepiegādās šādi adresētas vēstules, jo pagājušajā gadā atklājās, ka viens brīvprātīgais bijis dzimumnoziedznieks.

Nortpolas mērs Dags Aisaksons norādīja, ka piecas desmitgades uz vēstulēm, tostarp 150 000 pagājušajā gadā, atbildēts bez jebkādiem starpgadījumiem. "Nortpola Aļaskā ir pazīstama kā pilsēta, kur Ziemassvētku gars dzīvo visu gadu," telekanālam CNN paziņoja Aisaksons.
USPS pavēstīja, ka tā jaunā politika ir saistīta ar privātumu, lai pasargātu mazus bērnus no viņu personīgās informācijas atklāšanas.
"Pastāvēja bažas par to, ka USPS vienkārši cilvēkiem sniedz šo informāciju un kas varētu notikt," sacīja USPS preses pārstāvis Ērnijs Fērbenkss.
Aisaksons sacīja, ka bērni joprojām var saņemt atbildi ar Nortpolas pastmarku, ja uzrāda precīzu adresi "Santa Claus House, North Pole, Alaska" vai vienkārši to adresē domei.
"Taču, ja jūs to sūtīsiet Santam Ziemeļpolā, tad Grinčs to varētu nozagt," sacīja Aisaksons.

 

Avots: www.kasjauns.lv9 Pievienot komentāru

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/root/lib/mysql.php on line 713

Lasi vēl


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/root/lib/mysql.php on line 713

Notice: Undefined variable: cat_id in /data/web/root/index.php on line 545

Notice: Undefined variable: cat_id in /data/web/root/index.php on line 567

Notice: Undefined variable: cat_slug in /data/web/root/index.php on line 568

Notice: Undefined variable: cat_title in /data/web/root/index.php on line 569

Notice: Undefined variable: cat_url in /data/web/root/index.php on line 570