Izlasi nedēļas anekdoti! (13.11-20.11)! Nākamajā nedēļā balvā — biļetes uz leļļu teātri! 2

 20. novembris 2009 15:00 Konkurss

ŠĪS NEDĒĻAS ANEKDOTE! Es un meitiņa braucam mašīnā. Notiek saruna par šo un to, pēkšņi meitiņa man sirsnīgi lūdz: "Mammīte, es ļoti gribu māsiņu." Uz ko es mierīgi atbildu: "Mammai un tētim nav naudiņas tik daudz, lai būtu māsiņa." Meitiņa brīdi apdomājas un tad saka: "Nu labi, tad gaidīsim, kad tētis saņems algu." (Iesūtījusi Ieva Simsone).Foto iesūtījusi Lauma Millere, mammam.lv reģistrētā mamma.


Šīs nedēļas uzvarētāja ir Ieva Simsone ar anekdoti Ilgas pēc māsiņas. Balvā jauki diski no mūzikas ierakstu kompānijas Platforma Music un SIA Multinero izdotā spēle No skaņas līdz vārdam.
 
Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju publicēšanas datuma.
 

Iesūti arī tu savu joku un nākamajā nedēļā balvā saņem biļetes uz kādu no Leļļu teātra izrādēm, kā arī labāko latviešu radio pasaku dziesmu izlasi Pasakainās dziesmas.

 


Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (27.11.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.

Visus bērnu jokus lasi šeit!


 2 Pievienot komentāru

Kategorijas